Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA II a Parrot CK3100 končně spolu fungují

Tugof (79)|10.2.2005 16:44
Po naistalování těchto dvou Cabů (od Sina z XDA-Developers) to konečně spolu funguje Jako HANS FREE a ne jako head set. Tedy konečně když mi někdo volá je na display napsaný jeho jméno nebo číslo a parrot hovor přebírá okamžitě a né až skoro po dvou zazvoněních jako to dělal dřív.

Nainstalovat to ale je třeba obojí (i headset) a potom teprve párovat. Po spárování je třeba odpovědět na Headset No a na Handfree Yes. Stalo se mi že se to ptalo jenom na jednu z těchto otázek a pak to nechodilo.
Tugof (79)|10.2.2005 16:46
zatka13 (10)|10.2.2005 17:28
super, jdu to vecer vyzkouset...
takze teoreticky by mi mohl konecne fungovat headset BT a parrot....
protoze do tedka fungoval jen ten ktery byl naposled sparovan

zatka13 (10)|10.2.2005 17:43
jak jsi dostal do parota telefonni seznam?
Medved_ce4you (200)|10.2.2005 18:34
Neni potreba. V rezimu HandsFree s posila informace o volajicim na HF pri inicializaci spojeni (neni to zalezitost jen Parrota, ale vsech BT HF, ktere to podporuji).
Pak se posle pouze jmeno volajiciho z tel. seznamu MDAcka.
Tugof (79)|10.2.2005 20:04
Jestli to jde takhle jednoduše,to nevím, ale jinak jsem v kontaktech všechny označil, dal Beam contacts a bylo. Ale musí se před odesláním parrot od MDA odpojit.
Tugof (79)|10.2.2005 20:09
[QUOTE="zatka13"]super, jdu to vecer vyzkouset...
takze teoreticky by mi mohl konecne fungovat headset BT a parrot....
protoze do tedka fungoval jen ten ktery byl naposled sparovan

[/QUOTE]

dej pak vědět, jestli ti to funguje Headset i parrot. Uvažuju, že bych si časem taky headset pořídil, ale tohohle se trochu bojím.
Jinak pokud chci v autě používat GPS Leadtek musím ji propojit s MDA dříve než parrot, pak chodí oboje najednou. Když zapnu GPS potom (za jízdy) už se mi s MDA nespojí.
zatka13 (10)|11.2.2005 09:24
tak velky pokrok PAROT opravdu ukazuje cislo kdo vola, jeste to jmeno.... bohuzel kdyz oznacim vsechny v seznamu a dam beam.... tak to jede jen pres infrared....

no a co se tyce BT GPS tak to je desne.... nejdriv musim pripojit GPS a pak parrota

Tugof (79)|11.2.2005 09:51
U mě stačí počkat, nejdřív to hledá přes infrared a když ho nenajde, tak to jede přes bluetooth...S GPS je to skutečně děsné,ale furt lepší než dřív...
Gvaks (114)|11.2.2005 13:54
asi budu vypadat hloupě, ale k čemu konkrétně slouží ty dva caby??

Osobně mám vyzkoušeno že když spáruju MDAII a Parotem, pak jej odhlásím a jak zde již bylo napsáno odešlu kontakty přes "Beam Contact" do parota tak se mi normálně zobrazuje samozřejmě číslo a pokud je v seznamu tak jméno, tento postup používám i pokud je potřeba do parota dostat čísla z MT u kterého nepodporuje spárování (hlavně 6230), ale naštěstí je momentálně ke stažení další verze fw a ta už N6230 zvládne.
Tugof (79)|11.2.2005 14:17
to je dost zajímavý, protože bez těchto dvou cabů se mi na display parrotu při příchozím hovoru zobrazuje CALL a né číslo (nebo jméno) a taky dlouho trvá než vůbec parrot zazvoní. Podle dodavatele parrotů je to normální, prý to je chyba MDA II které neumí pracovat s hansfree ale jenom s headsetem.Tyto dva caby toto (alespoň u mě) eliminují.
tribiani (95)|28.9.2006 12:05
..podařilo se někomu rozchodit Parrot CK3100 s MDAII na Win2003? Co jsem zkoušel ty dva caby od Sina, tak mi to při instalaci napíše, že to není kompatibilní s mim OS, myslim, že jsou jen pro 2003SE. Možná to je taky tim, že jsem to měl nejdřív spárovaný, a pak jsem to teprve instaloval. Asi to budu muset celý přeinstalovat :( Funguje mi to poze jako head set, a ne jako hand free.

Dokázal to někdo rozchodit?

Má taky někdo zkušenosti s BTTools a Parrotem? Když jsem ten program měl nainstalovanej, tak mi to nešlo, ale nějak sem to nezkoušel dálk, tak to možná ještě rozchodim..

ROM: 1.60.00WME
ExtROM: 1.60.49

Předem dík za odpovědi
tribiani (95)|9.11.2006 20:26
Tak sem dneska konečně "zprovoznil" DataPhoneII + Parrot CK3100 + GPS i-Tec BT 339:

Na originální ROM 1.60.00WME se mi to nepodařilo rozchodit, tak sem se konečně odhodlal k mému prvnímu přeflashování na MDA2 Wiki 1.72.777, přesný návod zde.
Nahrál jsem tam i dva caby, které jsou uvedeny na začátku tohoto tématu. Bohužel mi to stále funguje pouze jako head set :( Po spárování se mně to zeptá, zda to chci mít jako head set a slibovaná hláška na HF nikde..proč?
Pro komunikaci BT GPS používám BTTools. Jestli byste mi někdo dokázal poradit, jak to zprovoznit do dokonalosti, tak uvítám každou radu..
dík