Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Zamčení tlačítek

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Zkoušel jsem to tady vyhledávat, ale (asi díky mé nedokonalosti) marně. Chtěl bych najít způsob (úpravu systému, registru, nebo utilitku), která by uzamkla všechny ostatní tlačítka kromě POWER. Možná je to jen moje začátečnická neznalost nastavení, ale PDAčko (Toshiba e330, PPC2002) se mi zapíná kterýmkoliv tlačítkem (já chci reakci jen na POWER). Stejně tak mám na jedno tlačítko přiřazeno vypnutí displaye, ale aplikace přiřazené ostatním se při jejich kliknutí spustí a po opětovném zapnutí displaye jsou spuštěny. Jak zabránit nechtěnému samovolnému zmáčknutí kteréhokoliv tlačítka?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Nastavení - tlačítka - zámek ... to jsi zkoušel?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    Nastavení - tlačítka - zámek ... to jsi zkoušel?
    Tak jsem to teď hledal, ale v SETTINGS - BUTTONS nic takového nenalézám. Mám tam pouze možnost nastavení přiřazení aplikace tlačítkům. Mezi možnostmi nic k zamčení není, pouze možnost "NONE". Ta sice žádnou aplikaci nespouští, ale vypnuté PDA mi stejně zapíná.
    Nebo jsi myslel někde jinde něco jiného?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Musí to tam byť. Ale je to posledná záložka - asi ju nevidíš - musíš si posunúť dolnú lištu šípkami úplne doprava. Volá sa to KeyLock.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od peter.nr
    Musí to tam byť. Ale je to posledná záložka - asi ju nevidíš - musíš si posunúť dolnú lištu šípkami úplne doprava. Volá sa to KeyLock.
    Mám tam jen 2 záložky: Program Buttons a Up/Down Control

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od peter.nr
    ... nemusí. Ne všechna zařízení tuto "feature" mají - tj. nejedná se o funkci, která by byla standardní součástí OS. Vždy záleží na výrobci, zda při svých OEM úpravách tuto popř. jiné vlastnosti zahrne ...

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Aha. Ja mám Loox 720. Preto sa u mňa tá funkcia volá FSC KeyLock.

Zrejme Toshiby to nemajú. Resp. nie je to tou 2002 verziou WM? Možno upgrade na WM 2003 by pomohol.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Našel jsem něco, co by ti mohlo pomoct, ale tam je pro odemknutí potřeba dvoj nebo trojhmat ...
    Je to tady ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    Našel jsem něco, co by ti mohlo pomoct, ale tam je pro odemknutí potřeba dvoj nebo trojhmat ...
    Je to tady ...
    Díky za tip. Mám několik poznatků. Ten odkaz je na ScreenLock1.1, který nepodporuje PPC2002, jen 2003. Našel jsem toto XXX , což je verze 1.2 i pro PPC2002. Po jejím spuštění pravda všechno zhasne, ale moje Toshiba na 1 a 4 tlačítko dle návodu nereaguje. Po podržení POWER se spustí ale bez podsvícení a až v paměti stopnu tento softík tak se rozsvítí. Tím chci naznačit, že to má nějaké divné chování.
    Potřeboval bych obecně, aby se PDA tlačítky nezapínalo, má je dost citlivá a i v pouzdře v kapse je to raz dva. Kdyby tak zapnutí reagovalo jen na POWER a nic jiného, a byla utilita, která by po spuštění dělala z POWER vypínání a zapínání displaye. Prostě bez utility POWER ON/OFF, s utilitou POWER display ON/OFF. To by byla paráda.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Jiná alternativa: XCPUscalar umí blokovat tlačítka. A nejsem si jistý jestli to neumí i buttonMax či ButtonMapper.

Podobná témata

1. Zamčení tlf
    Od Jirka_Ka v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-01-2012, 12:00
  2. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 03-07-2009, 12:19
  3. Zamčení PDA číselným kódem
    Od JKL_KOLDA v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-08-2007, 12:16