Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 42 z 42

Téma: MDA Compact se začne za několik dnů prodávat v ČR

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Citace Původně odesláno od xp
    Zpět k tématu. Ta čeština neni až tak špatná, i když pravda, pár much jsem již objevil.. A pokud používáte PIN, bez Patche jež byl uvolněn na stránkách T-mobilu se asi neobejdete..:?
    Co ten patch resi? Pocitam ze do hodky uz bude tady Tesim se jak telatko na nove vratko
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od xp
    No ono kdyz zmackenes na klavesce tu nulu tak si to stejne napise 1 - pokud neinstalujes T mobile caby z rom tak tam ten zastupce na kalkulacku je.Ta cestina chodi velice dobre - alespon zatim az na tu klavesnici :no: Jinak v MDA 2 prelozi uplne vse(SE) - ale neni to zdarma tam to jiz chce registraci.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Ta cestina me vylozene stve, chybi mi desne prepinani na numerickou klavesnici, ma to hnusne vyblite barvy a hlavne to blbe reaguje na tapani stylusem (nemuzu si pomoct). Takze si asi u Moravie koupim maly LEng pro MDA III. Jenom zase za to dam dalsi penize, proste nejake pako v T-MOB nemyslelo :
    Nic se nema prehanet a tak tohle je muj posledni prispevek na tema cestina v MDAC. Proc se nad tim tak rozhorcuju? Inu proto ze do PDA datlim hodne casto a taky cisla a proste zpusob zadavani dodavanou cestinou mi totalne nesedne a zneprijemnuje mi praci s PDA (treba kdyz zatnu zuby tak to za tyden uvidim jinak - uvidime). A proste nechapu proc kdyz s LEngem narozdil od IW nikdy nebylo tolik potizi, proc tam proboha museli dat ten IW.
    HOWGH.:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Bugy jsou ve vsem - ale myslim ze tohle zarizeni je v poho.zatim spokojenost:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od UnionS8
    Prominte, ale nejak se od zacatku tohohle topicu ztracim. O cem je rec? Ponevadz si proo Tamagochiho jdu dneska vecer, nerad bychg se posleze dozvedel, ze ma nejaky bugy...
    On nemá (teda zatím) bugy, jenom dodávaná CZ lokalizace (klávesnice, ne překlad) stojí za houby ... bohužel s tím nikdo nic neudělá. Dá se samozřejmě nainstalovat jiná.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    Citace Původně odesláno od UnionS8
    Prominte, ale nejak se od zacatku tohohle topicu ztracim. O cem je rec? Ponevadz si proo Tamagochiho jdu dneska vecer, nerad bychg se posleze dozvedel, ze ma nejaky bugy...
    On nemá (teda zatím) bugy, jenom dodávaná CZ lokalizace (klávesnice, ne překlad) stojí za houby ... bohužel s tím nikdo nic neudělá. Dá se samozřejmě nainstalovat jiná.
    Jojo, jinak je Compact absolutne super, jenom se bojim aby mi neslitnul na zem, je takovy drobnoucky Ale asi je jeho konstrukce robustnejsi nez u MDA2 tak snad neni proc mit strach. Jinak se mi moc libi displej, poceste domu jej otestuju pri koukani na film Ale trosku me ta velikost to, snad si na ni zvyknu (myslim ze urcite, az mi na stole nebude lezet MDAC vedle DP2) Zkusim se vrhnout na ten upgrade

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Hodne moc mi chybi to odklapeci pouzdro ops:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

V cem to tkvi, ze je tak levnej?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Málo šrotu.. Třeba oproti MDA III je na něm použito opravdu málo zbytečného "materiálu".. Taky displej je oproti trojce opravdu bílý, takže zřejmě ušetřili na výrobní lince za žlutou barvu.. A co jim zbylo, nalili to kádě kde se vařili displeje pro MDA III.. :yes: To aby si ti manažéři připadali, že mají "něco extra", a ne jen obyčejný, hezký, malý a kvalitní bílý displej.
    A pokud jde o BlueTooth, je to něco podobného. Sice nemáme komfortní a velkolepý Widcomácký správce BT, ale nám ten BlueTooth na Compactovi alespoň funguje..) :yes: Což se o MDA III říct opravdu nedá..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

MDAC je male telem ale velke duchem Ale hlavne - kraaasne padne do ruky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Hm jen si jeste neodpustim k "cestine" - ten bug se zadrhnutym shiftem ktery jsem pamatoval z IW6 koukam uspesne pretrvava i ve verzi 8.x. Mno holt se misto opravovani asi psaly oslavne ody na to jaka byla uzasna navstevnost na iNVEXu ci kolik si firmicka vydelala milionku.
    Jo jeste asi tak proc reju - inu (urcite spravne) predpokladam, ze jsem si cestinu "zaplatil" v cene zarizeni. Mno a za sve penize toho chci celkem malo - aby na tom slo propanicka alespon trosku rozumne psat. Ale kdyz ani to malo nejde ops: :

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Cesky T-Mobile bude brzy prodavat MDA Compact III
    Od staubein v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 24-11-2006, 23:22
  2. Bude se v ČR oficialně prodávat Qtec 9000? aneb kde se dá sehnat
    Od spiderxxl_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 23-02-2006, 18:09
  3. Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 11-11-2005, 08:12
  4. Několik dotazů ohledně MDA Compact
    Od dannyW v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-06-2005, 18:54
  5. MDA IV se začne prodávat až na podzim.
    Od Jiří Pospíšil_ce4you v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 11-05-2005, 13:38