Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Jaká sluchátka koupit k PPC?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ani v nejmenším! Kvalita výstupů z mnoha PDA a MDA je více než dostatečná na to připojit k tomu Kossy.. A pokud zvolí člověk pro přehrávání MP3ky o 190 a více kb/sec, Kossy se mu odvděčí velmi čistým a dynamickým zvukem.
    Jen tak pro zajímavost, po tom co jsem po 10ti letech přišel o své milované Porta Pro, poslouchám teď občasně MP3ky na svém MDA na připojených Senheisserech HD 590 za cca 5500kč.. A nemůžu si stěžovat. Je pravda že moje MDA se nedá srovnávat s CD přehrávačem značky Denon, NAD, Sony či Onkyo v cenové kategorii nad 20000kč, ale na ty cesty MDA s 1GB SD kartou plnou MP3 o vysoké bitraci bohatě dostačuje..:yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Pro mně jsou Koss Porta Pro těmi nejlepšími sluchátky na venek. Líbí se mi 1) zvukově, 2) designově - nejsou to ty typické šedé (nebo dnes stříbrné) kapky jak 98% ostatních, 3) komfortem - jednak volitelný úhel přiklápění, druhak složením do kuličky, a samozřejmě kossí záruka, ta taky není k zahození. Takže shrnuto: tyto sluchátka nosím asi osmým rokem a nemíním měnit. A jako z Marsu si s nimi nepřipadám .

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od xp
    Ani v nejmenším! Kvalita výstupů z mnoha PDA a MDA je více než dostatečná na to připojit k tomu Kossy.. A pokud zvolí člověk pro přehrávání MP3ky o 190 a více kb/sec, Kossy se mu odvděčí velmi čistým a dynamickým zvukem.
    Jen tak pro zajímavost, po tom co jsem po 10ti letech přišel o své milované Porta Pro, poslouchám teď občasně MP3ky na svém MDA na připojených Senheisserech HD 590 za cca 5500kč.. A nemůžu si stěžovat. Je pravda že moje MDA se nedá srovnávat s CD přehrávačem značky Denon, NAD, Sony či Onkyo v cenové kategorii nad 20000kč, ale na ty cesty MDA s 1GB SD kartou plnou MP3 o vysoké bitraci bohatě dostačuje..:yes:
    Tak tak, a navíc, myslím že venku je stejně taková úroveň hluků a vjemů, že nějaké speciální detaily stejně zaniknou - pokud si člověk nechce utrhnout uši.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Teď už je to pohoda, zná je každý, a nosí je každej školák, ale když jsem si je v roce 1995 poprvé připojil k Discmanu Technics, nasadil na uši, a vyšel s nimi do ulic, měli jste vidět ty pohledy!!! :yes:

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

no ja pouzivam na ipode mini obycajne spunty philips SBCHE590/00, v porovnani s ostatnymi, co som doteraz mal som maximalne spokojny, dobre mi sedia v usiach a strpnute usi mam az tak po 5-6 hodinach no zasa ale na druhej strane nemam referencne usi ale na to pocuvanie co prevadzkujem mi bohato stacia.

napr. - maju "virtual surround" a "minibassreflex"

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Záleží hodně na citlivosti uší, vkusu, a "hudebním vjemu".. Kupříkladu já bych si v životě špunty nekoupil, ani bych si v životě nekoupil něco jiného než kvalitní zvukovou aparaturu složenou z pečlivě vybíraných komponentů doplněnou vhodnými měniči.. Prostě mam své uši rád, a rád jim dopřeji to nejlepší v rámci možností..:yes: Než poslouchat nějakou plečku, to mam raději ticho..

Citace Původně odesláno od gaze kt
    - maju "virtual surround" a "minibassreflex"
    Kdyby jste znal pravý význam slova HI-FI, nikdy by jste sem tuhle větu nenapsal..
    Ale to je v pořádku, každý jsme jiný, a vše záleží na osobním vkusu a na tom co člověk jako takový pokládá za prioritu. Někdo má zálibu v PDA, někdo ve starých autech, někdo v ženách, a někdo zase v High-Endu..

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

ved preto som tam dal toho smaila samozrejme, ze zalezi na pouziti, ale pri zateplovani domu si vystacim aj s tymto. ine oblasti audia som nerozoberal

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Sluchátka s mikrofonem, kde koupit nové
    Od greensmile v sekci Mio
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 16-09-2008, 14:50
  2. HTC Polaris jaka je dle Vas nejlepsi ROM ?
    Od subon v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-03-2008, 23:14
  3. Kde koupit orig. sluchatka pro Qtek 9100 (Mda Vario)
    Od aegisrtcw v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-02-2007, 11:39
  4. Jaka sluchatka na poslech MP3 k PDA HP 4700?
    Od spiderxxl_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 31-07-2005, 23:45
  5. jaká SD karta ?
    Od fishman_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 11-08-2004, 18:24