Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jsem nerozhodný...

našrot (126)|4.2.2005 23:20
Pořád se nemůžu rozhodnout: mám si koupit 718tku nebo se vyplatí připlatit za 720? Je tam ten foťák vůbec k něčemu nebo na dvě věci? Pro srovnání - mám SE T630 a tam ho považuju za naprosto zbytečnou zátěž, i když je to zajímavý designový prvek ;o) Zase PDA nosím s sebou v podstatě pořád, kdežto foťák ne. Prostě nevím... jinak mé obecné požadavky na nové PDA jsou následující, takže pokud někoho napadne něco lepšího...:
- CF+SD slot
- min. 128MB nějaké paměti
- VGA
- kvalitní display (normální barvy, bez zobrazování koleček kolem stylusu atp.)
- jog-dial (tedy třísměrné kolečko)
- "kvalitní" mikrofon (bez prskání, dobrá citlivost)
- rozumná velikost
- spolehlivost - např. na Cassiopeie co mám už 3 roky jsem nikdy nebyl nucen dělat backup - využil bych ho býval jen jednou, když jsem nainstaloval driver pro GPS, který sice podle návodu byl pro Win CE3.0, ale stejně tam nefungoval...
našrot (126)|4.2.2005 23:24
Ještě jsem si vzpomněl - USB host se mi taky vcelku zamlouvá ;o) No a samozřejmě klasická komunikační výbava BT+WiFI.
peter.nr (501)|5.2.2005 01:00
Ja som ten istý problém riešil pred pár týždňami.
Rozhodol som sa pre 720, pretože rozdiel 600 Sk medzi 718 a 720 je úplne minimálny a ktovie, možno ten foťák sa mi bude niekedy hodiť ...

Ako náhradu digitálneho fotoaparátu ho nie je možné použiť, ani ako náhradu kvalitných fotomobilov (myslím tým megapixely Nokia 6630 alebo SE K700 a S700).

Kvalita fotiek je porovnateľná napr. s Nokiou 6230 alebo s SE T630 - čiže nič moc, ale v núdzovom prípade dobre poslúži.
Projectill (23)|5.2.2005 10:34
já jsem se rozhodl pro LOOX 710 a ted toho dost lituji. A když je rozdíl mezi 718 a 720 jen cca 1000,- šel bych rozhodně do 720
našrot (126)|21.2.2005 22:53
Tak už jsem se rozhod. Bude to 718tka, protože foťák fakt nepoužiju, protože jsem zmlsanej kvalitou fotek z normálního digitálu :o) Případně časem stejně asi budu naposled reklamovat telefon a vyměním ho za něco s lepším foťákem ;o) Teď už jen jestli ho má AH Mobile na skladě, tak vysaju konto a beru ho první týden v březnu všema deseti ;o)