Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Existuje školní organizér známek?

null (0)|7.2.2005 22:46
Hledám program, který by mi vedl databázy předmětů ve škole, a já bych si do něl zapisoval známky z toho určitého předmětu. Program by mi průběžně vypočítával průměr ze všech známek které u toho předmětu mám. Existuje něco takového?
Pavlucha (1496)|7.2.2005 22:49
[QUOTE="Salieri"]Hledám program, který by mi vedl databázy předmětů ve škole, a já bych si do něl zapisoval známky z toho určitého předmětu. Program by mi průběžně vypočítával průměr ze všech známek které u toho předmětu mám. Existuje něco takového?[/QUOTE]

No, to se dá lehce udělat v Excellu, ne?
null (0)|8.2.2005 18:10
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="Salieri"]Hledám program, který by mi vedl databázy předmětů ve škole, a já bych si do něl zapisoval známky z toho určitého předmětu. Program by mi průběžně vypočítával průměr ze všech známek které u toho předmětu mám. Existuje něco takového?[/QUOTE]

No, to se dá lehce udělat v Excellu, ne?[/QUOTE]

To je dobrý nápad. Poradíš mi nějaké fígle na to?
null (0)|8.2.2005 18:11
Ale program by byl stejně jednodušší. Neznáte někdo něco?
Pavlucha (1496)|8.2.2005 18:37
[QUOTE="Salieri"]
To je dobrý nápad. Poradíš mi nějaké fígle na to?[/QUOTE]

Pošli mi na SZ co tam chceš mít, uvidíme ... :D
Dominique (151)|8.2.2005 21:23
Mam to vytvoreny jako X dokumentu v excelu

v kazdym zvlast mam tri sloupce ( mini, normal, maxi ) na vyznam znamek

a pak jsem si pomoci CLAUNCHe (program na zobrazovani ikon na today) narval vsech X dokumentu na today. jsem jednim kliknutim v kazdym predmetu...
Pavlucha (1496)|8.2.2005 21:57
... tohle je asi to nejprimitivnější, co se dalo udělat.
Zkopíruj to do PDA a otevři v Exellu. Sloupce můžeš (celé) kopírovat dle libosti. ;)
null (0)|8.2.2005 22:03
Wau. To je skvělí. Díky moc;)

Hmm samí jedničky. Já jsem ale chytrej.:D
Pavlucha (1496)|8.2.2005 22:08
[QUOTE="Salieri"]Wau. To je skvělí. Díky moc;)

Hmm samí jedničky. Já jsem ale chytrej.:D [/QUOTE]

... a věnuj se hlavně češtině ... :D
smarter (137)|8.2.2005 22:20
Dovolim si jen malinky navrh. Mam to udelany naprosto stejne avsak ne zezhora dolu, ale zprava doleva. Trochu suzim sloupce se znamkami. A je to i velice prehledny, mam 12 predmetu na jedne obrazovce.
Pavlucha (1496)|8.2.2005 22:33
[QUOTE="smarter"]Dovolim si jen malinky navrh. Mam to udelany naprosto stejne avsak ne zezhora dolu, ale zprava doleva. Trochu suzim sloupce se znamkami. A je to i velice prehledny, mam 12 predmetu na jedne obrazovce.[/QUOTE]

Takže takhle?
smarter (137)|8.2.2005 22:46
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="smarter"]Dovolim si jen malinky navrh. Mam to udelany naprosto stejne avsak ne zezhora dolu, ale zprava doleva. Trochu suzim sloupce se znamkami. A je to i velice prehledny, mam 12 predmetu na jedne obrazovce.[/QUOTE]

Takže takhle?[/QUOTE]

Jo, jo. Mam teda min sloupcu na znamky (abych nemusel pracovat se soupatkem, stejne jich za pololeti mam max. 8 z jednoho predmetu) a taky nemam to tak luxusne vybarvene:D No a s temi jednickami hmm, nooo proste to mam taky trochu jinak:D :D :D