Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: Jaká sluchátka koupit k PPC?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím všechny,chtěl bych zakoupit konečně pořádná sluchátka a zajímalo by mne, jestli si mám na neěco dát pozor. V jedné diskusi tady kdosi psal,že mu hrají moc slabě a někdo mu tam psal, že nejsou vhodná pro PPC. Tak jsem se chtěl zeptat, jaká vybrat, aby nenastaly problémy.
    Co třeba tohle?

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=29116
    možná i tohle:
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=29117

Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Ahoj, sluchátka, které jsi uváděl, neznám. Ale z vlastní zkušenosti vím, že je lepší řídit se vlastním sluchem. Technické parametry uvedené u sluchátek ti o kvalitě zvuku stejně nic neřeknou. Jak vidím, Koss UR/40 jsou skoro stejně drahá jako Koss Porta Pro, což je nejklasičtější klasika , u těch neuděláš chybu. "Netopýrové" se sice na Porta Pro koukají shora, ale já jsem spokojený a na MP3 z PDA jsou myslím více než dostatečné. S mým Looxem hrají sluchátka nahlas, takže nemusím dávat hlasitost naplno. Zkrátka - já doporučuji Koss Porta Pro .

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pokuď chceš sluchátka velikostí "walkmenovská", je asi Koss Porta Pro (Porta Pro 2000, možná i Sporta) nejlepší volbou. Je to klasika. Doživotní záruka, jdou krásně složit do koženého pytlíčku, 3 stupně přítlaku na uši.... Dokonce umí i basy
    Doporučuji nákup ve Studiu ESO, Lucemburská, Praha 3. Po čase rozhodně doporučuji výměnu konektoru za Neutrik a prodrátování hybridním lankem stříbro/měď v teflonu (dielektrikum)-pošli SZ.
    Rozhodně (pokud chceš poslouchat kvalitně a více) nekupuj špunty. Jsou to vyhozené peníze a za tu vyrážku to nestojí

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od Kozlik007
    Zdravím všechny,chtěl bych zakoupit konečně pořádná sluchátka a zajímalo by mne, jestli si mám na neěco dát pozor. V jedné diskusi tady kdosi psal,že mu hrají moc slabě a někdo mu tam psal, že nejsou vhodná pro PPC. Tak jsem se chtěl zeptat, jaká vybrat, aby nenastaly problémy.
    Co třeba tohle?

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=29116
    možná i tohle:
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=29117
    Doporucuju vsemi deseti i Koss Sporta pro-naprosto spickovy zvuk a pomer cena vykon take dobry. :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Koss (s)porta Pro, nejlepsi volba. Lehka, netlaci, odolna, vynikajici zvuk a dozivotni zaruka i na rozslapnuti, atd.

Uni Uni je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Ja mam dobre skusenosti s Koss The Plug, jsou to spunty (pres hlavu nemam rad), maji tu vyhodu, ze se pomoci molitanu zasunou do ucha jako spunt a dobre izoluji okolni hluk, coz je zrovna u PDA dobre, kde je nepohodlne ovladani hlasitosti. Takhle mam jednu hlasitost venku, v metru, v tram, vsude slysim velmi dobre.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    ...Koss Porta Pro (Porta Pro 2000, možná i Sporta) nejlepší volbou. Je to klasika. Doživotní záruka, jdou krásně složit do koženého pytlíčku, 3 stupně přítlaku na uši....
    Jenom dodam, ze ty pritlakove plochy maji jenom klasicke Porta Pro a Sporta Pro (nejsem si jisty, jestli je ten pritlak u Sporta Pro volitelny, spise ne), avsak vubec toto nemaji Porta Pro 2000, ktere navic maji uplne jiny design od Porta Procek... Viz zde...

Jinak vsemi svymi 20 prsty doporucuji Porta Pro... :yes:
    (Ne nadarmo jsou vyrabeny 20 let furt stejne a pekne radky let jsou ve vsech audiofilskych magacinech brany jako referencni prenosna sluchatka. Ze... )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nezkoušel někdo i stereo bluetooth sluchátka?Jaká je kvalita,výdrž atd.Chci si nějaké pořídit,ale doposud nevím zda to má cenu.Aby se to pak nedalo poslouchat :sarcastic:

Registrace
    Mar 2004

BT sluchátka jsem nezkoušel, ale pokud bys je chtěl používat i jinde (walkman, discman, mp3man atp.) je lepší sluchátka s kabelem. Když jsem dělal pro časopisy HiFi a Audio, testovali jsme bezdrát.sluchátka za víc peněz (VKV nebo IR) a nebylo to žádné vítězství (ne bída, ale kabel je kabel).

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

http://www.sonystyle.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en/-/USD/SY_DisplayProductInformation-Start?ProductSKU=MDREX71SL&Dept=pa&CategoryName=pa _Headphones_FontopiaEarbud

koss porta pro su sice super, ale clovek s nimi vypada ako z marsu. mal som koss the plug, ale tie nedrzia v usiach, ale zvuk mali dobry.
    potom som si kupil tieto sony co som dal link. nejaky starsi model, mam ich asi 3 roky a su bez najmensieho problemu. 3velkosti plugov, UZASNE sedia v usiach(niesu vobec citit ani po 3hodinach) a maju UZASNY zvuk, niekto by povedal ze su aj UZASNE drahe ja si uz ine sluchatka nekupim(na outdoor nosenie). jedna rada, chovavajte pred psom, len on mi ich trochu nakusol.

na pda sa asi oplatia tie s dlhym kablom a bez predlzovacky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Kozlik007: tie kossy co pises by som moc nekupoval. uz na mnoho koss sluchatok som cital ze su nekvalitne a ze koss tazi z uspechu jedneho, dvoch kvalitnych(extra kvalitnych) produktov.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od 17razor
    Kozlik007: tie kossy co pises by som moc nekupoval. uz na mnoho koss sluchatok som cital ze su nekvalitne a ze koss tazi z uspechu jedneho, dvoch kvalitnych(extra kvalitnych) produktov.
    ... hele a kolikery Kossy máš doma, že se do toho pouštíš???
    Pošli link, kde jsi to četl nebo aspoň v kterém časopise - jinak je to jenom "jednapanípovídala" a to se tu nenosí ...

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od 17razor
    Měl jsi přijet na sraz, mohl sis je poslechnout. Srolovaly by se Ti ponožky.

Naštěstí se sluchátka nečtou, ale poslouchají, takže nesmíš věřit všemu, co čteš.

Ad z Marsu
    To je otázka preferencí. Špunty jsou malé, ale hrajou příšerně(většinou)+nemají basy(vždy). Naopak velká sluchátka, např.Bayerdynamic DT 990 Pro hrajou skvěle, jsou zase krapet větší pro nošení venku (i když jsem už pár lidí s většími sl.potkal). Na ven, k walkmanu, atp.jsou právě Koss Porta Pro nejlepší volbou s ohledem na velikost, cenu i kvalitu zvuku i provedení.

Registrace
    Feb 2007

Já jsem po několika pokusech a zklámáních konečně koupil Koss PortaPro a teď jsem konečně plně spokojen. Musel jsem ovšem udělat malou úpravu, aby to šlo použít s mým ED3

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

jen takova poznamka pod carou
    ---------------------
    nejsou ty kosy trosku zbytecny prepych, vzhledem ke kvalite tech DA prevodniku co maji PDA-cka a mp3 formatu...?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Sluchátka s mikrofonem, kde koupit nové
    Od greensmile v sekci Mio
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 16-09-2008, 13:50
  2. HTC Polaris jaka je dle Vas nejlepsi ROM ?
    Od subon v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-03-2008, 22:14
  3. Kde koupit orig. sluchatka pro Qtek 9100 (Mda Vario)
    Od aegisrtcw v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-02-2007, 10:39
  4. Jaka sluchatka na poslech MP3 k PDA HP 4700?
    Od spiderxxl_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 31-07-2005, 22:45
  5. jaká SD karta ?
    Od fishman_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 11-08-2004, 17:24