Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Flashování MDA Compact

Pinochio (424)|9.2.2005 17:37
Chci se zeptat jako přeflashovat MDA Compact.
Jakým programem zálohovat ROMku, kde stáhnout novou verzi....
Případně i jaké jsou v ní změny.
Jsem začátečník ve flashování tak poraďte :D .
Miloš Strouhal (3997)|9.2.2005 18:22
Tady nalezneš odpovědi na všechny své dotazy..
Pinochio (424)|9.2.2005 21:41
[QUOTE="xp"]Tady nalezneš odpovědi na všechny své dotazy..[/QUOTE]
Díky ti.
Honzabr (192)|10.2.2005 06:25
:D :D Pinochio já z tebe asi dostanu mladý - ty ho ještě nemáš a už ho chceš flešovat :D :D :D Jinak ty se asi nedostaneš na stránky i-Mate tak ti , až se uvidíme, dám klidně všechny dostupné flashe včetně tradiční čínštiny a arabštiny abys sis to užil :D :D Ale až ho budeš mít, tak mi hned pošli výpis ExtRom, jestli tam není číííírou nááááhodou oprava BT.To platí pro každého kdo MDA Compact bude držet v ruce, než do něj začnete prát další SW.
Zviditelnění ExtROM:
1. provést známý HáeR
2.Jakmile se objeví okénko se spuštěním ostatních SW do 3.sec tak ihned provést soft reset.Nenainstalují se SW z ExtRom a ext rom je v tu cvíli (a i nadále do dalšího HáeR) viditelná v libovolném správci souborů a jde z ní SW kopírovat ven.Žel bohu ne dovnitř a mazat.To ještě nikdo nevyřešil:sarcastic: :? .Jinak rád poradím.
Jo a po prozkoumání ExtRom provedete znova HáeR a pokud se vám SW v ExtRom líbil necháte proběhnout celý cyklus a MDA Compact je jako panna.:D :D
hybo (3107)|10.2.2005 09:59
no, nebo si muzete instalovat jen co chcete, ze jo :-)))
Honzabr (192)|10.2.2005 11:41
Jo i tak možno :D :D
Marixy (54)|10.2.2005 21:21
Ten výpis ExtRom pošlete sem, určitě by zajímalo více lidí, co tam dali... Jinak, jestli tomu dobře rozumím, chcete říci, že Compact MDA má nějaké potíže s BT?
Ivoš
Marixy (54)|10.2.2005 22:48
No jo, mezitím jsem znovu přečetl článek "Prvních 60 minut s...." a píše se tam: Extended ROM na tomto zařízní chybí, propracované autoinstalace hned po HW resetu zde prostě nevyužijete...
Ivoš
Honzabr (192)|11.2.2005 08:34
:D :D No tak to se ukázalo býti nepravdou.ExtRom nechybí.Jak už jsem psal zatím (opět na tom pracuje celý svět :D ) nejsou známy přístupové kody (znalci MDA/XDA2 vědí o čem mluvím) ale jde spouštět jednotlivé aplikace samostatně,úplně ji vynechat a nebo si dávat do MDA jenom ty co potřebuji a ostatní odjinud.Není to zas tak složité a náročné ale my fajnšmekři požadujeme aby stroj nasypal po HáeR do všech míst co kam otřebujeme bez naší účasti.;) Říkam-jde to i tak ale půjde to líp:D .
K BT nejsou žádné závažnější než to, že MDA JAM (Compact asi též:? ) využívá ovládaní BT zabudované ve Windows MobilE 2003 SE a to je veeeéééélmi chudé a proto s tím nechodí zařízení co potřebují ke svému životu Widcomm ovladače.Vše co není náročné chodí.Mně chodí ale např veškeré doplňky co mám od SE -v autě BT HSC-30 (ale nepamatuje si čísla samo co se ovládá z tel.SE) a BT HSB 300 sluchátko do ucha.Ale na většinu všech HF BT se na světových servrech nadává.Zájemci vřele doporučuji prolézt www.xda-developers.com vše co se týká Magician.;) dále www.compactjam.com Hezký den
Honzabr (192)|11.2.2005 08:38
:D Jo ještě- zExtROM ven JDE aplikace kopírovat ven ku prospěchu dalších (chvála PDAbohu :)) ) ale nejde zatím CABy vkládat dovnitř a již výrobcem vložené nejde vymazat.Jde je jenom nespustit.:D :D
milennium (336)|11.2.2005 09:14
To: Honzabr

Napsal jsi...
"2.Jakmile se objeví okénko se spuštěním ostatních SW do 3.sec tak ihned provést soft reset.Nenainstalují se SW z ExtRom a ext rom je v tu cvíli (a i nadále do dalšího HáeR) viditelná v libovolném správci souborů a jde z ní SW kopírovat ven.Žel bohu ne dovnitř a mazat.To ještě nikdo nevyřešil .Jinak rád poradím."

Chtěl bych se tě zeptat,
Prosím tě,v jakém správci souborů mohu vidět ExRom ? Postupoval jsem totiž podle tvého postupu,vše proběhlo O.K.,ale teď bych chtěl chtřeba dohrát do DPIII klient MMS. A nevím kde a jak ho hledat.
Dík.
Medved_ce4you (200)|11.2.2005 09:28
[QUOTE="Jarda Lukas"]Prosím tě,v jakém správci souborů mohu vidět ExRom ? Postupoval jsem totiž podle tvého postupu,vše proběhlo O.K.,ale teď bych chtěl chtřeba dohrát do DPIII klient MMS. A nevím kde a jak ho hledat.[/QUOTE]
Do ExtRom se dostanes, pokud po HR do tri sekund (nez se zacnou CABy z ExtRom instalovat) provedes SoftReser. Pak ji najdes v libovolnem spravci souboru, tedy i v tom co je integrovany v PPC. Je videt jako dalsi pametova karta.

Mezi CABy je i jeden, ktery odmaze v registrech odkaz na tuto "kartu" a tim padem je pak uz naporad (tedy do dalsiho HR) "schovana" a uz s ni nic neudelas.

Jestli chces pozdeji doinstalovat nejakou aplikaci z teto ExtRom, tak to neni problem. Jen si musis v dobe, kdy je jeste viditelna udelat jeji zalohu, nebo si takovou zalohu najit na netu - idealni je na to xda-developers.com. Pak instalujes jako beze jine programy (nakopirujes CAB nekam do PPC a spustis.
milennium (336)|11.2.2005 09:38
Jo dík Medvede.

Bohužel ten CAB uz není videtelný,takže jdu opet udělat hard a soft reset a najít rychle ten CAB s ExROM...
Medved_ce4you (200)|11.2.2005 09:44
[QUOTE="Jarda Lukas"]Bohužel ten CAB uz není videtelný,takže jdu opet udělat hard a soft reset a najít rychle ten CAB s ExROM...[/QUOTE]

Pokud nechces delat HR, tak tady na tom ftp urcite najdes ten spravny CAB :-)
Honzabr (192)|11.2.2005 10:02
:D Jo správně a ještě na xda-developers je v diskusi návod na úpravu registrů tak aby ExtRom byl viditelný furt i po HáeR Nevím,nezkoušel jsem.Až zas tak to nepotřebuju.Jinak se mi velmi osvědčil TotalComander for PDA (free).Ještě dotaz, ty už máš orig.T-mobile MDA Compact?
milennium (336)|11.2.2005 10:05
Velké díky Medvede...

Jinak MDA Compact jsem včera viděl prodávat u T-Mobile. Vipadá fakt pěkně...
P.S. Odkaz na alespoň malou češtinu na DataPhone III nikde nemáš ?
Dík.
Medved_ce4you (200)|11.2.2005 10:15
[QUOTE="Honzabr"]Ještě dotaz, ty už máš orig.T-mobile MDA Compact?[/QUOTE]

Jestli to bylo na me, tak odpoved zni ano, mam original T-Mobile MDA Compact ale neni to na nem vubec poznat (veskere znamky po T-Mob, jsem ihned odstranil, vcetne napisu a loga na pristroji samotnem) :-)

Ale tusim, ze otazka mela mit pokracovani a tady te asi zklamu, protoze ho mam uz pres dva mesice, takze novou ExtRom nemam.
Medved_ce4you (200)|11.2.2005 10:18
[QUOTE="Jarda Lukas"]Velké díky Medvede...

Jinak MDA Compact jsem včera viděl prodávat u T-Mobile. Vipadá fakt pěkně...
P.S. Odkaz na alespoň malou češtinu na DataPhone III nikde nemáš ?
Dík.[/QUOTE]

Nejenze vypada :-))

Cestinu nemam
noiser_ce4you (245)|1.3.2005 22:32
Nemate nekdo popis ExtROM cabu v MDA compact CZ? Diky.
Miloš Strouhal (3997)|1.3.2005 22:40
SHOW:\Extended_ROM\TMO_WallPaper.bmp
CAB: \Extended_ROM\Delete_vdisk_shortcut_WWE.sa.CAB
EXEC:\Extended_ROM\TPDisable.exe
CAB: \Extended_ROM\IntelliDialer_T-Mobile_WWE_RC10.CAB
CAB: \Extended_ROM\IntelliPad_TMO_WWE_B12.CAB
CAB: \Extended_ROM\Caller_ID_T-Mobile_WWE_RC10.CAB
CAB: \Extended_ROM\Camera_Patch_WWE_B15.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\Zip_Magician_T-Mobile_WWE_B12.CAB
CAB: \Extended_ROM\EmailWiz_v1.01.0003_CZ_1027.CAB
CAB: \Extended_ROM\MMS_2.0.0.13_WWE.CAB
CAB: \Extended_ROM\MMS_Setting_WWE_CZ.CAB
CAB: \Extended_ROM\Java_10.1.2.57_WWE.CAB
CAB: \Extended_ROM\TMO_CustomizeUI_WWE_B13.CAB
CAB: \Extended_ROM\Customize_101129.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\GPRSMonitor_WWE.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\UA_Profile_TMO.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\Backup_Restore.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\ExecuteFile.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\Version_WWE_101131.sa.CAB
CPY1:\Extended_ROM\TMCompactIICZ.armv4.cab
CPY2:\Windows\TMCompactIICZ.armv4.CAB
EXEC:\Extended_ROM\TPEnable.exe
RST: Reset
noiser_ce4you (245)|1.3.2005 23:16
Jasne, to mam, ja jen jestli nekdo netusite, co dela kterej - konretne me zajimaji jen ty s nicnerikajicim nazvem :)
Šeba_oldd (1184)|2.3.2005 00:08
Tak se v nem cely den vrtam a jedine co mne mrzi -ze nejde zatím odemknout ext rom. Napada mne jeste vyuzit MDAII a provest porovnani registru s prazdnym zarizením a po nainstalovani naseho znameho cabu na zpristupneni rom.Rom je dostatecne velka k tomu abych tam mel vse co potrebuji, ale doposud s tim co v ni je jen zabira misto.13MB TM balastu.Je mi k nicemu jsem u eurotelu:D Posudte sami - zarizeni mi chodi bez toho aniz bych cokoliv z ext. rom instaloval - jeste jsem neproveril vse, testuji to.Pro nazornost prikladam par obrazku k porovnani.
Jsem zvedav kdo to odemkne :D :D :D
Poradí nekdo jak nejlepe porovnat registry? Neví náhodou nekdo co ten odemikací cab v MDA 2 provadí?
Miloš Strouhal (3997)|2.3.2005 07:57
Vsimnete si Compact ma o nekolik mega vetsi ExtROM nez MDA II. To bude panecku varenicko az tohle nekdo odemkne.. :D
beecher (9270)|2.3.2005 08:53
[QUOTE="Šeba"]Napada mne jeste vyuzit MDAII a provest porovnani registru s prazdnym zarizením a po nainstalovani naseho znameho cabu na zpristupneni rom...
Poradí nekdo jak nejlepe porovnat registry? Neví náhodou nekdo co ten odemikací cab v MDA 2 provadí? [/QUOTE] Jo, poradime, zapisuje to cosik nekam uplne mimo Registry (teda u MDA2/DP2)...
Takze ti je porovnani registru uplne na prd. Resil jsem to, kdyz jsem delal ty customizacni CABy pro MDA2/DP2 a zmeny do registru, ktere provedl unhide&unlock od itsmeho, bohuzel nestacily... :oops:
beecher (9270)|2.3.2005 08:55
[QUOTE="xp"]Vsimnete si Compact ma o nekolik mega vetsi ExtROM nez MDA II. To bude panecku varenicko az tohle nekdo odemkne.. :D [/QUOTE] No, má... O 3 (slovy TŘI) MB... :D
A o 8 MB menší Storage... :O :no:
Miloš Strouhal (3997)|2.3.2005 09:07
[QUOTE="beecher"] No, má... O 3 (slovy TŘI) MB... :D
A o 8 MB menší Storage... :O :no: [/QUOTE] Aby jsi se z toho nepokakal.:) Ver, ze vetsina z nas sla Compacta koupit uz s tim, ze vedela ze je na tom pametove spatne. Koupili jsme ho ale, jelikoz jeho klady spatrujeme v uplne jinych oblastech, a s tou pameti jsme schopni se za asistence 1GB SD karet docela rychle szit..;) A 3 mega ExtROM nejsou rozhodne k zahozeni, umozni nam to usetrit cast pameti RAM, ikdyz ne velkou, ale hodi se to.
beecher (9270)|2.3.2005 09:19
[QUOTE="xp"]Aby jsi se z toho nepokakal.:) Ver, ze vetsina z nas sla Compacta koupit uz s tim, ze vedela ze je na tom pametove spatne. Koupili jsme ho ale, jelikoz jeho klady spatrujeme v uplne jinych oblastech, a s tou pameti jsme schopni se za asistence 1GB SD karet docela rychle szit..;) A 3 mega ExtROM nejsou rozhodne k zahozeni, umozni nam to usetrit cast pameti RAM, ikdyz ne velkou, ale hodi se to.[/QUOTE] Ale jo, ja jenom nad tim uvazuji a podivuji se. Ja jsem totiz netusil, ze je na tom takhle az takhle "bidne"...
By mne ale zajimalo, co je pak ve zbytku te FlashROM, kdyz ji ma 64MB (32MB OS + 8MB Storage + 18MB ExtROM = 58MB), nejak mi chybi 7-8MB...:?
Miloš Strouhal (3997)|2.3.2005 09:22
No,snad to brzy zjistime.:? Nechapu proc "zlutakovi" dali tolik pameti, a na Compactu tak setrili.. Ale naucime se s tim zit. Kuprikladu ja mam jiz cca 160mega velke Program Files, a pamet RAM mi "uzira" jen 13.83mega aplikaci. Zbytek je ve Storage, a na karte. Jinak to holt nejde..
Šeba_oldd (1184)|2.3.2005 09:25
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Šeba"] [/QUOTE] Jo, poradime, zapisuje to cosik nekam uplne mimo Registry (teda u MDA2/DP2)...
Takze ti je porovnani registru uplne na prd. Resil jsem to, kdyz jsem delal ty customizacni CABy pro MDA2/DP2 a zmeny do registru, ktere provedl unhide&unlock od itsmeho, bohuzel nestacily... :oops:[/QUOTE]

Diky moc usetril jsi mi nekolika hodinovou praci.
beecher (9270)|2.3.2005 10:01
[QUOTE="Šeba"]Diky moc usetril jsi mi nekolika hodinovou praci.[/QUOTE] No nemas zac, ted jsem se jeste jednou dival do zdrojoveho kodu toho unlockeru a dela to, ze "virtualne" prepisuje informace o partitions v bootloaderu, tzn. v bootloaderu (tedy spise nejake jeho male pameti) jsou ulozeny informace o partitions (podobne jako na PC, kdyz se pouzije FDISK), ktere odkazuji na urcite pameti (ci jejich casti) ci jejich kombinace (OS ROM + RAM) v zarizeni a v pripade ExtROM na MDAc jsou tyto data nastavena od vyrobce na zviditelni ExtROM a umozni cist, avsak tim CABem \Extended_ROM\Delete_vdisk_shortcut_WWE.sa.CAB (asi) se nastavi na skryj, ale umozni cist.
Tj. cele unhide ci unlock neni o registrech (Windowsy tyto informace o partitions z bootloaderu pouze prejimaji), ale je to cele o zapisu do te pameti bootloaderu.

Asi vyvstane otazka, proc je to vsak nutne znovu zviditelnit ExtROM po HR na MDA2/DP2?
Je to podobne jako s RAM, ktera je kombinaci skutecne RAM a OS ROM, kdy se tato kombinace tvari jako RAM (tedy soubory z OS ROM jsou jakoby nahrany v RAM, ale ve skutecnosti nejsou, jsou na ne dalo by se rici pouze virtualni shortcuty) a je tedy mozne "virtualne" prepsat nektere systemove soubory OS, ale po HR se ty nahradi zpatky temi z OS ROM. Fuj, to je slozity jak radio... :D
Ale zase jsem o neco chytrejsi... ;)

BTW Muzete tady nekdo plz vystavit obsah te ExtROMy? Thx.
beecher (9270)|2.3.2005 10:15
[QUOTE="noiser"][QUOTE="beecher"]BTW Muzete tady nekdo plz vystavit obsah te ExtROMy? Thx.[/QUOTE]
Tady je...[/QUOTE] Kde? Nic tu nevidim...
BTW Nemyslel jsem vypis config.txt, ale ty CABy... ;)
noiser_ce4you (245)|2.3.2005 10:20
[QUOTE="beecher"]Kde? Nic tu nevidim...
BTW Nemyslel jsem vypis config.txt, ale ty CABy... ;)[/QUOTE]
Je mi to jasny, odmitlo mi to, ze to melo pres pet M, tak to chviku trvalo...

[CODE]!!! Přílohy byly smazány vzhledem k nabytí platnosti nových pravidel pro vkládání příspěvků na tomto webu !!![/CODE]
Medved_ce4you (200)|2.3.2005 10:33
[QUOTE="beecher"]BTW Nemyslel jsem vypis config.txt, ale ty CABy... ;)[/QUOTE]

Vypis config.txt posilal XP o deset prispevku napred :-) Mrkni o dve stranky zpet.
beecher (9270)|2.3.2005 10:42
[QUOTE="Medved"][QUOTE="beecher"]BTW Nemyslel jsem vypis config.txt, ale ty CABy... ;)[/QUOTE]Vypis config.txt posilal XP o deset prispevku napred :-) Mrkni o dve stranky zpet.[/QUOTE]A proc jsem asi tu poznamku psal? Diskuzi mam prectenou od zacatku do konce uz asi 5x... ;)
beecher (9270)|2.3.2005 10:48
Muzete nekdo mrknout (po HR bez instalace CABu), kam odkazuje tento \Windows\StartUp\LoadVdisk.lnk soubor? Thx.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|2.3.2005 10:49
[QUOTE="beecher"]Jo, poradime, zapisuje to cosik nekam uplne mimo Registry (teda u MDA2/DP2)...
Takze ti je porovnani registru uplne na prd.[/QUOTE]

Potvrzuji.
V noci jsem na dotaz "Šeby" provedl porovnání v registrech, a v nich to opravdu není. Ale nestačil jsem to sem napsat.
Bude se muset čekat, až na to to někdo chytrý přijde ( asi na XDA-de.). :)
Šeba_oldd (1184)|2.3.2005 10:59
Budu asi kupovat jeste jeden compact tak ho velice rad zapujcim Beecherovi - pokud pro nas neco udela :D Snad by jsme to nejakym panakem vyresili:D
beecher (9270)|2.3.2005 11:02
[QUOTE="Šeba"]Budu asi kupovat jeste jeden compact tak ho velice rad zapujcim Beecherovi...[/QUOTE] A jak to, ze ho jeste nemam? :D
beecher (9270)|2.3.2005 11:23
Noiser: Diky za ty CABy...

Panove, ten T-Mobile je opravdu neskutecny prase... 8 JEJICH konfiguracnich, cosik mazacich a kdo vi co jeste delajicich CAB souboru s celkovou velikosti 5MB... :sarcastic:
Šeba_oldd (1184)|2.3.2005 11:49
ja jsem zatim nepoužil z ext. rom vubec nic a mimo to ze nemam mobil ruzovoucky jak prasatko :D jsem zatim nezaznamenal žadnou změnu.Jen mi tam stale leží tech 13MB balastu.
Šeba_oldd (1184)|2.3.2005 13:11
Kdyz zatim nemuzeme flaschovat tak jeden dotaz
1. Jak nejsetrneji odstranit ten napis T- mobile - poradi Honza nebo Medved?
2. Nejakou peknou klavesnici na telefon - hlavne at neni ruzova - co nejvetsi tlacitka.(videl jsem ze Medved mel nejakou modrou - prosim kde?)
MrMarkus_ce4you (45)|2.3.2005 13:30
Jaká je teď vůbec poslední verze ROMky? Já mám tu co mám i v podpisu, 1.01.00 WWE, datum je 21.10.2004, docela starý mi to přijde. Zas na druhou stranu nemám s kompaktem absolutně žádné problémy, vše funguje jak má, jediný fix byl od T-Mobile na SIM ToolKit. Takže, máte někdo něco novějšího?
Medved_ce4you (200)|2.3.2005 13:37
Ad. 1 - Na odstraneni napisu postaci primerene dlouhy kus izolepy a kostka cukru :-) Postup:

1. Izolepou zalepit vsechny diry kolem napisu, vcetne hurni hrany displeje, repracku, slotu na SD kartu, hornich tlacitek...

2. Vezmes kostku cukru a pomalu s ni zacnes smudlat ten napis. Zezacatku neni videt zadna zmena, ale po chvilce usilovneho sudlani zacne napis ridnout a po chvilce je pryc uplne. Zalepeni vsech otvoru je hodne dulezite, protoze se z kostky postupne stane cukr moucka, ktery zaleze vsude kam muze.

Zasada je nespechat a moc netlacit (jen rozume). Cukr je dost meky na to, aby nezanechal stopy na krytu, ale dost tvrdy na to, aby zrusil logo TM. Cele je to zalezitost tak na minutu az dve.

Ad. 2 - Klavesnicka. Ja mam nainstalovane nejake zalezitosti z ExtRom pro imate Jam, takze bez ruzove barvy a TM nesmyslu. ExtROM jinych zarizeni je ke stahnuti na ftp XDADev.

Ja osobne mam (a doporucuju) instalovat toto:

IntelliDialer - telefonni aplikace s automatickym hledanim v tlf. seznamu (staci zadat pres numerickou klavesnici libovolny retezec a on ho hleda ve vsech jmenech)
IntelliPad - klavesnice se motnosti velkych tlacitek vsude (podobna normalni klavesnici telefonu)
Camera_Patch - vyrazne zlepsuje funkcnost kamery (video se netrha, fotky nejsou tak zrnite)
Java - podpora Javy
MMS a MMS_Settings - sw na posilani a prijem MMSek

Zbytek je srot, nebo se da resit SW tretich stran...

Šeba_oldd (1184)|2.3.2005 14:35
Dekuji mnohokrat - kdyz jsi mi rikal na setkani o tom cukru myslel jsem ze si delas pr...:D jdu to zkusit
beecher (9270)|2.3.2005 14:39
Hm, tak jak to tak studuji ohledne te Extended ROM, tak to jeste bude zabava... Protoze pry neni udelana stejne, jako je tomu v pripade MDA2/3, ale trochu jinak... No, za to bych prsty do ohne nedal (kdyz i upgrade vypada uplne stejne jako pro MDA3), ale budiz...

Mam vsak dotaz... Bude vam stacit, kdyz zase vytvorim CABy, ktere nakonfiguruji zarizeni pro TM a ET, bez pridavani toho TM branding srotu? ;)
Tzn. HR provedete s tim resetem, pak nainstalujete CABy, ktere potrebujete a pak ten muj CAB, ktery nastavi pripojeni, MMSky atd.?
Šeba_oldd (1184)|2.3.2005 14:50
To by byla docela bomba. Muzes i na Oskara :yes:
noiser_ce4you (245)|2.3.2005 15:13
[QUOTE="beecher"]Tzn. HR provedete s tim resetem, pak nainstalujete CABy, ktere potrebujete a pak ten muj CAB, ktery nastavi pripojeni, MMSky atd.?[/QUOTE]
Ja bych se MOC primlouval za toho Oskara, prosssiiiim!
noiser_ce4you (245)|2.3.2005 15:15
[QUOTE="Šeba"]2. Nejakou peknou klavesnici na telefon - hlavne at neni ruzova - co nejvetsi tlacitka.(videl jsem ze Medved mel nejakou modrou - prosim kde?)[/QUOTE]
Prikladam soubor s orig skinem - podle me je to nej skin na IntelliDialler. Modry. Vse nakopirovat do \Windows - existujici prepsat...
beecher (9270)|2.3.2005 15:16
[QUOTE="noiser"]Ja bych se MOC primlouval za toho Oskara, prosssiiiim![/QUOTE] Ale jo, bude... Klid. ;) :D
noiser_ce4you (245)|2.3.2005 15:41
[QUOTE="beecher"][QUOTE="noiser"]Ja bych se MOC primlouval za toho Oskara, prosssiiiim![/QUOTE] Ale jo, bude... Klid. ;) :D [/QUOTE]
Skvele! Uz se na nej tesim... :yes: