Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA versus Smartphones

jumbo_ce4you (162)|8.2.2005 08:47
Tak tu máme další článek, který rozdrtí imperialismus PDA a nastolí spravedlivý řád s ústavně ukotvenou vedoucí úlohou smartphones :D Jen nevím, koho má takový článek (a jemu podobné) přesvědčit o beznadějnosti dalšího života technologie PDA. Ty, co o koupi svého prvního PDA uvažují? Nebo ty, co už smártfouna mají, ale pochybují, že koupili správně? :D Celkem by mě zajímalo, co si o budoucnosti PDA myslíme my, jejich uživatelé. Dá se podle Vás nahradit technologie PDA plnohodnotně a bez "kompromisů" telefonem, byť chytrým?
Dzejkob (286)|8.2.2005 09:11
http://www.mobilmania.cz/PDA/AR.asp?ARI=109241

Jako pote, co jsem si precetl tento skvost, uz si o mobilmanii myslim svoje.(a nechtejte vedet co si myslim o tom cloveku co to psal).Mozna ze za par let mi Smartphon nabidne to same co PDA i kdyz se s tim da hodne polemizovat, hlavne v oblasti displeje, jeho rozliseni a velikosti, ale zatim to jsou dve odlisna zarizeni a porovnavat ma cenu tak maximalne MDA s PDA.Navic ty jejich hodnoty jsou tezce zkreslene, vzdyt vubec neuvazuji nad tim, ze PDA tady jsou dele nez chytry founy a tudiz nemuzou mit takovy narust(a vubec, jak psali nekteri uzivatele pod clankem, to tam uz rovnou muzou dat srovnani s prackama :D ).Myslel jsem, ze me tyto clanky nechaji v klidu, ale to co predvadeji redaktori debilmanie v poslednich dnech, je uz trochu prilis.Oni vedi o PDA asi tolik, co ja o jaderne fyzice(vim ze neco takoveho jako fyzika je, ale nemam chut si o ni neco zjistovat...).Ja chapu, ze server o mobilnich telefonech nebude zameren na PDA, ale proboha, kdyz uz nekdo pise srovnavaci clanek s PDAckama, tak by si o nich mel neco zjistit(hlavne o novinkach-vedi oni vubec ze existuje neco jako VGA?)
Standa_ce4you (380)|8.2.2005 18:32
Ale vždyť oni to musí takto psát. Mobilmania si tak hýčká své patnáctileté čtenáře, uživatele smartfounu a ostatní, kteří používají chytré telefony pouze jako náhradu své prázdné image, že právě oni jsou na té správné cestě a právě Mobilmania.cz jim přináší informace o jejich skvělých founech. A tak se tito čtenáři tetelí blahem jak jsou in a ještě více čtou Mobilmanii a ještě více brání svůj nesmyslný názor o smartfounech :)
Uff :)
jumbo_ce4you (162)|8.2.2005 20:40
Ámen :D
Dominique (151)|8.2.2005 21:44
Naopak... budte radi... porad jeste muzem tvrdit, ze PDA je "neco vic"...

Ze ho nema kazdej zabeďarovanej teenager onanujici nad obrazkem pamela.gif vymenenym ve skole o prestavku pres infraport :)

Kdyby byly ty statistiky naopak, asi bych si poridil smartfouna..:)

taktez amen :)
smarter (137)|8.2.2005 21:59
[QUOTE="Standa"]Ale vždyť oni to musí takto psát. Mobilmania si tak hýčká své patnáctileté čtenáře, uživatele smartfounu a ostatní, kteří používají chytré telefony pouze jako náhradu své prázdné image, že právě oni jsou na té správné cestě a právě Mobilmania.cz jim přináší informace o jejich skvělých founech. A tak se tito čtenáři tetelí blahem jak jsou in a ještě více čtou Mobilmanii a ještě více brání svůj nesmyslný názor o smartfounech :)
Uff :)[/QUOTE]

Po precteni tohoto prispevku jsem se zvednul ze zidle a musel zatleskat. To je to co jsem tak dlouho nemohl o mobilmanii svymi slovy vyjadrit. Clovece, VERY BIG RESPEKT.
smarter (137)|8.2.2005 22:25
[QUOTE="Dominique"]Naopak... budte radi... porad jeste muzem tvrdit, ze PDA je "neco vic"...

Ze ho nema kazdej zabeďarovanej teenager onanujici nad obrazkem pamela.gif vymenenym ve skole o prestavku pres infraport :)

Kdyby byly ty statistiky naopak, asi bych si poridil smartfouna..:)

taktez amen :)[/QUOTE]

Vlastne nam jen zavidi, ze tu pamelu.gif nemohou mit aspon v rozliseni 320/240:D
boss_ce4you (73)|9.2.2005 01:35
Tak som si konečne prečítal tu "recenziu" a autor urobil na mňa veľký dojem...
1. má dom na Morave
2. má Audi
3. naučil sa faxotať
4. ked odoslal fax trafil zpäť do prahy ( pravdepodobne sa musel spýtať na cestu )
5. je pravidelným odberateľom časopisu T3 - podľa výbavy
6. v roku 2004 objavil P800vku

Ten autor nevie čo hovorí, jeho " praktické" zkúsenosti su postavené na vyčítaných recenziach a jeho znalosť dokonalosti Smartphonov sa rovná znalostiam tejto mojej problematiky môjho ročného syna ...
To ako ospevuje dokonalosť emailoveho klienta symbianu... Pekná kravina... ked tam dáte RE to máte vidieť čo tento systém urobí z emailovou adresou ( v dĺžke nezmyselných znakov sa vyrovná KÓDU NAVAHO ).

Aký mám záver ? Autor musel zaplatiť pekné prachy aby takúto hromadu nezmyslov niekto zverejnil...