Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak obnovit po HR kontakty?

Petr Schinzel (84)|11.2.2005 10:32
Mám tento problém,po hard resetu na MDA II a následné obnově z pc mě activsync odmítá obnovit kontakty,poznámky,ůkoly,kalendář.Pokud zkusím obnovu pomocí Backup manageru od Sunnysoftu,tak i přesto,že na kartě vidím že má táto záloha 31MB,tak mě to ukáže že tam není nic k obnově.Neví někdo co s tím?nebo se mám smířit že všechny kontakty sou nadobro v háji?Petr
paveluh_ce4you (300)|11.2.2005 10:58
No nevím jestli to řenu dobře, ale pokud se mi povede udělat HR, tak při zpětné obnově z PC musíš dát nahradit položky v zařízení položkami v počítači.No a co se týče obnovy z Backup Manageru, tak to mi jde taky korektně. Jestli sis při záloze nezapomněl nálohovat kontakty? Třeba jsi udělál zálohu jen nějaké části
Šeba_oldd (1184)|11.2.2005 13:22
Udelej si z otluku zálohu treba na disketu a vem to sebou do Rican na sraz tam to dame dohromady.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|11.2.2005 13:56
[QUOTE="Šeba"]Udelej si z otluku zálohu treba na disketu a vem to sebou do Rican na sraz tam to dame dohromady.[/QUOTE]
No, nedá mi to, je to OT: Kam te Šeba na ten sraz vlastně jede? Žampach a Říčany, to je rozdíl... asi jede podle Alturionu, jak tu někdo popisoval, že ho to žene někam oklikou přes Polsko :D