Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Připomínka na MDA2 a blikající červená dioda

David_ce4you (199)|14.2.2005 14:15
Čas od času se mi stane, že se rozezní připomínka, červená dioda začne blikat, připomínku zruším nebo odložím, ale dioda zvesela bliká dál. Měla by přestat blikat, ale to se jí zřejmě nechce.

Nemáte náměty jak ji donutit, aby opravdu vždy po vyřízení připomínky přestala blikat? Když nechce přestat, jdu do Nastavení, Zvuky a oznámení, karta Oznámení a OK a přestane, ale je to opruz, hlavně když se člověk nemůže plně věnovat mdáčku. Je zajímavé, že takovéto chování pamatuji u romky 1.60, 1.72 i u 2.06. Že by softwarový bug?
kopec_ce4you (236)|18.2.2005 10:36
me se to zacalo dit kdyz jsem zacal pouzivat PocketZenPhone
David_ce4you (199)|19.2.2005 12:59
hmm, ten mám v cihle taky, zkusím chvíli jet bez něj.
Wuffi (1599)|19.2.2005 13:01
Mno spis by si to chtelo uvedomit na jak dlouho tam mate nastaveno to blikani panove. Osobne s tim problemy nemam.
kopec_ce4you (236)|19.2.2005 16:48
[QUOTE="Wuffi"]Mno spis by si to chtelo uvedomit na jak dlouho tam mate nastaveno to blikani panove. Osobne s tim problemy nemam.[/QUOTE]
V PocketZenPhone ho mam vypnuty a v normalnim nastaveni taky... stejne blika, mrcha.

Ted me napada ze mozna kdybych si ji zapnul tak by o ni PocketZenPhone vedel a vypnul by ji... BINGO!!!

Stejne by mne zajimalo ktera vec ji vubec rozblika kdyz je vsude vypnuta.
osch (1330)|9.6.2005 16:31
Já osobně mám tuto zkušenost s nepřestávajícím blikáním č.diody. Když jsem měl nastavený nějaký dlooouhý zvuk třeba u upomínek, ale platilo to i jinde, a ta upomínka začala "upomínat" a já jí típnul ještě než přestal hrát ten nastavenej zvuk, tak právě tehdy nepřestala blikat. A PocketZenPhone nemám.