Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Poradte nejakou hru !!!

limon (148)|7.2.2005 21:35
Lidi nejak me chytla chut si zahrat na PDAcku zas nejakou hru. Poradte nejakou, ktera vas zaujala. Radsi bych byl kdyby byla free
Dzejkob (286)|7.2.2005 21:44
[QUOTE="limon"]Lidi nejak me chytla chut si zahrat na PDAcku zas nejakou hru. Poradte nejakou, ktera vas zaujala. Radsi bych byl kdyby byla free[/QUOTE]

No freeware z posledni doby treba toto https://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=113.Blbustka, ale celkem zabavna.Jinak z nejposlednejsi doby z nonfree me docela zabavil Zuma, viz Handango, ale zas je to dost kratka hra a dohraje se za chvili.
limon (148)|7.2.2005 21:50
No diky. To vypada na docela dobry odreagovani
jumbo_ce4you (162)|8.2.2005 07:54
Jestli ti můžu doporučit fajnovost, za kterou se vyplatí utratit "pět peněz", tak Age of Empire Gold Edition - měl jsem trial a ještě před skončením jsem objednal plnou verzi. Je to na dlouho a neomrzí se to. Ideální na dlouhou cestu vlakem :o) A o kvalitě svědčí snad i to, že kromě původních dvou her tam už žádnou další nemám.
shantu (18)|8.2.2005 11:16
Mám zatím jen demoverzi Klasiky UFO ale je naprosto dokonalá už se moc těším na Full
Jirka007 (161)|8.2.2005 11:39
Nezkoušeli jste někdo nějaký dobrý golf, možná i minigolf. Nemusel by být free.
blue face (120)|8.2.2005 22:53
Mí oblíbenci :D

Warfare Incorporated - realtime strategie, dost dobrá
Bejeweled
Chess genius
ricochet (arkanoid)
SuperBomber
Racing days
Hellfire
Nejsou ale free
smarter (137)|8.2.2005 23:15
Nebo si porid MorphGeara (emuluje: genesis, snes, nes, gb, gbc, gba, mastersystem, gamegear, turbografx) od te doby co ho mam jsem emulaci na pdacku zcela propadl. Hlavne 8bitove a 16bitove hry jsou pro vyrobce z komercniho hlediska nezajimave a tak najdes na netu tisice stranek s hrami (ja mam plne zbirky do vsech platforem, je to asi tak 8000 her), ale presto, ze gamesky jsou starsi, "zamlada" byly navrhovane jako spickove komercni hry, a verte mi nebo ne, predci spoustu her pro ppc (predevsim ty 16bitove) a to mam s cim srovnavat. Jo podminkou je teda strojek se solidnim CPU (8 a 16 bity tak 300 MHZ, ale u GBAher pod 400 MHz bych moc nezaparil, ovsem GBA , nintendo jeste porad zajima takze stahovani her je tak trochu illegalni (ikdyz stranek je s nimi taky dost)
limon (148)|9.2.2005 08:12
[QUOTE="jumbo"]Jestli ti můžu doporučit fajnovost, za kterou se vyplatí utratit "pět peněz", tak Age of Empire Gold Edition - měl jsem trial a ještě před skončením jsem objednal plnou verzi. Je to na dlouho a neomrzí se to. Ideální na dlouhou cestu vlakem :o) A o kvalitě svědčí snad i to, že kromě původních dvou her tam už žádnou další nemám.[/QUOTE]

Tak jsem AOM vyzkousel a jsou perfektni. Opravdu si je budu muset koupit...

DODATEK: Sorry misto AOM tam ma byt AOE
CommanderZ (1798)|9.2.2005 14:33
AOM? ja nevedel za Age of Mythology jsou i na PPC? Kde? to bych si i koupil:D :D :D
blue_ce4you (42)|9.2.2005 20:15
cau, tak golf na ppc no problem= ce craft iGolf a nebo zioGolf3D a jinak jsem doparil quaka 1nebo2,chce to ale mit na karte protoze je to moc velky,ale jinak jsem se u toho bal a obcas se i lekl, ale vsichni jsou mrtvi mimo mne,u toho se dlouho nudit nebudes
CommanderZ (1798)|10.2.2005 14:59
nevim jak na PPC, ale demo Q1 se prej da dohrat za 15min. Me se to povedlo za tak 40min na PPC, a to FAKT MOC DLOUHA DOBA NENI
blue_ce4you (42)|10.2.2005 15:47
Ja nevim,ale hral jsem nekolik misi,ktery konci zabitim ty prisery z lavy elektrikou pomoci stahovacich sloupu,to je demo?hral jsem to po castech asi tyden.Nevim,co to mam,ale zadny omezeni jsem nepoznal.i kdybych nemusel s nikym bojovat,tak bych to cely za 40 minut neprosel.
Orloj_ce4you (299)|10.2.2005 18:55
pokud mas rad kulecnik. doporucuju najit virtua pool mobile -super simulace v paradni 3d grafice -pritelkyne uz mi udelala do folie ryhu.. :-))
svobod3 (142)|25.2.2005 15:18
[QUOTE="jumbo"]Jestli ti můžu doporučit fajnovost, za kterou se vyplatí utratit "pět peněz", tak Age of Empire Gold Edition - měl jsem trial a ještě před skončením jsem objednal plnou verzi. Je to na dlouho a neomrzí se to. Ideální na dlouhou cestu vlakem :o) A o kvalitě svědčí snad i to, že kromě původních dvou her tam už žádnou další nemám.[/QUOTE]

Kde lze stahnou trial verzi?
CommanderZ (1798)|25.2.2005 16:27
[QUOTE="blue"]Ja nevim,ale hral jsem nekolik misi,ktery konci zabitim ty prisery z lavy elektrikou pomoci stahovacich sloupu,to je demo?hral jsem to po castech asi tyden.Nevim,co to mam,ale zadny omezeni jsem nepoznal.i kdybych nemusel s nikym bojovat,tak bych to cely za 40 minut neprosel.[/QUOTE] to si jen myslis, ty levely jsou kraticky a moc bojovani tam stejne neni. a na PC to s mysi to jde jeste o hodne rychleji
CommanderZ (1798)|25.2.2005 16:29
[QUOTE="jirka.s"][QUOTE="jumbo"]Jestli ti můžu doporučit fajnovost, za kterou se vyplatí utratit "pět peněz", tak Age of Empire Gold Edition - měl jsem trial a ještě před skončením jsem objednal plnou verzi. Je to na dlouho a neomrzí se to. Ideální na dlouhou cestu vlakem :o) A o kvalitě svědčí snad i to, že kromě původních dvou her tam už žádnou další nemám.[/QUOTE]

Kde lze stahnou trial verzi?[/QUOTE]

zjevne jeste nemas vypilovani reflex PPCckare:D

ten v tyhle situaci inhned pise handango.com nebo pocketgear.com:yes:
jarula (19)|28.2.2005 09:17
Asi budu všem pro smích, ale jak dokážu koupit, čti zaplatit, AOE z doporučené adresy pocketgear.com? Vlastním obyčejný sporožirový účet a obyč.kartu VISA Electron. Takže jak platit do zahraničí?
Díky.
Wuffi (1599)|28.2.2005 09:47
[QUOTE="jarula"]Asi budu všem pro smích, ale jak dokážu koupit, čti zaplatit, AOE z doporučené adresy pocketgear.com? Vlastním obyčejný sporožirový účet a obyč.kartu VISA Electron. Takže jak platit do zahraničí?
Díky.[/QUOTE]

Treba prostrednictvim www.pocketgear.cz :yes:
Whippy (206)|3.3.2005 19:34
Nevite zda existuje fish fillets na PPC?
Vyborna to hra a na PPC by byla jeste lepsi...:)
CommanderZ (1798)|3.3.2005 19:37
podle ceho soudis, ze by na ppc byla jeste lepsi?:D :no:
Dawe_ce4you (83)|4.3.2005 09:44
nebyla by nejaká dobrá logická hra?:cool:
Whippy (206)|4.3.2005 09:48
[QUOTE="CommanderZ"]podle ceho soudis, ze by na ppc byla jeste lepsi?:D :no: [/QUOTE]

protoze bych ji mohl hrat vzdy a vsude. :) :yes:
CommanderZ (1798)|4.3.2005 13:40
[QUOTE="Dawe"]nebyla by nejaká dobrá logická hra?:cool: [/QUOTE]

www.astraware.com :D
Wayne_ce4you (199)|19.5.2005 02:01
[QUOTE="CommanderZ"][QUOTE="Dawe"]nebyla by nejaká dobrá logická hra?:cool: [/QUOTE]

www.astraware.com :D [/QUOTE]

Zuma je dobrá hra ;) , ale měl bych problém.
Rozchodil jí někdo ve WM2005.
Na domovské stránce píšou, že je pro Pocket PC 2002 a vyšší. Zajímalo by mě, proč to tedy v Magnetech nefachá :?
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|19.5.2005 06:59
[QUOTE="Wayne"]Zuma je dobrá hra ;) , [/QUOTE]

Hru "Zuma" jsem dohrál hned při při jejím prvním spuštění do úplného konce. Při druhém, jsem to dohrál od prvního Levelu do posledního, bez ztráty života.
Je podle mne dost lehká, a obtížnost nejde nastvit. :(
Dzejkob (286)|19.5.2005 08:23
Musim souhlasit, hra je opravdu velmi jednoducha a da se rychle dohrat. Sice se da hrat zase znova, ale uz to neni ono. Ja sem se trochu zapotil akorat kdyz jely kulicky z obou stran a to nebylo zas tak casto, ostatni levely jsou pak trapne snadne.
beecher (9270)|19.5.2005 09:52
[QUOTE="Wayne"]Zajímalo by mě, proč to tedy v Magnetech nefachá :? [/QUOTE] Protoze pouzivas neco, co nemas a ta hra na to nebyla stavena/otestovana v dobe sveho vzniku? :sarcastic:
petrpan_ce4you (24)|19.5.2005 10:00
A co takhle RPGcka:

Everquest for PPC z http://eqpocket.station.sony.com/
Legacy z http://www.redshift.hu/
Arvale z http://www.arvale.com/

Znate nekdo jeste dalsi?
CommanderZ (1798)|19.5.2005 15:28
[QUOTE="petrpan"]A co takhle RPGcka:

Everquest for PPC z http://eqpocket.station.sony.com/
Legacy z http://www.redshift.hu/
Arvale z http://www.arvale.com/

Znate nekdo jeste dalsi?
[/QUOTE]

hi hi hi :D ;)