Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejde mi na iPAQ3850 nainstalovat Anglicko/Český Lingea slovník...

milennium (336)|4.9.2002 16:55
Nazdárek.
Mám jeden problém. Na můj iPAQ3850 mi nejde s CD nainstalovat Anglicko/Český slovník Lingea lexikon. Mám dokonce dva tyto slovníky,jeden s nich umožňuje instalaci i na Palma,ale do iPAQ ho prostě nedostanu...Skoušel jsem všechno možné,ale po spuštění setup.exe ve slovníku mi to po určité době (asi 20 sekund) ukáže tabulku s programy které mám nainstalované v iPAQ,ale nic víc...Jinak vše ostatní běží jak má...Prostě všechny ostatní programy nainstaluju.Nevíte někdo v čem je chyba,nebo co dělám špatně ??? Dík za info.
Jarda.
hybo (3107)|4.9.2002 16:57
adresar PPC_ARM vybrat CAB dle velikosti slovniku (3,5,7MB), skopcit na iPAQ, tam spustit.
milennium (336)|4.9.2002 17:07
Díky za velice rychlou odpověď. Upřímně,ale musím říct,že právě ty soubory s příponou .CAB mi činí dost velké problémy.Protože nevím kam kopírovat a nevím jak spouštět... Pokud můžeš jen trochu poradit,naznačit,tak ti budu moc vděčný.
Dík za info,
Jarda.
masch (45)|4.9.2002 19:21
Klidně je nakopíruj do Windows\Start Menu. Zobrazí se ve start menu, odkud je jednoduše spustíš. Instalace se provede sama a většinou se smaže sám i cab.
Pet_ce4you (61)|5.9.2002 13:42
Podobny problem som mal pri instalacii na SD card, ale ked som instaloval do normalnej pamate vsetko prebehlo bez problemov. Tuto instalaciu som prekopiroval na SD card a uz chodi aj odtial.
milennium (336)|5.9.2002 16:04
Vše jsem provedl podle návodu a nic...To znamená,že jsem rozbalil zazipovaný CAB soubor 7Mb pro ARM označil všechny položky a přetáhl je do Activsync/Pocket PC/Windows/Start menu......a nic.Prostě se nic neděje.Tak nevím asi dělám něco špatně,prostě na to prdím.
hybo (3107)|5.9.2002 16:05
neee, ten cab jako jeden soubor nakopirovat do te slozky a spustit ho az na PDAcku.
milennium (336)|5.9.2002 16:10
Jasně,ale ten CAB je v Zipu.To mám celý Zip soubor CAB zkopírovat do té složky ???
hybo (3107)|5.9.2002 16:12
no pokud je v ZIPu, tak jasne, ze ne. ale na CD v ZIPu neni 100%, mozna se to jen tak jevim, pac CAB je taky vlastne komprimacni format. Na PDA musit nahrat jen 1 soubor s priponou CAB, nic vic. Melo by to byt neco jako LEX3US3M.CAB nebo tak neco.
milennium (336)|5.9.2002 16:14
Jasně,večer až dorazím domů tak to skusím a dám určitě vědět. Zatím dík za velice cenné rady.
Jarda.