Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace kontaktů z PocketPC do PC

Standa_ce4you (380)|5.2.2005 17:50
Zdravím, potřebuju provést HR a rád bych si na PC zálohoval kontakty, ovšem zjistil jsem, že na mém ActiveSync 3.8 nemůžu synchronizaci kontaktů aktivovat (jinak synchronizuju jen Soubory), není u nich checkbox k zaškrtnutí a vlastnosti jsou zašeděné. Nevíte kde se aspoň soubor s kontakty v PPC nalézá, že bych je překopíroval ručně?

No jak se tak dívám, musel bych mít Outlook, že. Zkoušel jsem Outlook Express a přeinstalovat AS, ale žádná změna...
Suoraj (704)|5.2.2005 19:51
to ta tvoje cihla nemá zálohování na kartu?
Jiri02 (62)|5.2.2005 19:54
S Outlook Expressem to přes AS klasicky asi nepůjde. Ale co zkusit zálohu přes Data Backup do souboru a potom zálohu tohoto souboru přes AS? Předpokládám, že nemáš paměťovou kartu - jinak je to triviální.
Standa_ce4you (380)|5.2.2005 19:55
Kartu mám teprve druhý den, takže nevím jak na ni zálohovat a v Kontaktech jsem nic na zálohování nenašel. Aspoň bych přetáhl soubor s kontakty na kartu, ale nevím, který to je:)
Ale vyřešil jsem to nadmíru elegantně. Nainstaloval jsem si Outlook, zesynchronizoval kontakty, provedl hard reset a kontakty vrátil zpět ;)
Standa_ce4you (380)|5.2.2005 19:57
Sypu si popel na hlavu, právě jsem v cihle našel FSC Backup, stačilo se líp podívat :)
Pavel Koza (4761)|7.2.2005 14:17
...jen pro vysvetleni - to, ze nemate ty kontakty aktivni znamena, ze mate pustenou Server synchronizaci. Coz tipuji, ze je chyba... Zruste to na desktopu i v PDA.
HelaPC (130)|8.2.2005 13:17
[QUOTE="Standa"]Kartu mám teprve druhý den, takže nevím jak na ni zálohovat a v Kontaktech jsem nic na zálohování nenašel. Aspoň bych přetáhl soubor s kontakty na kartu, ale nevím, který to je:)
Ale vyřešil jsem to nadmíru elegantně. Nainstaloval jsem si Outlook, zesynchronizoval kontakty, provedl hard reset a kontakty vrátil zpět ;)[/QUOTE]
Jak jsi dopadl s Kategoriema? Jestli je používáš.