Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP - Pripominky narozenin a vyroci jsou nespolehlive

Namornik. (184)|5.2.2005 22:41
Cus

uz par majitelu ipaqu si mi stezovalo na jednu vec, se kterou mam take spatne zkusenosti.

V kontaktech jsou polozky narozeniny a vyroci, ktere kdyz jsou vyplneny, umoznuji, aby byl uzivatel PDA vcas informovan o blizicim se svatku ci narozeninach lidi uvedenych v kontaktech.


Praxe je ale takova, ze je to velice nespolehlive. Mnohdy se to vubec neprenese do kalendare, nekdy vas to upozornuje az tyden po atd.


Sam jsem to zazil snad na vsech modelech ipaqu se vsema OS.

Mate taky podobne zkusenosti?

Dominique (151)|5.2.2005 22:55
nikdy se mi to nestalo...

ale zase se mi uz dvakrat nejakym zpusobem o pulnoci neposunul den... :)
Suoraj (704)|5.2.2005 23:26
to bude rukama:D Nikdo si na to co vím nikdy nestěžoval:D
Namornik. (184)|6.2.2005 00:32
klidne se podivam do kontaktu na urcitou osobu a jeji narozeniny, tam uvedene. Pak jdu do kolendare a najdu tam pripominku. A u jine osoby, udelam to same, ale pripominka je nekde jinde a nebo chybi.

Par lidi se me na to ptalo a ja jsem jim jen rekl, ze mne to dela taky.

Nastavene je vse OK.

Nevim jestli je to treba poctem kontaktu. Mam jich tak k jednomu tisici.

Suoraj (704)|6.2.2005 09:23
[QUOTE="Namornik."]
V kontaktech jsou polozky narozeniny a vyroci, ktere kdyz jsou vyplneny, umoznuji, aby byl uzivatel PDA vcas informovan o blizicim se svatku ci narozeninach lidi uvedenych v kontaktech.
Praxe je ale takova, ze je to velice nespolehlive. Mnohdy se to vubec neprenese do kalendare, nekdy vas to upozornuje az tyden po atd.
[/QUOTE]

To je nesmysl... Zadej v kontaktní kartě datum narození a v kalendáři pak budeš mít (23 let) Narozeniny uživatele Josef Kaner). Tohle budeš mít jako celodenní upozornění. Synchronizace naprosto bez problémů.
ipf (2136)|6.2.2005 09:31
Já s tím také nemám žádné problémy, ani s narozeninami, ani s posouváním dne.
I když:
Jak jsi zadával narozeniny, ručně? Anebo jsi je kopíroval z jiné cihly? Zkus zadat někomu dnes narozeniny a podívej se, jak se zobrazuje (problém bych viděl v počátečním naplnění databáze při přechodu z jiné cihly. Měl jsem ten samý problém a musel jsem vše vymazat a zadat znovu - tedy jenom narozeniny).

gaze kt (14)|6.2.2005 09:33
ja som mal v minulosti podobny problem, ale iba ked som nesynchronizoval. mozno win ce maju v tomto nejaku chybu, ale po sync s desktopom sa mi vsetko dalo do poriadku a fungovalo bez problemov
hybo (3107)|6.2.2005 17:00
No, todle, alespon z toho, co jsem vypozoroval je vlastnost, po zadani v PDA se to neprenese, ale az po synchronizaci.