Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chyby v ActiveSync 3.7.1 u WM 2003 SE

noiser_ce4you (245)|8.2.2005 11:17
Posledni dobou se mi stale casteji stava, ze po pripojeni MDA 2 k PC pres kolibku nebo BT se pri synchronizaci zprav z MS Outlook 2003 stolni Outlook zasekne, MDA 2 se tvari, jakoze synchronizuje postu a kdyz chci v tu chvili v Outlooku zobrazit email nebo jakoukoliv jinou akci, napise mi, ze je datovy soubor .pst poskozen nebo ma jinou chybu a musim se odhlasit/prihlasit, aby se ukoncil AS - pak to jde. Pri dalsim pripojeni a synchronizaci mi pak AS synchronizuje kolem 600 zprav z Outlooku. Nejaky napady ci reseni jak se toho zbavit? Diky vsem predem.
yasmeene2 (794)|8.2.2005 23:55
Co zkusit activesync 3.8?
noiser_ce4you (245)|9.2.2005 00:02
[QUOTE="yasmeene2"]Co zkusit activesync 3.8?[/QUOTE]

To snad jedine, zkusim to a uvidim, ja jen jestli se s tim nekdo uz nesetkal...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|9.2.2005 00:20
Obdobná zkušenost, jak u cz verze, tak u verze 3.8. Totální zamrznutí PC. Vysledoval jsem ale souvislost se zapnutým HP officejet... Pokud toho mrzáka vypnu, tak je vše OK. Zaměř se i tímto směrem, může to být kombinace XP, SP2, MS AntiSpyware, zapnuté tiskárny atd....
noiser_ce4you (245)|9.2.2005 00:23
[QUOTE="Jarouš"]Obdobná zkušenost, jak u cz verze, tak u verze 3.8. Totální zamrznutí PC. Vysledoval jsem ale souvislost se zapnutým HP officejet... Pokud toho mrzáka vypnu, tak je vše OK. Zaměř se i tímto směrem, může to být kombinace XP, SP2, MS AntiSpyware, zapnuté tiskárny atd....[/QUOTE]

Jinak pri dalsi synchronizaci se mi objevuji v ruznych mailovych slozkach v outlooku nektere prijate emaily vicekrat :( s tim, ze ty duplikovane nemaji uvedeneho odesilatele...
ouio (65)|9.2.2005 07:14
Já mám podobný problém, když synchronizuji kalendář, tak mi hlásí konflikt položek a po stisknutí vyřešit se ukáže hláška "Následující položku událost nelze kvůli chybě 80004005 zapsat do aplikace Microsoft Outlook.Položka bude vynechána."
Přeinstaloval jsem outlook i Actyvesync a nic.
noiser_ce4you (245)|10.2.2005 09:03
Takze mam upresneni k problemu. MDA je v kolibce a najednou z niceho nic napise: Cannot start communications with the desktop computer. Reconnect your device. If the problem persists, see Microsoft Active Sync Help." Navic ikona signalu v horni liste na MDA se porad tvari, ze je pripojeno.

Do toho helpu jsem teda nekoukal :) Chova se vam to stejne? Jakmile to pak pripojim, dojde k duplikaci polozek v emailech. :( Ja to nechapu, nikdy mi to nedelalo a do HR se mi nechce :(
noiser_ce4you (245)|15.2.2005 09:19
Porad nikdo nic? Dalsi poznatek: Jakmile se stane to, co popisuju vyse, mam v MDA jen 12 MB volne pameti (normalne tak 60 MB), nepomuze ani SR, pomuze jen dokonceni synchronizace vsech 2500 polozek posty, pak je to zase OK. Fakt to jeste nikdo nevyresil? Uz se pomalu chystam na HR, dela mi to po poslednim flashnuti ExtROM :( Co kdyby kazdej, kdo ma stejnej problem, napsal, co ma nainstalovano, treba najdeme neco spolecneho. Diky.

Moje aplikace:
SPB GPRS monitor
SPB Pocket Plus
PocketKIM
Cestina 4636 Lite
Beta Player
Pocket Notepad
ICQ for PPC
Pocket RAR
HandyShopper
Total Commander
ExtROM Unlocker
Midi Ringtone
ClearType Tuner
PHM Registry Editor
BT Icon - Buzz_Lightyear
IntelliDialer
Photo Contacts
yasmeene2 (794)|15.2.2005 09:47
Takže se ti zasekává outlook nebo activesync? Neni to prostě tím, že se ti tam ty maily nevejdou? Synchronizuješ je i s přílohama?
noiser_ce4you (245)|15.2.2005 10:08
[QUOTE="yasmeene2"]Takže se ti zasekává outlook nebo activesync? Neni to prostě tím, že se ti tam ty maily nevejdou? Synchronizuješ je i s přílohama?[/QUOTE]

Synchronizuju bez priloh, kdyz to jede, jak ma, tak mam v MDA 60 MB volneho mista, synchronizuju jen dorucenou postu, ale proste obcas - znicehonic (treba kdyz mam MDA v kolebce a je sesynchronizovano) - zacne synchronizovat postu - 2360 polozek - trva to treba 20 minut a pamet v MDA si sahne na dno, navic nedokaze v tu chvili MDA temer nic delat, jak je vytizeny. Synchronizace dobehne do konce, v odstraneny poste na stolnim outlooku mi nabehne zpatky treba 300 polozek v odstraneny poste, ktery jsou davno smazany, zaroven se mi duplikuji nektere zpravy z posledni doby a u tech duplikovanych se nezobrazi, od koho jsou, to pole je proste prazdne. Takze pak tam mam jednu zpravu treba trikrat, jednou normalne, jak prisla, v poradku, podruhe a potreti uplne tu samou, jen s prazdnym polem ODESILATEL. Jsem na palici.