Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA2,3 NEBO SONYP910i?

dest (2)|7.2.2005 20:04
co si mám pořídit? mám 1/2 roku mda2 a začalo se kousat, měkký reset zatím pomáhá, ale není to ono chci něco jiného. prosím o rady. cokoli z nabídky eurotelu, cena nerozhoduje...díky
hybo (3107)|7.2.2005 20:11
Mozna, kdyz udelas HW reset a reinstalujes nanovo, usetris :-) Tedy pokud je duvodem zajmu o nove zarizeni jen tenhle problem.
dest (2)|7.2.2005 20:31
[QUOTE="hybo"]Mozna, kdyz udelas HW reset a reinstalujes nanovo, usetris :-) Tedy pokud je duvodem zajmu o nove zarizeni jen tenhle problem.[/QUOTE]

kupovali jsme do firmy 6 kusů a 4 z nich jsou už v reklamaci a nebylo tam dohráno nic. muj zacal blbnout nyní a kolegův ještě jede. některé se kousaly 2x denně - jen tvrdý restart. nějak tomu už nevěřim... dnes hard restart i já...zatím ok
boss_ce4you (73)|7.2.2005 20:38
zostaň u Pocketu, P910 je zaujímavá ale systém (symbian) to je žuvačka... a ani softwarová podpora nieje tak veľká ako u Pocketov.

Hybo má pravdu: HR a znova nainštaluj, ušetriš a na dlho budeš mať pokoj. Stejne v momentálnej ponuke mení nič čo by stalo za to. ( iba to Hybove MDA ;-) ).
Dominique (151)|7.2.2005 22:25
No jestli ti nejde o penize, tak (vynecham-li par zavistivych slov pod fousy:)) si porid urcite PDA :) SE se ti sic nesekne, ale nema to nic spolecnyho s pda... porad je to mobil...

Kup si MDA compact :)