Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

kreténi z www.pocket4you.com - jak daleko je necháme zajít?

Suoraj (704)|10.2.2005 09:12
Tohle se mi snad jenom zdá! Nějaký zmrdíci budou takhle parazitovat? Tady brát rady a vědomosti, který pak na tom ubohym serveru chtějí šířit (pokud by tam někdo chodil) dál? Tady si chtějí dělat reklamu na něco co tu máme a urážet naše členy? Kam až to necháme zajít? Fuj - mám zkaženej celej den hajzlové.

To je HNUJ! Na co si hrajou č.....!


Je tady prosinec a s nim i nova temata. V tomto diskusnim tematu vas budu jednou mesicne informovat o novinkach
Tak jsem vytvoril vlastni serie tematek s tematikou krasnych divek
Tak na teto strance uz nejsou jen temata ale i freeware
Dalsi tematka najdete na:
www.pocket4you.com
POCKETPC FREEWARE THEMES CLANKY NOVINKY www.pocket4you.com
Erikt68i (266)|10.2.2005 13:59
Promiňte ale na tomto serveru jsem zvyklý na slušné vyjadřování. Ani tato off topic diskuze není snad vyjímkou. Můžeme být vytočení, ba přímo ......... ale to nás nemůže připravit o slušnost. Věřím, že to bylo přeci jen nechtěné. ;)
Ke "konkurenčnímu" serveru - koukám na něj s úsměvem, protože opisování nikdy v žádné činnosti nepřineslo úspěch (jen vzpomeňte na školu) a tím pádem např. jeho novinky jsou již značně vyčpělé, takže po krátkém čase každý zaregistruje kde je kvalita a tyto stránky (tak jako mnoho jiných) pro absolutní nezájem skončí. Protože buď pochopí, že originál je jen jeden a začnou se věnovat jiným zajímavým tématům, nebo jako plagiátoři neobstojí. A rozčilovat se pro toto??? Ani náhodou.
Falco_ce4you (311)|10.2.2005 14:46
Nevím proč se rozčiluješ - při kliknutí na nějaký článek převzatý odsud, jsi přesměrován přímo sem. Takže v poho. Zkoušel jsem pouze rubriku "ce4you".

Jakmile se přes ně někdo dostane až sem, půjde pak přímo ke zdroji a je vynechá.

Navíc mají nějaké divoké připojení, neb mi to několikrát vrátilo že server není k dispozici.

Seznamem článků s odkazy dělají v podstatě ce4you reklamu. :-)
Nechci je nijak obhajovat, slušností by bylo obrátit se na majitele ce4you a domluvit se s nima - ale třeba to i udělali - ptal ses?
CommanderZ (1798)|10.2.2005 15:06
uz jsem poslal link dotycnemu, jsem zvedavej jak na to bude reagovat. doporucuju lehce upravit zvlaste prvni prispevek.

na ten web jsem se dival, na c4u nema a tak si myslim ze c4u muze tezko konkurovat a odtahovat navstevniky. svou domenu si muze zalozit kazdy a v pravidlech diskuzi bud je nebo bylo ze odkazy na konkurencni weby SE MOHOU UVADET. pokud by na tomto webu byl uveden nejaky zajimavy clanek, myslim ze PK by bez problemu umistil link na titulni stranu c4u.
Dominique (151)|10.2.2005 15:13
chtel jsem se optat... je nejakej web, ktery ma i sanci konkurovat ce4you?

myslim to vazne... zajima me to...

driv jsem zacinal na svetpda, ale 1)mi vadi palmy :) 2)nedokazal jsem se v nich orientovat... a to jsem pomerne zkuseny webmaster a strankama se +- zivim :)
L4m3r (68)|10.2.2005 15:31
ce4you nema konkurenci :-)
CommanderZ (1798)|10.2.2005 15:45
cesky pisici ne, a v anglicky mluvicich zemich(hlavne USA) se moc nevedou acery, takze si vystacim s c4u a obcasnym sjetim softu na pocketpc.cz
Suoraj (704)|10.2.2005 17:01
Prosté mne to vytočilo. Je mi jasný, že nejsou konkurence a že stejně všichni z těch ..... visí na ce4you od rána do večera a je to jejich věc ale jde o tu hranici z jejich strany! Co to je za lidi? Jak maji tu drzost si dávat loga a odkazy do popisku? No nic.
CommanderZ (1798)|10.2.2005 20:23
Aha! Tak ten obrazek co mi ho firefox odmital nacist byl logo. Ale to nic nemeni.
limon (148)|4.6.2005 18:44
[QUOTE="Suoraj"]Tohle se mi snad jenom zdá! Nějaký zmrdíci budou takhle parazitovat? Tady brát rady a vědomosti, který pak na tom ubohym serveru chtějí šířit (pokud by tam někdo chodil) dál? Tady si chtějí dělat reklamu na něco co tu máme a urážet naše členy? Kam až to necháme zajít? Fuj - mám zkaženej celej den hajzlové.

To je HNUJ! Na co si hrajou č.....!


Je tady prosinec a s nim i nova temata. V tomto diskusnim tematu vas budu jednou mesicne informovat o novinkach
Tak jsem vytvoril vlastni serie tematek s tematikou krasnych divek
Tak na teto strance uz nejsou jen temata ale i freeware
Dalsi tematka najdete na:
www.pocket4you.com
POCKETPC FREEWARE THEMES CLANKY NOVINKY www.pocket4you.com[/QUOTE]



Ty jses ktera profik....ted jsem nasel tento prispevek...Jsem zakladatel a administrator http://www.pocket4you.com a jestli rikas parazitovani tomu, ze mam odkazy na clanky na ce4you tak jses opravdu idi.t. To je potom cely server www.pravednes.cz taky parazita???? Jinak ten server vzniknul prave proto, ze jste tady takovy namysleny a neberete v uvahu vubec nazory ostatnich ( hlavne zacinajicich uzivatelu ) Stejne proto taky vzniknul server http://www.pocket4um.com ....... JInak se nejdrive zamysli nez neco napises....
Zdenek Malinsky (9781)|6.6.2005 00:43
I když je to tu OT diskuze, prosím pány Suoraje a limona, aby své příspěvky oprostili sprostých a urážlivých slov (i v náznacích) a pokud možno tyto slova opravili (upravili) své předešlé projevy. Berte ohled na ostatní. Děkuji
Zdenek Malinsky (9781)|6.6.2005 01:07
[QUOTE="limon"]...Jsem zakladatel a administrator http://www.pocket4you.com ...Jinak ten server vzniknul prave proto, ze jste tady takovy namysleny a neberete v uvahu vubec nazory ostatnich ( hlavne zacinajicich uzivatelu ) Stejne proto taky vzniknul server http://www.pocket....[/QUOTE]
1. "Namysleny" tu nejsme. Dle čeho soudíš?
2. "Neberete v uvahu vubec nazory ostatnich (hlavne zacinajicich uzivatelu)" Názory na co? Začínající uživatelé mají hlavně spoustu otázek (vzpomeň si na své začátky). Můžeš své tvrzení něčím doložit?
3. "Stejne proto taky vzniknul server...." Gratuluji, alespoň máte nějaké zdůvodnění existence.
4. Proč nepíšeš česky? Jsme český server. Chápu absenci diakritiky v ICQ, kde může být problém. Ale tady?
Dzejkob (286)|7.6.2005 19:59
[QUOTE]
4. Proč nepíšeš česky? Jsme český server. Chápu absenci diakritiky v ICQ, kde může být problém. Ale tady?[/QUOTE]

Nechapu v cem je problem. Diakritiku tady nepouziva vic lidi. Pro me osobne je mnohem rychlejsi psat bez hacku a carek a cist se to da taky. Jinak nechapu co se tady resi. Kdyz si nekdo ve svym volnym case jako konicek udela web o problematice, ktera ho zajima, tak neni problem, aspon pro me ne. Dalsi vec je otazka kvality, kdyz se mi to nebude libit, tak na ty stranky nepolezu, kdyz jo, tak tam chodit budu. Kazdy si muze svobodne vybrat. A mam pocit, ze to je pro ce4you spise reklama nez nejaky zlo. Co se tyka te namyslenosti a toho, ze se nebere v uvahu nazor ostatnich, tak s tim ja tady zadny problem nemam. Ce4you zatim pro me je a doufam ze i bude prinosnym serverem. Nechci se nikoho zastavat ani hanet, takhle to proste vidim.
CommanderZ (1798)|7.6.2005 22:18
1)Diakritika
Taky se hrde hlasim k tem co ji nepouzivaji. At uz je to kvuli rychlosti psani nebo kvuli schizofrennimu prispivani do hafa ruznych Aj nebo Cj najednou...co je na tom spatneho? A navic, kolikrat se mi stane ze web prohlizim pri praci treba v HTML editoru. kazdy kdo jednou zkusil psat web bez pouziti WYSIWYG editoru vi co mam na mysli: spicate zavorky, na ty je treba anglicka klavesnice. Uz takhle mlatim do Ctrl+Shift opravdu casto (treba kvuli zavinacum). A zaver: argumentu je hafo

2)Web
Nic proti. Je sice pravda ze by me nenapadlo udelat site tolik se prekryvajici s c4u, ktery je u nas uz tolik zabydleny, ale budiz. Rika se tomu svoboda slova v kombinaci s tim, ze PK POVOLIL vkladat odkazy na jine, ba i konkurencni weby.
padrinos (72)|7.6.2005 23:09
no tak je asi na nas novaccich abychom se zastali tohoto servru;) je super a jsem s nim spokojeny a velice me prekvapila ochota starych ostrylenych PDAčkařů kteri od nas novacku musi stale slyset to same dokola a dokola a stale radi:yes: je to tu super a dekuji vsem :yes: :yes: :yes:
L4m3r (68)|8.6.2005 14:06
Tak tak lidi na ce4you sou bezva.
freeman_ce4you (428)|8.6.2005 14:24
Až na užívatela aais....:evil: :evil: :mad:
Zdenek Malinsky (9781)|8.6.2005 15:56
Ad diakritika
Máte částečně pravdu, taky mě plete psát normálně česky a pak do ICQ psat bez hacku a carek. Někteří lidé se bez diakritiky neobejdou (hlavně když si dají uživatelské jméno s dikritickými znaménky), někteří musí mít v PDA velkou češtinu, někomu stačí malá a někdo se obejde úplně bez. Hlavně, kdyby se tazatelé dokázali vždy srozumitelně vyjádřit, co mají za problém, co chtějí a byli trošku, raději však více konkrétní.
Pinochio (424)|8.6.2005 20:21
[QUOTE="padrinos"]no tak je asi na nas novaccich abychom se zastali tohoto servru;) je super a jsem s nim spokojeny a velice me prekvapila ochota starych ostrylenych PDAčkařů kteri od nas novacku musi stale slyset to same dokola a dokola a stale radi:yes: je to tu super a dekuji vsem :yes: :yes: :yes: [/QUOTE]
Není zač, sice je někdy otrava když ti pořád někdo píše jak se co dělá, ale i my jsme byli začátečníci a často jsme potřebovali radu, a "staří" nám s ochotou radili, a nyní když jsme vstoupili do rady starších je na nás radit nováčkům.
Děkuji všem z ce4you.
Honbri (36)|8.6.2005 20:48
Jsem taky nováček, chodím sem teprve pár týdnů, ale s náplní a formou jsem spokojený. Už jsem využil řadu informací, např. jsem rozchodil BT a AS, sehnal pár dobrých programů a naučil se komprimovat filmy pro PPC. Prostě - spokojenost.
dort (1212)|8.6.2005 21:35
nechvalte tolik, nebo ještě někomu naroste nos "nahoru" ;)
padrinos (72)|8.6.2005 22:41
a budem a budem!!!!!!!!!!!!!§
a pak ten nos budeme mit jako Pinochio:D
tak zatim zdar a ce4you.cz drz se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:yes: :yes: :yes: :yes:
Pinochio (424)|8.6.2005 23:07
[QUOTE="padrinos"]a pak ten nos budeme mit jako Pinochio:D
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:yes: :yes: :yes: :yes: [/QUOTE]
Mimochodem, ja ho mam rovny a dle uhlu pohledu jej bud zvedam nebo snizuji. :))
CommanderZ (1798)|9.6.2005 07:58
Na tom obrazku avatara to moc nevypada, tam je nahoru minimalne pod uhlem 25 stupnu :D
dort (1212)|9.6.2005 08:10
no možná bych řekl že spíše více než 25 stupnů - takže první znak "namyšlenosti" je zde ;) :cool:
Zdenička_oldd (292)|9.6.2005 09:08
[QUOTE="limon"]...ze jste tady takovy namysleny a neberete v uvahu vubec nazory ostatnich ( hlavne zacinajicich uzivatelu ) Stejne proto taky vzniknul server http://www.pocket4um.com ....... JInak se nejdrive zamysli nez neco napises....[/QUOTE]

Nesouhlasím. Nejsou tu lidi namyšlený a právě naopak jsou ochotní pomáhat začínajícím userům. Jsem moderátor jak tady tak i na pocket4u, takže vím o čem mluvím. Musím říct, že jsem se seznámila s více fórama, ale ani jedno z těhle dvou není tak "namyšlený" jak říkáš,respektive jeho návštěvníci.
Pinochio (424)|9.6.2005 13:53
[QUOTE="dort"]no možná bych řekl že spíše více než 25 stupnů - takže první znak "namyšlenosti" je zde ;) :cool: [/QUOTE]
No dívám se na něm nahoru :D , takže o té namyšlenosti bych pochyboval.
osch (1330)|9.6.2005 16:55
[QUOTE="padrinos"]no tak je asi na nas novaccich abychom se zastali tohoto servru;) je super a jsem s nim spokojeny a velice me prekvapila ochota starych ostrylenych PDAčkařů kteri od nas novacku musi stale slyset to same dokola a dokola a stale radi:yes: je to tu super a dekuji vsem :yes: :yes: :yes: [/QUOTE]

Plně souhlasím s kolegou. To co mi "dalo" C4U v začátcích, tak za to teď všem mazákům DĚKUJI :D
limon (148)|24.6.2005 09:38
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]
4. Proč nepíšeš česky? Jsme český server. Chápu absenci diakritiky v ICQ, kde může být problém. Ale tady?[/QUOTE]

Jj vsichi si tady radi a nejste namysleny a kazdy druheho respektuje... a potom takovy clovek ktery ma oznaceni "Hlavni Moderator" napise neco takoveho viz Citace.... myslim si, ze to nema nic spolecneho s toleranci..... A hlavne zkousel jsi nekdy treba programovat...chtel bych videt jak casto by jsi prepinal (Alt+Shift) mezi klavesnicemi. Urcite netvrdim ze vsichni na ce4you jsou spatni nebo namysleny, ale par se jich tu najde......
Zdenička_oldd (292)|24.6.2005 12:09
Pár se jich najde všude... Ty taky nepůsobíš zrovna skromně...
limon (148)|24.6.2005 16:34
[QUOTE="Zdenička"]Pár se jich najde všude... Ty taky nepůsobíš zrovna skromně...[/QUOTE]
Njn nekde jich je vic nekde min, nekde extremne hodne. Ty by ses divila jaky ja jsem skromny clovek ;-). Ale urcite bych nikdoho nenapominal za to, ze nepise s diakritikou... ach jo to uz je skoda slov

Jo a jinak Suorajovi jsem psal sokromou zpravu a asi ho zaskocilo to, ze si to prete ten koho bezduvodne a neopodstatnene napada. Nemel ani odvahu odepsat. Takze plno reci, ale aby mi to napsal primo tak nato je asi az moc velky zbabelec.
Pavel Koza (4761)|24.6.2005 19:44
Pratele,

v prve rade velke diky za slova chvaly, pri cteni diskuze jsem se lehce zacervenal:oops: Ale k veci - jednou z veci, ktera ce4you odlisuje od spousty ostatnich, je prave nadstandardni uroven diskuzi. A i kdyz je tato diskuze v sekci off-topic, presto si myslim, ze se na tento server nehodi. Takze bych chtel vsechny slusne ctenare pozadat o to, aby toto tema povazovali za ukoncene. Udelate mi tim minimalne stejnou radost jako temi pochvalami:) Diky predem!
Suoraj (704)|15.10.2005 01:32
[QUOTE]

Jo a jinak Suorajovi jsem psal sokromou zpravu a asi ho zaskocilo to, ze si to prete ten koho bezduvodne a neopodstatnene napada. Nemel ani odvahu odepsat. Takze plno reci, ale aby mi to napsal primo tak nato je asi az moc velky zbabelec. [/QUOTE]

No Pepíku až dnes sem se k téhle diskuzi zase dostal a to z toho důvodu, že už na CE4YOU nechodim. Už neni nic co bych odtud potřeboval. Tva SZ tam mezi tim vsim spamem je.

At uz se tu ty 4 strany řešilo cokoliv (necetl sem to) tak fakta byly tenkrát jasný kopirovani diskuzi c ce4you....
ladin2 (57)|6.11.2005 07:48
ale konkurence by měla byt nebo se mýlim ladin2