Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Cestina do MDA Compact

Pawel2000 (7)|12.2.2005 13:10
Zdravim,
nevite nekdo jak je to s cestinou od Sunnysoftu pro MDA Compact?
Podle tohoto by mela byt zdarma, ale nikde na CD u pristroje jsem ji nenasel.
Nebo to musim nekde stahnout? Poradte...
Vasek_ce4you (74)|12.2.2005 13:32
Je přímo v romce Compactu při prvním spuštění popřípadě HR ti to nabidne lokalizaci
Vasek_ce4you (74)|12.2.2005 13:41
Teda jestli máš už verzi od TM :)
Pawel2000 (7)|12.2.2005 15:51
Diky provedl jsem HR a uz to je v pohode.
Problem asi byl v tom, ze si stim na prodejne hrali, takze ja tu uvodni instalaci ani nevidel...
pt78 (16)|15.2.2005 16:58
Mal by som otazku k tomuto tematku: Zaujimalo by ma akym sposobom je mozne zachovat anglicke (nelokalizovane) prostredie a instalovat len podporu ceskych (slovenskych) znakov a klavesnic. Dik.
Miloš Strouhal (3997)|15.2.2005 17:04
Nainstaluj velkou češtinu, ale v nastavení vypni lokalizaci prostředí.. Zůstane ti tak jen podpora českých znaků, tedy klávesnice.
hybo (3107)|15.2.2005 18:13
mam za to, ze je tam moznost si vybrat pred instalaci, co chci
Suri_ce4you (117)|22.4.2005 21:51
Je to s ní nějaké divné... Mám ho 2 dny a tuším, že budu spokojenej, ale bude to ještě pěknou chvíli trvat. K češtině jen moje zjištění: Některé položky jsem měl i po plné lokalizaci a několika restartech stále anglicky, jako např. new místo nový, today místo dnes apod. :-) No bylo toho tak 30% nepřeložené. Koupenej byl přímo od T-debajlu tento týden!!! Radil jsem se i se sanysoftíkem a prý zastaralý ROM. No nevím proč a od kolikátého restartu, ale najednou to mám vše v češtině tak jak "asi" má být....
Toť k češtině v MDA Compact....
Bedřich Stejskal (57)|23.4.2005 23:25
[QUOTE="Suri"]Je to s ní nějaké divné... Mám ho 2 dny a tuším, že budu spokojenej, ale bude to ještě pěknou chvíli trvat. K češtině jen moje zjištění: Některé položky jsem měl i po plné lokalizaci a několika restartech stále anglicky, jako např. new místo nový, today místo dnes apod. :-) No bylo toho tak 30% nepřeložené. Koupenej byl přímo od T-debajlu tento týden!!! Radil jsem se i se sanysoftíkem a prý zastaralý ROM. No nevím proč a od kolikátého restartu, ale najednou to mám vše v češtině tak jak "asi" má být....
Toť k češtině v MDA Compact....[/QUOTE]
NO....MDA Compact jsem měl 14 dní a poslal jsem ho zpět k T-Deb...nýbrž anžto protože se mi poslední den 4 x sám bez jakéhokoliv doteku hard resetoval.
Začala mi vyskakovat anglická slova tam,kde předtím nebyla (stejný,ale obrácený problém lokalizace od Sanysoftu do češtiny).
Nešla přijímat data přes infra a bluetooth.
Po provedení zálohy na storage card a následném pokusu o obnovení dat ze storage card proběhlo načtení v poho,ale pak to chtělo softreset,ale po odkliknutí na ok se rozeběhl hard reset a tudíž načtená data opět v ri...
A našlo by se možná i více....toť má zkušenost s MDA Compact...

Ruším co jsem nařídil a nařizuji co jsem zrušil

:D :D mám ho doma zpět po měsíci a s totálně zdevastovanou krabicí,ale s fungující lokalizací,modrým zoubkem a infra.....a vyjádření T-Mobilu je,že jsem to měl poslat na jinou adresu než do Prahy.Tam mi to prý nespraví :D :D ,ale opak je pravdou!Spravili asi nějakým upgradem :D :D :D