Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jsem začáteční a potřeboval bych poradit s MDA 2...

Whiteman_ce4you (12)|5.2.2005 21:55
Chtel by jsem se zeptat na par otazek ohledně MDA 2...
1. Jak mám různé melodie přiřadit k různým lidem
2. Jak mám propojit mda s počítačem aby mi šel internet? (mám internet data nonstop a chtel jsem pouzit mda jako "modem"abych mohl surfovat i doma ale...)
3. Existuje nějaký program který by byl pro PDA a nahradil by program VNC jako je v počítači pro vzdálené ovládání PC (pomocí MDA?)
4. Jak se zbavit chrčení reproduktoru při hlasitém vyzvánění (slyšel jsem že je na to nějaký prográmek ale nejsem si jistý)
5. Jak zvednout výkon procesoru z 400 na větší? Není to nebezpečné?
6. Přemýšlím o koupi BT sluchátka - funguje s MDA2 v pořadku? Dá se BT sluchátkem s podporou nějakého programu ovládat i počítač pokud mám v usb BT?
7. Jak si upravým plochu (témátko) třeba barvu písma atd...
8. Při propojení počítače s outlookem se mi zobrazi na PC kontakty kalendář atd.. ale pokud něco napíšu např. v kalendáři tak jak to mám dostat do MDA?
9. Stáhnul jsem si z freewaru kalkulator (jeden z posledních vložených) ale při instalaci mi to napsalo že je zapotřebí program .NET 1.1 a když jsem ho stáhl tak to taky nejelo - neprovedla se instalace

Předem mockrát děkuji za jakoukoli informaci...
Přeju hezký den...
:yes:
yasmeene2 (794)|5.2.2005 22:52
Zhruba na osum z tvých devíti dotazů použij tlačítko HLEDAT. Ale to už víš protože sis jistě jako nový uživatel přečetl "pravidla pro diskutující".:disgusted:
Whiteman_ce4you (12)|5.2.2005 23:09
pravidla jsem si přečetl a než jsem se zeptal jsem tak 3 hodinky tady pročítal články...
ale tlačítka hledat jsem si nevšiml.... díky za radu...
ipf (2136)|5.2.2005 23:21
Už se vážně začal zabývat myšlenkou přijet na 3. sraz na Troníček.
A pro všechny další, váhající a začátečníky dodávám, že je to nejrozumnější, co můžete udělat. Uvidíte spousty zařízení, příslušenství a softu a vyzkoušíte si funkčnost s vašima cihlama. Poznáte nové (a stejně postižené) lidi a porovnáte si, jak moc jste na cihle závislí ;) (zejména až půjdete ráno snídat a najdete nejmenovaného závisláka, jak flešuje co se dá :D ).
Více informací o srazu najdete zde.
Whiteman_ce4you (12)|6.2.2005 16:29
stejně jsem nezjistil odpověď na otázku č.9 pořád nemůžu ten kalkulátor rozjed... :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: jde mi hlavně o vykreslování funkcí...
Pavel Koza (4761)|7.2.2005 13:20
Ad 9. - odkud jste ho stahoval?
Miloš Strouhal (3997)|7.2.2005 13:26
Ad 9. Zkus tenhle freeware, možná je o dost lepší než ten tvůj..:yes:
Whiteman_ce4you (12)|9.2.2005 18:13
TO Pavel Koza:
stahoval jsem ho odtud https://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=678
TO XP:
stáhnul jsem si ho (Real Calculator) má 4 soubory... 001,002,003,000...
a co s tím potom?

Díky za radu, přeju pěkný den
Miloš Strouhal (3997)|9.2.2005 18:17
:) .....?
Gvaks (114)|9.2.2005 18:26
[QUOTE="Whiteman"]
stáhnul jsem si ho (Real Calculator) má 4 soubory... 001,002,003,000...
a co s tím potom?
Díky za radu, přeju pěkný den[/QUOTE]

RealCalculator_PPC.STRONGARM.cab nakopíruješ do zařízení (MDA2) a až tam ho otevřeš (.cab je instalační soubor) a hle ono se to nainstaluje

Whiteman_ce4you (12)|9.2.2005 18:55
Díky .... už jsem to taky zjistil :-))))) chybama se člověk učí..... no jo .. ale abych toho za chvilku nevěděl až moc :-)
Whiteman_ce4you (12)|9.2.2005 19:06
jasan já jsem ale trubka......
už mi to mete...díky