Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

pravidelné zaseknutí mda2 a nutnost resetu

aaischa (660)|14.2.2005 16:10
na mém mda v s rom eurotelu 1.72(mel sem ale nechci wm2003se) se mi obcas zasekne mda a pak tedy normalne tuknu reset ale misto resetu se vypne a na dalsi resety a tlacitka nereaguje, je stale vypnute.. tak vyndam a zandam baterku coz spusobi hardreset ackoliv by nemelo..prosim poradte deje se mi to tak obden...
Miloš Strouhal (3997)|14.2.2005 16:14
Zkus změnit verzi ROM.. Viz. tady
aaischa (660)|14.2.2005 21:55
to sem prostudoval..ale nemam zadny problemy typu po zvednuti hovoru to trva4vteriny nez se slysim blue chodi taky pk jen ty blby HR a to me dost stve..rad si dam jinou rom..alej jak vyzalohovat smsky aby se daly nahrat zpatky...nemam nic cimje dostat zpatky..ven jo... a zaloha nema smysl to mi jina rom nesežere.. nedaj se necim ty hr odstranit protoze se mi zda ze se to deje jen po tom kdy je mda dlouho jen v pohotovosti a nepouzivam ho jako pda..to je teda jen prez noc a rano se mi pak kousne:evil: :dead:
Suoraj (704)|14.2.2005 23:18
co tedy vlastně chceš? Své sms? Není způsob jak je bez komplikací dostat zpět. Takže jsi odsouzen k mnoha HR než ti to nedá a flešneš na SPOLEHLIVOU verzi. Žádný zaříkávadlo zkrátka NEEXISTUJE :sarcastic:
beecher (9270)|15.2.2005 00:15
To aaisha:
1. Blby dotaz, ale Eurotel vydal nejaky offiko update 1.72? :D :D :D :yes:
2. SMSky jde vyexportovat/naimportovat pomoci eXEdenova spravce internich DB nebo jsem videl komercni soft (googluj Jeyo), ktery je umel syncnout do sebe na PC nebo to bylo i jako plug-in do Outlooku (slo pomoci nej i posilat z PC SMSky).
aaischa (660)|15.2.2005 17:07
1) ten jeyo mobile... něco mi nechodí v mda napíše unable to...
2)nevim je to ROM kterou sem někde stáhnul, je možný že jen do ní někdo dal eurotelí logo ale myslim že je oficialní protože na erotel.cz něco takovýho je na stažení...
3)sms sou pro mě mooc důležitý
4) problém sem již vyřešil... stačí jen nastavit aby se po příjmu sms nezobrazovala, třeba jen blikání led diody...myslim tim aby nebylo zapnuty:start-nastavení-zvuky a oznámení-oznámení-inbox new sms-zobrazit zpravu na display
5)jinak sem s touto rom spokojen...