Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Program, který udělal z Pocketa FlashDisk

bryndak (24)|8.2.2005 21:06
Neznáte někdo program, díky kterému by se PPC tvářil jako FlashDisk nebo alespoň jako čtečka paměťových karet. Alternativu jsem objevil akorát pro Palm...
blue_ce4you (42)|8.2.2005 21:36
jo, znam, jmenuje se aktive sync
Kato_ce4you (970)|8.2.2005 22:43
A ja myslel, ze MS ActiveSync :D Imho. pro zakladatele topicu - kdyz pripojis PPC pres kabl k pocitaci a je tam nainstalovan ActiveSync a vyberes jenom ucet Gohst popr. ESCapem to menu odstranis, tak muzes akorat prochazet po PPC, jako po HDD ;)
Tzn. chova se to naprosto stejne, jak USB flash disk..
bryndak (24)|9.2.2005 16:28
Ten pochopitelně mám a znám....ale ve škole asi budu težko vysvětlovat administratorovi, aby ho nainstaloval všude, že si potřebuju odnášt data. Měl jsem na mysli program, ktery by naučil chovat se PPC jako flash disk (tj. pripojit a kopirovat, zadne ovladace....)
Uni (140)|9.2.2005 17:17
Tento dotaz jsem nedavno pokladal tez, vysledek je, ze Palm ma v tomto navrh.

Nicmene jako, aspon pro mne, dostatecnou nahradu se zatim jevi Dual Flash Card nebo jak se jmenuji, ktere maji z jedne strany SD a z druhe strany USB konektor pri zachovani velikosti SD formatu, uz se na ne tesim.
Pinochio (424)|9.2.2005 17:40
[QUOTE="bryndak"]Ten pochopitelně mám a znám....ale ve škole asi budu težko vysvětlovat administratorovi, aby ho nainstaloval všude, že si potřebuju odnášt data. Měl jsem na mysli program, ktery by naučil chovat se PPC jako flash disk (tj. pripojit a kopirovat, zadne ovladace....) [/QUOTE]
Taky ho potřebuji do školy, ale kvůli tomu PALMshit kupovat nebudu. :no:
bryndak (24)|9.2.2005 19:39
[QUOTE="Pinochio"][QUOTE="bryndak"]Ten pochopitelně mám a znám....ale ve škole asi budu težko vysvětlovat administratorovi, aby ho nainstaloval všude, že si potřebuju odnášt data. Měl jsem na mysli program, ktery by naučil chovat se PPC jako flash disk (tj. pripojit a kopirovat, zadne ovladace....) [/QUOTE]
Taky ho potřebuji do školy, ale kvůli tomu PALMshit kupovat nebudu. :no: [/QUOTE]
Jako uzivatel co prosel vsemi platformami PDA (Casio, Palm OS, Win CE, Epoc...) musim rict, ze NE ve vsem byl Palm naprd a kazde zarizeni melo neco do sebe. Ikdyz jsem nakonec stejne zustal u PPC.
Pinochio (424)|9.2.2005 21:54
[QUOTE="bryndak"] musim rict, ze NE ve vsem byl Palm naprd a kazde zarizeni melo neco do sebe. Ikdyz jsem nakonec stejne zustal u PPC.[/QUOTE]
Mněl jsem PALM a toto mi vyhovovalo, ale vrátil by jsi se zpět?
Já asi ne.
No nic PALM v tomto vede a to MICROSOFT "udělejte z PPC USB Mass Storage Drive i bez Active Sync"
PetaM (1)|10.2.2005 17:29
Opravdu nechápu, že pro PPC nic neni taky bych rád využíval pda ve škole pro stahování souborů, ale jak je vidět budu muset s sebou stále tahat foťák.
Reddy (166)|10.2.2005 19:01
Někde jsem viděl program filetransfer anywhere nebo jak se to jmenovalo, bylo tam napsane, že to nepotřebuje activesync, stačí nastavit IP adresy, ale nevim, nezkoušel jsem...
jeenik_ce4you (375)|11.2.2005 09:10
file transfer anywhere v223 for ppc
dodox (79)|11.2.2005 20:35
Mozna by bylo nejjednodussi koupit si ctecku na karty a tahat to prez to, nehlede na to, ze je to radove rychlejsi!
Ja ted jednu kupoval za 340,- USB 2.0
Pinochio (424)|11.2.2005 21:25
[QUOTE="dodox"]Mozna by bylo nejjednodussi koupit si ctecku na karty a tahat to prez to, nehlede na to, ze je to radove rychlejsi!
Ja ted jednu kupoval za 340,- USB 2.0
[/QUOTE]
Kdo se s tím má pořád do školy tahat?
peter.nr (501)|12.2.2005 10:09
Ja si myslím, že by nemal byť problém pre sw firmu spraviť Mass Storage Driver pre PocketPC. Veď to je súčasťou všetkých USB pamäťových modulov...
Dawe_ce4you (83)|12.2.2005 11:28
[QUOTE="Pinochio"][QUOTE="dodox"]Mozna by bylo nejjednodussi koupit si ctecku na karty a tahat to prez to, nehlede na to, ze je to radove rychlejsi!
Ja ted jednu kupoval za 340,- USB 2.0
[/QUOTE]
Kdo se s tím má pořád do školy tahat?[/QUOTE]

A kdo se má tahát s kolíbkou do školy?? to je už menší ta čtečka. Pokud si koupíš jen pro SD karty, tak ta je vážně malá
Pinochio (424)|12.2.2005 11:31
[QUOTE="Dawe"][QUOTE="Pinochio"][QUOTE="dodox"]Mozna by bylo nejjednodussi koupit si ctecku na karty a tahat to prez to, nehlede na to, ze je to radove rychlejsi!
Ja ted jednu kupoval za 340,- USB 2.0
[/QUOTE]
Kdo se s tím má pořád do školy tahat?[/QUOTE]

A kdo se má tahát s kolíbkou do školy?? to je už menší ta čtečka. Pokud si koupíš jen pro SD karty, tak ta je vážně malá[/QUOTE]
Tahat flash disk, čtečku, nabíječku... je fakt na 2 věci :( .
Dawe_ce4you (83)|12.2.2005 11:34
Pinochio (424)|12.2.2005 13:20
[QUOTE="Dawe"]i takhle malou?? http://www.i-tec.cz/usb_pocket_sd2.htm[/QUOTE]
Dalsi vec do tasky, to se mi nechce uz nic vic tahat.