Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA2 nebo 3????

IKOV (17)|9.2.2005 13:41
Poradte:MDA novy za 10 nebo MDA3 novy za 14?Je to prvni MDA tak nevim.....
IKOV
Miloš Strouhal (3997)|9.2.2005 18:35
MDA II
Výhody:
-skvělý QVGA displej
-100% funkční BlueTooth modem pro PC
-menší, lehčí, hezčí..?;)
-možnost upgradu na Windows Mobile 2003 Second Edition
Nevýhody:
-nemá Wifi
-nemá klávesnici, ale to vadí jen někomu..

MDA III
Výhody:
-Wifi
-klávesnice, dobře se za ní MDA drží v ruce
-má Windows Mobile 2003 Second Edition již v základu
-přítomnost většího množství hardware tlačítek
Nevýhody:
-klávesnice, jelikož se na ní nedá psát..
-nejhorší QVGA displej co jsem v životě viděl:!:
-100% nefunkční BlueTooth modem pro PC:!:

Závěr? Kup si MDA Compact!;)
karlic (707)|9.2.2005 20:43
Ja mam ED3 a jsem velmi spokojen. Pred tim jsem mel ED2, ED1, Ipaq, Palm.
Na klavesnici se mi pise perfekne, je to asi tim, ze mam mensi citlive prsty :)
Ten displej jsem zjistil, ze ma mensi pozorovaci uhel az po upozorneni v teto konfere.
Pouziti modemu k notebooku nebo PC pres bluetooth bude funkcni az po prehrati fw nekdy v breznu (ted lze pouzit infra nebo kabel).
Problem se SIMToolkit bude taky odstranen az v novem fw.
Ma perfektni Bluetooth.
WiFi je taky super.

Ja jsem nechtel Compact, protoze k nemu nelze pripojit kabelovou GPS a ma maly displej.
Zalezi na co to chces. Prijed porovnat v sobotu na III.sraz a urcite si vyberes.
Miloš Strouhal (3997)|9.2.2005 21:17
Můžu se zeptat, kde jsi zjistil, že v březnu přijde nový update s nímž bude funkční jak BT modem, tak SimToolkit? To ti řekli v GSMobil servisu?..:)
Jinak infra je na modem pomalé, běží to jen ořezané na 9.6, a kolébku sebou na cesty opravdu tahat nehodlám, to raději nechávám MDA III doma, a beru dvojku.;)
Zvláštní jak se liší citlivost našich prstů a očí. Tobě nečiní problém na rozdíl ode mne psát na té pidiklavesnici, a já si zase toho hnusně zažloutlého displeje všiml hned když jsem měl MDA III poprvé v ruce, tedy na přelomu září-řijna. Byla to první věc která mne krom klávesnice upoutala, zděsil jsem se, ale řekl si, že to je určitě jen předprodukční model..:? Bohužel, nebyl.:(
IKOV (17)|10.2.2005 11:54
Diky za odpoved-sorry za to zdvojene tema proste jsem to prvni nenasel tak jsem mel za to ze to nekdo smaz .Mda compact jsem take zvazoval ale zatim neni k dostani a ja potrebuji urcitou velikost k praci--pokud nekdo ma skusenosti s compact -treba jak se na tom pracuje proti MDA ???Jak je to s tou vydrzi baterie 2 proti 3?
IKOV
karlic (707)|10.2.2005 21:02
[QUOTE]Můžu se zeptat, kde jsi zjistil, že v březnu přijde nový update s nímž bude funkční jak BT modem, tak SimToolkit? To ti řekli v GSMobil servisu?..:) [/QUOTE]
V Eurotelu

[QUOTE]Jinak infra je na modem pomalé, běží to jen ořezané na 9.6, a kolébku sebou na cesty opravdu tahat nehodlám, to raději nechávám MDA III doma, a beru dvojku.;)[/QUOTE]
Taky mě to štve, ale mám koupený synchronizační kabel a ten se do tašky k NB vejde ;) Jinak přes Infra mi to běhá 38Kb

[QUOTE]Zvláštní jak se liší citlivost našich prstů a očí. Tobě nečiní problém na rozdíl ode mne psát na té pidiklavesnici[/QUOTE]
To víš, mám hodinářský pacičky :D

[QUOTE], a já si zase toho hnusně zažloutlého displeje všiml hned když jsem měl MDA III poprvé v ruce[/QUOTE]
Koukám na ED3 často v šeru, tak mně někdy i vyhovuje, že při natočení to určitého úhlu se změní bílá ve světle žlutou a potom tolik neoslňuje :O