Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

DataPhone III...ROM a její záloha ?

milennium (336)|4.2.2005 08:40
Mam dotaz. Existuje nějaký způsob ja zazálohovat ROM v DataPhone III od Eurotelu ?
Chtěl bych totiž vyzkoušet jinou verzi ROM a nepřijít o záruku...
A nebo není možnost někde stáhnout tu ROMku od Eurotelu ???
Dík za každou radu.
Jarda.
Miloš Strouhal (3997)|4.2.2005 09:06
Ano, lze to. Všechny potřebné informace nalezneš zde. Vše co bylo napsáno o záloze MDA II platí víceméně i pro MDA III.
milennium (336)|4.2.2005 10:10
To: XP...

Jo,dík. Vyzkouším. Jen nemám žádnou SD kartu.
Jen ještě jeden dotaz. Není někde ta originál ROMka od EuroTelu někde na netu ? Třeba někde na ftp ?
Vyhnul bych se nutnosti kupovat SD karty,proto se ptám.
Jarda.

P.S. Jakou by jsi mi doporučil v současnosti podle tebe nejlepší ROMku na DataPhone III ?
Miloš Strouhal (3997)|4.2.2005 10:33
Není nikde dostupná ke ztažení, a zřejmě nikdy ani nebude. Nejlepší? Pro Eurotel DataPhone je ta oficiální jen jedna, tu co tam máš. Jinak si tam můžeš hodit i nějakou i-mate, nebo t-mobile, či qtek, těch je více verzí, ale musíš si doupravit ExtROM, doplnit si tam customizaci a češtinu, atd, atd..
Zrovna teď flešuju jednu německou MDA III, a odpolko mi dorazí další. A v pondělí budu dělat jednu anglickou, ale tam stačí jen změnit obsah ExtROM, takže hurááá..
karlic (707)|4.2.2005 12:39
Ja jsem zkousel spoustu ROM, abych odstranil zname chyby, ale bohuzel byly vsechny bud stejne nebo jeste horsi. :(
Miloš Strouhal (3997)|4.2.2005 12:45
A já zkoušel i ty patche na odstranění problémů s BT, a ani jeden nepomohl, BT modem je totálně mrtvej..:(
milennium (336)|4.2.2005 12:58
A je nějaké verze ROM kde je normálně funkční SIM Toolkit ? Ta od EuroTelu je dost divná... SIM Toolkit se chová zvláštně a bankovní zpráva se zobrazí ( když nevytuhne přístroj) tak na 2 sekundy...
milennium (336)|11.2.2005 21:15
Opet se vracim k tomuto tematu.
Byl by nekdo ochotny popsat kompletne celou proceduru zalohy ROMky ( treba DataPhone III ) na SD kartu ? Samozrejmne cesky. Ja totiz zkousel udelat zalohu podle navodu,ale bohuzel mi to neslo. Navod je samozrejmne anglicky a postup neni tak dopodrobna. Proste mi to nejde...
Dekuji
RomanVik (6)|13.2.2005 12:52
Zdravim,
co se tyka ROM od Eurotelu, mel jsem tu cest.. :)

Jiz cca 4 mesice !! mam MDA III (testing ROM version) s asi milionem chyb..

nicmene na flashi jsem mel soubor cca 6MB ktery UPRAVOVAL standart ROM
jiz stavajici v zarizeni a prekopal POUZE nastaveni MMS,GPRS,WAP,obrazky na pozadi,tapety atd.

Proste kompletni ROM od eurotelu neni nic jineho nez prizpusobeni stare ROM,
ale pouze v oblasti grafiky.
No a vzhledem k tomu,ze mi to bylo naprd (Oskar), tak jsem soubor smazal.. :(