Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact se začne za několik dnů prodávat v ČR

PavelR. (2184)|5.2.2005 07:11
http://www.mobilmania.cz/Operatori/AR.asp?ARI=109267

Podle dnešního oznámení na Mobilmanii začne český T-mobile prodávat zařízení MDA Compact již příští týden. Koncová cena bez smlouvy bude 16 599 Kč, s úpisem na dva roky pak 9 499 Kč. Více viz zde.

PavelR.
UnionS8 (61)|9.2.2005 11:03
Prodaj mi i samotny pristroj, aniz bych se jim jakkoliv upisoval a zustal u Opara? Nebo musim byt u T-Mobilu?
Suoraj (704)|9.2.2005 11:10
jo prodaj ale za plnou - nedotovanou - cenu;)
Whippy (206)|10.2.2005 09:45
Tak uz se objevil na strankach T-mobile.cz

http://t-mobile.cz/Web/Residential/Telefony/Telefon.aspx?Telefon=232

ale v prodeji pry jeste neni, nemaji ani informace kdy...:)
Marixy (54)|10.2.2005 19:12
I v Brně na Svoboďáku jej dnes měli a byli ochotni prodat. Jen škoda, že nemají nějaký kousek na ukazování aby si s tím šlo pohrát... Nevíte někdo, jestli je v krabici nějaké pouzdro a zda se k tomu dává nějaký software, podobně jako k MDA 2 nebo 3?
Ivoš
Pinochio (424)|10.2.2005 19:53
[QUOTE="Marixy"]I v Brně na Svoboďáku jej dnes měli a byli ochotni prodat. Jen škoda, že nemají nějaký kousek na ukazování aby si s tím šlo pohrát... Nevíte někdo, jestli je v krabici nějaké pouzdro a zda se k tomu dává nějaký software, podobně jako k MDA 2 nebo 3?
Ivoš[/QUOTE]
Dle Mobilmanie:
Standardní balení: komunikátor, baterie, cestovní nabíječka, uživatelská příručka, sluchátka, USB kabel, náhradní pero a kožené pouzdro
Honzabr (192)|11.2.2005 08:45
[QUOTE="Marixy"]I v Brně na Svoboďáku jej dnes měli a byli ochotni prodat. Jen škoda, že nemají nějaký kousek na ukazování aby si s tím šlo pohrát... Nevíte někdo, jestli je v krabici nějaké pouzdro a zda se k tomu dává nějaký software, podobně jako k MDA 2 nebo 3?
Ivoš[/QUOTE]

Pouzdro NE,SW NE (pokud je mi známo :? )
UnionS8 (61)|11.2.2005 09:58
Nevite, jak je to so ostatnima ooperatorama? Jestli se ho treba taky nechystaji uvezt...
Whippy (206)|11.2.2005 10:37
Eurotelu sem se na to ptal uz asi 3x a vzdycky ze mi daji vedet jestli ho chystaji nebo ne a neodpovedeli mi ani jednou. :mad:

PavelR. (2184)|11.2.2005 14:44
... hezka recenze MDA Compact i se screenshoty a dalsimi podrobnostmi ...

PavelR.
bramborka (61)|14.2.2005 15:45
[QUOTE]Dle Mobilmanie:
Standardní balení: komunikátor, baterie, cestovní nabíječka, uživatelská příručka, sluchátka, USB kabel, náhradní pero a kožené pouzdro [/QUOTE]

Pouzdro tam je, neni kozene je to neco umeleho ale vypada dobre mne se libi vic nez kozene.
Ze softu tam jsou 2 cd, jedno asi s win, s hologramem, ani jsem nerozbala, druhe se softem pro synchronizaci.
UnionS8 (61)|21.2.2005 18:00
Nevite, jestli se da sehnat u nas v republice i jinde, nez u T-Mobilu?
Miloš Strouhal (3997)|21.2.2005 18:12
[QUOTE="bramborka"]
Pouzdro tam je, neni kozene je to neco umeleho ale vypada dobre mne se libi vic nez kozene.
[/QUOTE]
No, jsem zcela opacneho nazoru, to pouzdro je naprosto strasne, vypada to jak kabelka od čičmenů, takovej nic nechránící šunt, pri prvnim padu na zem se v tom Compact silene otluce, vubec to nechrani hrany a rohy zarizeni. Stejnej šunt je dodavan i k MDA III.. Akorat o malinko vetsi. Zrovna jsem si koupil poradne kozene, pevne pouzdo, ve kterem kdyz Compact spadne na zem, tak se mu absolutne nic nestane, a to originalni zahodim zpet do krabice kam patri..:)
hybo (3107)|21.2.2005 18:19
no, mne padl jiz nekolik krat a to bez pouzdra a zije :-) a to nemluvim o tom, ze kocour (chlupatej, zadna narazka na cloveka :-) se s nim casto chce hrat a taky ho par krat sundal :-)
bramborka (61)|22.2.2005 09:26
[QUOTE="xp"]
No, jsem zcela opacneho nazoru, to pouzdro je naprosto strasne, [/QUOTE]

Ja mluvila jen podle prvnich dojmu, ale je fakt ze jsem to do nej ani nezkusila dat protoze ja obecne pouzdra nemam rada ;)
UnionS8 (61)|1.3.2005 18:52
Jeje!

Helejte...

Naše cena: 10 999,00 bez DPH (13 089,00 s DPH)
(Na shop.palmpc.cz)
dort (1212)|1.3.2005 18:56
[QUOTE="UnionS8"]Jeje!

Helejte...

Naše cena: 10 999,00 bez DPH (13 089,00 s DPH)
(Na shop.palmpc.cz)[/QUOTE]

no překvapím Vás ještě více :D

T - MOBILE 12.889 ,- včetně DPH :))

P.S. taky už mi leží na stole
Whippy (206)|1.3.2005 20:22
To ja sem si ho koupil pekne za 16 500 uz minuly cvrtek. A moooc me to tesi.:evil:
Nu co uz.
UnionS8 (61)|2.3.2005 09:47
To znamena, ze ho behem nekolika tydnu T-mobile zlevnil o vice nez tri tisice! Jestli to takhle pujde dal, tak nevim, jestli si jeste treba mesic nepockamm a jestli treba neklesne na desitku. To uz by bylo sakra neco! Co myslite? Mate s cenama takovych zarizeni zkusenosti?
Miloš Strouhal (3997)|2.3.2005 09:55
Po zkusenostech s MDA I, MDA II a MDA III si dovolim tvrdit, ze ta cena uz zustane par mesicu tak jak je.. Pujde dolu zas az v druhe polovine tohoto roku. Az se bude ocekavat prichod MDA IV, a MDA Compact II cela klesne. Tot muj nazor.
hybo (3107)|2.3.2005 10:14
a co teprve MDA EasyPhone .....
Pavlucha (1496)|2.3.2005 10:22
[QUOTE="UnionS8"]Proboha! Hlavne nezminujte MDA Compact II, nebo si ho snad nikdy nekoupim a furt budu cekat na to idealni zarizeni! :D [/QUOTE]

... hmmmm ... :D
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|2.3.2005 10:41
[QUOTE="UnionS8"]To znamena, ze ho behem nekolika tydnu T-mobile zlevnil o vice nez tri tisice! Jestli to takhle pujde dal, tak nevim, jestli si jeste treba mesic nepockamm a jestli treba neklesne na desitku. To uz by bylo sakra neco! Co myslite? Mate s cenama takovych zarizeni zkusenosti?[/QUOTE]

Pokud budeš čekat, tak ho určitě zlevní, ale zas budou na trhu nové přístroje vybavenější a tak to půjde pořád dokola.
A zas budeš stát před stejným rozhodnutím.
dort (1212)|2.3.2005 12:14
[QUOTE="UnionS8"]To znamena, ze ho behem nekolika tydnu T-mobile zlevnil o vice nez tri tisice! Jestli to takhle pujde dal, tak nevim, jestli si jeste treba mesic nepockamm a jestli treba neklesne na desitku. To uz by bylo sakra neco! Co myslite? Mate s cenama takovych zarizeni zkusenosti?[/QUOTE]

obávám se, že cena na 10.000 neklesne, neb již před 1.březnem se dal MDA COMPAT sehnat po internetových obchodech za cca 12.900 ,- včetně DPH, takže bych se odvážil tvrdit, že T - MOBILe u novinky maličko natáhl cenu :((

Wuffi (1599)|2.3.2005 13:40
Teda, XP me ted desi ze je tam InterShiter, reknete prosim ze to neni pravda :oops:
Miloš Strouhal (3997)|2.3.2005 13:41
Je tam, verze 8,5..
Wuffi (1599)|2.3.2005 13:42
Jde tam misto toho dat LEng? Zajimalo by me ktereho psychicky labilniho cloveka napadlo tam dat InterWriter.
Miloš Strouhal (3997)|2.3.2005 13:44
Jasně že jo, ale na rozdíl od Sunny ti to nepřeloží celé, jen část... Jelikož Sunny tu češtinu udělal Compactu "na míru". Kdežto Leng je dělán na MDA III..
Wuffi (1599)|2.3.2005 13:45
Me staci mala cestina ale funkcni! By me zajimalo kdo z T-MOB spadl na hlavicku ze to dali SS.
Miloš Strouhal (3997)|2.3.2005 13:55
Zpět k tématu. Ta čeština neni až tak špatná, i když pravda, pár much jsem již objevil.. A pokud používáte PIN, bez Patche jež byl uvolněn na stránkách T-mobilu se asi neobejdete..:?
Wuffi (1599)|2.3.2005 13:56
[QUOTE="xp"]Zpět k tématu. Ta čeština neni až tak špatná, i když pravda, pár much jsem již objevil.. A pokud používáte PIN, bez Patche jež byl uvolněn na stránkách T-mobilu se asi neobejdete..:? [/QUOTE]

Co ten patch resi? Pocitam ze do hodky uz bude tady:) Tesim se jak telatko na nove vratko:)
Miloš Strouhal (3997)|2.3.2005 14:00
Šeba_oldd (1184)|2.3.2005 14:14
[QUOTE="xp"]Čti a uvidíš.. http://t-mobile.cz/Web/Residential/T-MobileMDA.aspx[/QUOTE]
No ono kdyz zmackenes na klavesce tu nulu tak si to stejne napise 1 - pokud neinstalujes T mobile caby z rom tak tam ten zastupce na kalkulacku je.Ta cestina chodi velice dobre - alespon zatim az na tu klavesnici :no: Jinak v MDA 2 prelozi uplne vse(SE) - ale neni to zdarma tam to jiz chce registraci.
Wuffi (1599)|2.3.2005 15:08
Ta cestina me vylozene stve, chybi mi desne prepinani na numerickou klavesnici, ma to hnusne vyblite barvy a hlavne to blbe reaguje na tapani stylusem (nemuzu si pomoct). Takze si asi u Moravie koupim maly LEng pro MDA III. Jenom zase za to dam dalsi penize, proste nejake pako v T-MOB nemyslelo :evil:
Nic se nema prehanet a tak tohle je muj posledni prispevek na tema cestina v MDAC. Proc se nad tim tak rozhorcuju? Inu proto ze do PDA datlim hodne casto a taky cisla a proste zpusob zadavani dodavanou cestinou mi totalne nesedne a zneprijemnuje mi praci s PDA (treba kdyz zatnu zuby tak to za tyden uvidim jinak - uvidime). A proste nechapu proc kdyz s LEngem narozdil od IW nikdy nebylo tolik potizi, proc tam proboha museli dat ten IW.
HOWGH.:evil:
Šeba_oldd (1184)|2.3.2005 15:27
Bugy jsou ve vsem - ale myslim ze tohle zarizeni je v poho.zatim spokojenost:yes:
Pavlucha (1496)|2.3.2005 15:29
[QUOTE="UnionS8"]Prominte, ale nejak se od zacatku tohohle topicu ztracim. O cem je rec? Ponevadz si proo Tamagochiho jdu dneska vecer, nerad bychg se posleze dozvedel, ze ma nejaky bugy...[/QUOTE]

On nemá (teda zatím) bugy, jenom dodávaná CZ lokalizace (klávesnice, ne překlad) stojí za houby ... bohužel s tím nikdo nic neudělá. Dá se samozřejmě nainstalovat jiná. ;)
Wuffi (1599)|2.3.2005 15:32
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="UnionS8"]Prominte, ale nejak se od zacatku tohohle topicu ztracim. O cem je rec? Ponevadz si proo Tamagochiho jdu dneska vecer, nerad bychg se posleze dozvedel, ze ma nejaky bugy...[/QUOTE]

On nemá (teda zatím) bugy, jenom dodávaná CZ lokalizace (klávesnice, ne překlad) stojí za houby ... bohužel s tím nikdo nic neudělá. Dá se samozřejmě nainstalovat jiná. ;) [/QUOTE]

Jojo, jinak je Compact absolutne super, jenom se bojim aby mi neslitnul na zem, je takovy drobnoucky:) Ale asi je jeho konstrukce robustnejsi nez u MDA2 tak snad neni proc mit strach. Jinak se mi moc libi displej, poceste domu jej otestuju pri koukani na film:) Ale trosku me ta velikost to, snad si na ni zvyknu (myslim ze urcite, az mi na stole nebude lezet MDAC vedle DP2) :D Zkusim se vrhnout na ten upgrade:)
Wuffi (1599)|2.3.2005 18:15
Hodne moc mi chybi to odklapeci pouzdro :oops:
Dominique (151)|2.3.2005 18:54
V cem to tkvi, ze je tak levnej?
Miloš Strouhal (3997)|2.3.2005 19:04
Málo šrotu..:) Třeba oproti MDA III je na něm použito opravdu málo zbytečného "materiálu".. Taky displej je oproti trojce opravdu bílý, takže zřejmě ušetřili na výrobní lince za žlutou barvu.. A co jim zbylo, nalili to kádě kde se vařili displeje pro MDA III..:D :D :yes: To aby si ti manažéři připadali, že mají "něco extra", a ne jen obyčejný, hezký, malý a kvalitní bílý displej.;)
A pokud jde o BlueTooth, je to něco podobného. Sice nemáme komfortní a velkolepý Widcomácký správce BT, ale nám ten BlueTooth na Compactovi alespoň funguje..:)) :yes: :D Což se o MDA III říct opravdu nedá..
Wuffi (1599)|2.3.2005 19:34
MDAC je male telem ale velke duchem:) Ale hlavne - kraaasne padne do ruky :D
Wuffi (1599)|2.3.2005 19:42
Hm jen si jeste neodpustim k "cestine" - ten bug se zadrhnutym shiftem ktery jsem pamatoval z IW6 koukam uspesne pretrvava i ve verzi 8.x. Mno holt se misto opravovani asi psaly oslavne ody na to jaka byla uzasna navstevnost na iNVEXu ci kolik si firmicka vydelala milionku.
Jo jeste asi tak proc reju - inu (urcite spravne) predpokladam, ze jsem si cestinu "zaplatil" v cene zarizeni. Mno a za sve penize toho chci celkem malo - aby na tom slo propanicka alespon trosku rozumne psat. Ale kdyz ani to malo nejde :oops: :evil: