reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Horší displey ve druhé várce???

hendrix_ce4you (3)|11.2.2005 16:23
Mám dvě motoroly, ze stejnýho e-obchodu a jedná má podle mě horší displey:-(. Jakoby míň kontrastní, bílý plochy jsou spíš jako trošku do šeda oproti tý druhy motorce, která má bílou fakt jasně bílou, je to docela voprus. Co s tím? Máte to taky někdo ? Pomůže upgrade nebo WM2003(mám zatim 2002)? Nebo v registrech ?:?:
Šeba_oldd (1184)|11.2.2005 16:37
A není to nastavením jasu?
hendrix_ce4you (3)|11.2.2005 17:45
Kéž by, jenže pokud vím, tak se u mpx200 nikde nic nenastavuje. Jenom kontrast externího displeje.:( No nic, zrovna před pěti minutama jsem tam frknul WM2003 , ale žádnej rozdíl (v kontrastu displeje samozřejmě) nevidím. Takže jediná moje záchrana budou asi registry. :? Ale v nich jsem se fakt ještě nehrabal, takže nevím, jestli to vůbec někde půjde. Asi né, co. Reklamovat to nejde, protože dle vyjádření MOTOROLY jsou drobné odchylky v normě, takže jestli mě to prej nebliká, nebo jinak neomezuje, tak mám smůlu. Jenže já si myslím, že menší kontrast mě teda omezuje (alespoň na slunci). A vůbec !!! Proč někdo má mít Motorku s lepším diplejem (nebo kontrastem) , ne já !!!!!:(( :(( :)
hendrix_ce4you (3)|11.2.2005 23:25
a ještě něco : Podle mě tam Motorola dává různý displeje. Já mám taky asi zrovna ten horší. Oproti jiný motorkám tmavší, míň kontrastnější. Ostatní ho maj fakt sytě svítivej. Psal jsem prodejci a vyšlo z toho tohle :

Na Váš dotaz ohledně displejů na Motorola mpx200 jsem ze servisního střediska dostal následující odpověď:

Jednotlivé telefony v rámci jedné modelové řady mohou mít odlišnost v nastavení některých parametrů jako je například jas a kontrast displeje. Z výroby se provádějí testy, které nemusí splňovat konkrétní hodnotu, ale v tomto případě musí být v určitém limitu (horní a dolní kriterium). Nejde o specifikum značky Motorola ale všech telefonů a i podobných audio-video výrobků. Displej samozřejmě nesmí blikat, nebo kolísat napětí atp, ale jinak je to v rámci výstupních parametrů kvality a nejde o závadu.

V některých menu lze parametry trochu přenastavovat softwarově nebo pak i provést speciální nastavení ve značkovém servisu. Pokud byste tedy cítil nějaký uživatelský nekomfort, kontaktujte nejlépe osobně nejbližší značkový servis Motorola. Ve Vašem případě bychom doporučovali asi Mobil Ask, V mezihoří 2, Praha 8, tel. 266 310 350-2. S sebou vezměte záruční list a fakturu, jako doklad o nabytí telefonu. Pokud bude uznán záruční servis, pak jsou veškeré servisní úkony zdarma.