Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP iPAQ H6340 - podpora GSM banking resp. Sim tool kit

vlaga (2)|11.2.2005 19:37
Prosba o pomoc !
Jak naucit H6340 komunikovat se systemem eBanky (primo s konkretnim uctem prostrednictvim mobilniho elektronickeho klice))? Jde o to, ze mi nechodi info o zustatku, autentizacni kody, aviza, atp... Z klasickeho GSM telefonu ktery podporuje SIM Tool Kit to bez problemu jde.
V HP tvrdi, ze to ma vyresit novy firmware, ktery mel byt k dispozici k 1.2.2004. STALE ALE NENI!!! Udajne to vazne na spolecnosti Microsoft, ktera se pod novy firmware musi "podepsat". Hochum z MS asi chybi "tuzky" a nebo obe vyse uvedene spolecnosti maji pravdepodobne dost casu :(
Existuje napr. nejaky software,ktery by vyse uvedeny problem vyresil?
Dekuji za info.
VLAGA
MaPo_ce4you (174)|14.2.2005 12:18
[QUOTE="vlaga"]Prosba o pomoc !
Jak naucit H6340 komunikovat se systemem eBanky (primo s konkretnim uctem prostrednictvim mobilniho elektronickeho klice))? Jde o to, ze mi nechodi info o zustatku, autentizacni kody, aviza, atp... Z klasickeho GSM telefonu ktery podporuje SIM Tool Kit to bez problemu jde.
V HP tvrdi, ze to ma vyresit novy firmware, ktery mel byt k dispozici k 1.2.2004. STALE ALE NENI!!! Udajne to vazne na spolecnosti Microsoft, ktera se pod novy firmware musi "podepsat". Hochum z MS asi chybi "tuzky" a nebo obe vyse uvedene spolecnosti maji pravdepodobne dost casu :(
Existuje napr. nejaky software,ktery by vyse uvedeny problem vyresil?
Dekuji za info.
VLAGA
[/QUOTE]

Predpokladam ze mas verzi ROM 1.00.06
na PDAcku:
1. Zkopiruj z \Windows zastupce StartSTK do adresare \Windows\StartUp

2. Zkopiruj z \Windows zastupce SimToolKit do adresare \Windows\Start Menu\Programs

Udelej mekky reset. Po nabehnuti se SIMtoolkit pousti ikonkou START->Program->SimToolKit (ikona s kladivkem)

Snad to pomuze

MaPo
Termiter (147)|14.2.2005 17:02
Funguje! Hodnotím kladně!

Jen doufám, že v novém firmware bude možné bankovním SMSkám nadefinovat nějaký zvuk, vibraci, blikání...
Termiter (147)|17.2.2005 23:14
Krok číslo 2 není nutný. V programech se sama objeví ikonka (simka s kladívkem) s názvem OSKAR pro vstup do simtoolkitu.
Hádejte jakého mám operátora... :c)
MaPo_ce4you (174)|22.2.2005 10:30
[QUOTE="Termiter"]Krok číslo 2 není nutný. V programech se sama objeví ikonka (simka s kladívkem) s názvem OSKAR pro vstup do simtoolkitu.
Hádejte jakého mám operátora... :c)[/QUOTE]

Ze by Oskar??? :-))))

MaPo