Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém se zmněnou udáje o firmě v Outlooku

Wyrgy (40)|7.2.2005 22:31
Teď jsem v Outlooku narazil na následující problém: Když mám u každého člověka v kontaktech i všechny údaje o společnosti u které pracuje, a z té jedné společnosti tam mám třeba deset lidí, tak když si ta společnost zmnění číslo, nebo adresu, tak to budu muset u všech těch lidí přepisovat. Pamatuji si že nějaký program, tuším že to byl Outlook express, měl v adresáři vlastní místo pro firmy a vlastní místo pro osoby. K osobám se potom jenom jedna ta firma vybrala a bylo to. Jak to u Outlooku řešíte vy? Neexistuje na to třeba nějaká utilita? Teď mě napadá, jestli to neumí pocket informant?:sarcastic:
Jiri02 (62)|8.2.2005 21:25
Neni to sice pocket reseni, ale napada mne treba export do excelu ci accessu a pak hromadna uprava, nakonec import zpatky. Bacha: nesmi se hybat se sirkou sloupcu! Jinak to pak Outlook nesezere zpet!
Wyrgy (40)|8.2.2005 21:29
[QUOTE="Jiri02"]Neni to sice pocket reseni, ale napada mne treba export do excelu ci accessu a pak hromadna uprava, nakonec import zpatky. Bacha: nesmi se hybat se sirkou sloupcu! Jinak to pak Outlook nesezere zpet![/QUOTE]

Já jsem myslel spíš něco na styl toho Outlook expressu- ke každému kontaktu odkaz na jednu položku do databáze firem.
Wyrgy (40)|9.2.2005 21:40
Neznáte někdo něco takového?