Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Nejde mi na iPAQ3850 nainstalovat Anglicko/Český Lingea slovník...

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Nazdárek.
    Mám jeden problém. Na můj iPAQ3850 mi nejde s CD nainstalovat Anglicko/Český slovník Lingea lexikon. Mám dokonce dva tyto slovníky,jeden s nich umožňuje instalaci i na Palma,ale do iPAQ ho prostě nedostanu...Skoušel jsem všechno možné,ale po spuštění setup.exe ve slovníku mi to po určité době (asi 20 sekund) ukáže tabulku s programy které mám nainstalované v iPAQ,ale nic víc...Jinak vše ostatní běží jak má...Prostě všechny ostatní programy nainstaluju.Nevíte někdo v čem je chyba,nebo co dělám špatně ??? Dík za info.
    Jarda.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

adresar PPC_ARM vybrat CAB dle velikosti slovniku (3,5,7MB), skopcit na iPAQ, tam spustit.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Díky za velice rychlou odpověď. Upřímně,ale musím říct,že právě ty soubory s příponou .CAB mi činí dost velké problémy.Protože nevím kam kopírovat a nevím jak spouštět... Pokud můžeš jen trochu poradit,naznačit,tak ti budu moc vděčný.
    Dík za info,
    Jarda.

Nováček
    Registrace
    Jan 2002

Klidně je nakopíruj do Windows\Start Menu. Zobrazí se ve start menu, odkud je jednoduše spustíš. Instalace se provede sama a většinou se smaže sám i cab.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Podobny problem som mal pri instalacii na SD card, ale ked som instaloval do normalnej pamate vsetko prebehlo bez problemov. Tuto instalaciu som prekopiroval na SD card a uz chodi aj odtial.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Vše jsem provedl podle návodu a nic...To znamená,že jsem rozbalil zazipovaný CAB soubor 7Mb pro ARM označil všechny položky a přetáhl je do Activsync/Pocket PC/Windows/Start menu......a nic.Prostě se nic neděje.Tak nevím asi dělám něco špatně,prostě na to prdím.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

neee, ten cab jako jeden soubor nakopirovat do te slozky a spustit ho az na PDAcku.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Jasně,ale ten CAB je v Zipu.To mám celý Zip soubor CAB zkopírovat do té složky ???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

no pokud je v ZIPu, tak jasne, ze ne. ale na CD v ZIPu neni 100%, mozna se to jen tak jevim, pac CAB je taky vlastne komprimacni format. Na PDA musit nahrat jen 1 soubor s priponou CAB, nic vic. Melo by to byt neco jako LEX3US3M.CAB nebo tak neco.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Jasně,večer až dorazím domů tak to skusím a dám určitě vědět. Zatím dík za velice cenné rady.
    Jarda.

Podobná témata

1. Lingea Lexicon - praktický slovník pro vaše PDA
    Od Jerry Salcer v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 15-01-2007, 16:42
  2. Český slovník T9
    Od ryback v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-02-2006, 18:09
  3. Anglicko-český a německo-český obousměrný slovník