Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Eurotel SmartPhone II - Výměna Mini-SD karty, vypínání telefonu

Pet2_ce4you (3)|13.2.2005 22:15
Výměna Mini-SD karty:
Máte někdo zkušenosti, jestli Eurotel SmartPhone II ztratí veškerá data a nastavení při výměně paměťová karty (resp. žádnou kartu ještě ve SmartPhonu nemám - potřebuji tam dát novou)? Úplně na začátku používání SmartPhonu jsem si hrál s různými SIM kartami a měl jsem pocit, že při každé výměně (při výměně SIM karty i paměťové karty se musí vyndat baterka) se mi ztratil obsah adresáře (což není problém - synchronizuji s PC), ale i různá nastavení.

Vypínání SmartPhone:
Daří se vám v pohodě vypínat SmartPhone? Mě většinou zůstane viset Eurotel obrazovka a až po různých pokusech (cca 5-10 minut) se vypne.

Díky za odpověď.
MaPo_ce4you (174)|22.2.2005 10:46
[QUOTE="Pet2"]Výměna Mini-SD karty:
Máte někdo zkušenosti, jestli Eurotel SmartPhone II ztratí veškerá data a nastavení při výměně paměťová karty (resp. žádnou kartu ještě ve SmartPhonu nemám - potřebuji tam dát novou)? Úplně na začátku používání SmartPhonu jsem si hrál s různými SIM kartami a měl jsem pocit, že při každé výměně (při výměně SIM karty i paměťové karty se musí vyndat baterka) se mi ztratil obsah adresáře (což není problém - synchronizuji s PC), ale i různá nastavení.

Vypínání SmartPhone:
Daří se vám v pohodě vypínat SmartPhone? Mě většinou zůstane viset Eurotel obrazovka a až po různých pokusech (cca 5-10 minut) se vypne.

Díky za odpověď.[/QUOTE]

- Pri vymene SIMky(ETcz/Oskar a zpet) se mi data nestraci - (mozna to zalezi na dobe, po jakou je pristrojek bez napajeni???)
- pametovku zatim taky nemam, takze nemuzu rict
- vypinani trva cca 10-15 vterin. Nemas instalovany nejaky SW se kterym si system neporadi pri ukoncovani?

MaPo