Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync přes Infra

Josef Melka (1)|9.2.2005 08:45
Co dělat - když infra přenosy souborů a infra přenosy přes modem fungují a nelze provést synchronizaci pomocí ActiveSync přes Infra (přes kabel funguje)?

Děkuji předem...
Petr Řezníček (3)|3.6.2005 14:27
MDA II synchro přes infra
Más stejný problém a nevím si stím rady. Pokud již víte jak na to tak děkuji za radu.
RStein (2012)|3.6.2005 15:21
[QUOTE="Petr Řezníček"]MDA II synchro přes infra
Más stejný problém a nevím si stím rady. Pokud již víte jak na to tak děkuji za radu.[/QUOTE]

Pripojeni pres infraport AS by melo chodit bez problemu - alespon na mem MDA II tomu tak bylo.
Take muezete zkusit tento programek, i kdyz ja jsem ho potreboval jen k pripojeni MDA II jako modemu.
Petr Řezníček (3)|3.6.2005 22:53
Děkuji za prográmek. Zkusil jsem nainstalovat. Přidal se COM 4. Bohužel nastal další konflikt s již nainstalovným IP. zkusil jsem ho odinstalovat a stále synchronizace nefunguje. MDA hlásí - Nemohu připojit k PC, vzdálený přístup vyvolal kritickou chybu 608. Zkuste restartovat zařízení.
Tak nevím.
Děkuji za další typ.
Pavel Koza (4761)|5.6.2005 22:39
Jakou mate verzi ROM? Respektive jaka cisla se zobrazi po soft resetu? Mozna mate neco archaickeho...
jumbo_ce4you (162)|6.6.2005 08:52
V sobotu jsem poprve zkousel synchronizaci s PC pres infra. ActiveSync (u me 3.8cz) z PC cihlu nenajde, i kdyz PC o PDA vi a posila na nej a prijima od nej cokoliv. Stacilo spustit ActiveSync na cihle a zvolit Tools - Connect via IR... a hned se to chytlo a fungovalo to! Nesmirne pomale, ale v nouzi staci :yes: :)
Petr Řezníček (3)|6.6.2005 09:28
Synchro MDA II přes IP
Zobrazuje se R-1.00.10 a G-1337.36
v info o softwere je: ROM verze 1.00.00 WWE
a et.ROM verze 1.01.131 WWE
Děkuji