Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WisBar Advance & čeština

killerGBU_ce4you (148)|8.2.2005 14:54
tak nevim jestli to patří sem, nebo do sekce programy česky.
Naistaloval jsem si tenhle program v 2.0.1.10, ale nezobrazuje správně diakritiku (ř,š,...) v jeho nastavení jsem nic nepotkal co by naznačovalo změnu znakové sady.
btw nejdou tam nějak zvětšit hodiny?
jumbo_ce4you (162)|8.2.2005 15:13
Koukni se třeba sem, najde ti to za necelou vteřinu vyhledávač tohoto serveru, když napíšeš slovo wisbar ;) Zvětšení hodin při spuštěném WA je možné upravit v souboru config.ini pod položkou Clock font, resp. Small clock font.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|8.2.2005 16:39
[QUOTE="killerGBU"]tak nevim jestli to patří sem, nebo do sekce programy česky.
Naistaloval jsem si tenhle program v 2.0.1.10, ale nezobrazuje správně diakritiku (ř,š,...) v jeho nastavení jsem nic nepotkal co by naznačovalo změnu znakové sady.
btw nejdou tam nějak zvětšit hodiny?[/QUOTE]
Možná pomůže toto, bylo to zde již prezentováno v jiné debatě:

Pro korektní zobrazení češtiny ve skinech WisBar je potřeba malá úprava:
Jedu v TotalCommanderu, v cihle mám nainstalovaný font CETahoma. Rozbalte B&W, vlezte do nonVGA či VGA adresáře, rozbalte soubor pro Breeze. Tam jsou tři soubory *.skin. Zadejte editaci, zadejte Ctrl+H, jako hledaný výraz zadejte Frutiger Linotype, jako náhradu zadejte CETahoma. To udělejte u všech používaných souborů *.skin. Uložte, překlopte do cihly a budete mít např. u WisBar správně česky názvy položek v settings, programech atd. To se ale týká jen výrazů, které bere WisBar z počeštění WM03, rozhodně od toho nečekejte překlad položek, které používá WisBar, prostě zmizí čtverečky a zkomoleniny....

Ta změna fontu se netýká jen *.skin souborů B&W, prostě je nutné se podívat, jaký font má použitý soubor *.skin zaveden, otestuj, možná to pomůže...
caryfuk_ce4you (36)|14.2.2005 23:45
Nezkoušel někdo vytvářet skiny pro wisbar? Nevíte, jak udělat funkční sílu signálu?
Žulda_ce4you (244)|15.2.2005 12:24
[QUOTE="caryfuk"]Nezkoušel někdo vytvářet skiny pro wisbar? Nevíte, jak udělat funkční sílu signálu? [/QUOTE]

Co tak čtu příspěvky na diskusním fóru Lakeridge, tak to zatím nepodporuje, ale plánují to.
caryfuk_ce4you (36)|15.2.2005 12:32
Ja tam ukazatel mam, a plne funkcni u vsech skinu.Ale nevim,jak zprovoznit svuj.:?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.2.2005 13:24
Já mám jiný problém :D . V nastavení settings/personal/menu si udělám nějakou konfiguraci zobrazení programů, tzn. vyházím nápovědu, AS atd. a dám tam věci, které podle svého zvyku potřebuji aktivovat až na druhý ťapnutí (na první ťapnutí mám ikony na Today). Po soft resetu je ale nastavení menu opět v původní podobě. Dělám někde chybu, nebo je to vlastnost WA resp. WM03 SE?
Jery_ce4you (65)|17.2.2005 14:06
[QUOTE="caryfuk"]Nezkoušel někdo vytvářet skiny pro wisbar? Nevíte, jak udělat funkční sílu signálu? [/QUOTE]
A co se kouknout zde možná, tam nějak WisBar skiny najdete ;) :yes:
Erikt68i (266)|17.2.2005 14:55
Rada sice dobrá ale mimo mísu! Bavíme se o placené verzi 2.0 ..... a ne o free. Tyto skiny na nové verzi nefungují a je zbytečné se jimi zabývat, ztrácet čas a nervy. :yes:
caryfuk_ce4you (36)|17.2.2005 16:01
Já nechci cizí skiny. Chci svůj a chci mít funkční sílu signálu.:-D
Jery_ce4you (65)|17.2.2005 19:18
[QUOTE="Erikt68i"]Rada sice dobrá ale mimo mísu! Bavíme se o placené verzi 2.0 ..... a ne o free. Tyto skiny na nové verzi nefungují a je zbytečné se jimi zabývat, ztrácet čas a nervy. :yes: [/QUOTE]
Se Vám omlouvám:)
Erikt68i (266)|17.2.2005 21:19
Nemusíte se omlouvat, zle jsem to nemyslel. V diskuzi o infra klávesnici pro PDA - PalmOne Univerzal Wireless Keyboard, mne však takovéto drobné přehlédnutí připravilo o několik hodin času a nervů, protože doporučené ovladače byly určeny jiné klávesnici která se naneštěstí jmenuje skoro stejně - chybí akorát to Univerzal!! Proto jsem na Váš příspěvek hned reagoval - ne všichni zde jsou odborníci a je jim hned jasné co je to verze atd. Dík za pochopení a vše dobré:yes: :yes: :yes:
caryfuk_ce4you (36)|17.2.2005 23:58
Tak se chlapi nehádejte.:D :yes: