Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WeatherPanel

paurus_ce4you (23)|3.2.2005 16:01
Pouzivam program WeatherPanel a zjistil jsem, ze je mozny cesky preklad vyrazu pro pocasi. Vytvori se soubor LANG.TXT a v nem se za puvodni anglicky da cesky preklad ( AM Showers=Dop. přeháňky ) ale mam hrozne malo puvodnich nazvu, tak se chci zeptat, jestli uz to nema nekdo hotove


MDA I
1GB SD Apacer, WM 2003.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|3.2.2005 16:38
Překlad meteo termínů najdeš v diskuzi k lokalizaci Pocket Weather TADY, je to v souborech PW_TEMPLATE a pocketweather, možná se ti to bude hodit...
birkoff_ce4you (128)|3.2.2005 16:50
WeatherPanel od Marsware? Jak a kde se vytvori ten .txt soubor?
karlic (707)|4.2.2005 07:53
[QUOTE="birkoff"]WeatherPanel od Marsware? Jak a kde se vytvori ten .txt soubor?[/QUOTE]
Presne tak a funguje to supeer.
Nechce to vsak pouzivat diakritiku. Pokud dam zataženo tak je v počasí jen zatažen. Pokud dam zatazeno, tak tam je zatazeno. Soubor dej tam, kde jsou ty DLL.
karlic (707)|4.2.2005 08:26
[QUOTE="karlic"]
Presne tak a funguje to supeer.
Nechce to vsak pouzivat diakritiku. Pokud dam zataženo tak je v počasí jen zatažen. Pokud dam zatazeno, tak tam je zatazeno. Soubor dej tam, kde jsou ty DLL.[/QUOTE]
Tak jsem na to přišel, diakritika se může použít, ale poslední řádek s textem překladu musí být zakončen Enterem. Zatím tohle:

AM Showers=Dop.přeháňky
Partly Cloudy=Částečně zataženo
Light Snow=Lehké sněžení
Sunny=Slunečno
Mostly Sunny=Většinou slunečno
Clear=Jasno
Mostly Clear=Většinou jasno
Snow=Sněžení
Rain / Snow=Déšť se sněhem
Showers=Přeháňky
Scattered Snow Showers=Silné sněh.přeháňky

paurus_ce4you (23)|4.2.2005 09:52
To je vse co mam

AM Showers=Dop. přeháňky
PM Showers=Odp. přeháňky
AM Light Snow=Dop. lehké přeháňky
PM Light Snow=Odp. lehké přeháňky
AM Snow Shower=Dop. sněhové přeháňky
PM Snow Shower=Odp. sněhové přeháňky
Cloudy=Oblačno
Clear=Jasno
Fair=Vyjasnit se
Few Shower=Občasné Přeháňky
Few Snow Showers=Slabé sněžení
Fog=Mlha
Full Moon=Úplněk
Haze=Mlha
Humidity=Vlhkost
Isolated T-Storms=Místy Bouřky
Light Rain=Mírný Déšť
Light Snow=Slabé Sněžení
Moon Visibility=Fáze Měsíce
Mostly Clear=Většinou Jasno
Mostly Cloudy=Většinou Oblačno
Mostly Sunny=Většinou Slunečno
Partly Cloudy=Částečně Oblačno
Rain to Snow=Déšť se Sněhem
Rain / Snow=Déšť / Sníh
Rain / Snow Showers=Déšť / Sněhové Přeháňky
Rain / Snow Showers Late=Déšť / Pozdější Sněh. Přeháňky
Scattered Showers=Místy Přeháňky
Scattered Snow Showers=Místy Sněh. Přeháňky
Scattered T-Storms=Rozptylene Bouřky
Showers=Přeháňky
Snow=Sněžení
Snow Shower=Sněhové Přeháňky
Sunny=Slunečno
T-Showers=Místy Přeháňky
Wind=Vítr

MDA I
SD 1G - Apacer WM 2003
birkoff_ce4you (128)|4.2.2005 10:27
Dobrá práce.... :yes:
paurus_ce4you (23)|4.2.2005 12:44
V MarsWare Forum http: //forums.marsware.net/viewtopic.php?t=115&start=30&sid=adbb2db0088e1059aa2aca3efb867ecf je uplny seznam vsech vyrazu ale ukaze se pouze registrovanym uzivatelum tak jsem se zaregistroval , vsude me to pusti krome diskuze "Translations" ktera se venuje prekladu , vubec me ta stranka nenabehne hazi to nejakou chybu pritom do vsech ostatnich se normalne dostanu.


MDA I
SD 1G - Apacer WM 2003
ntr23 (18)|4.2.2005 12:48
Humidity=Vlhkost
Rain / Snow Showers=Déšť se sněhem
Windy=Větrno
Haze=Opar
Snow=Sněžení
Light Rain=Mrholení
Light Snow=Drobné sněžení
Showers=Přeháňky
Partly Cloudy=Polojasno
Mostly Cloudy=Místy zataženo
Rain / Snow=Déšť / Sněžení
Rain / Wind=Déšť / Vítr
Rain=Déšť
Cloudy=Zataženo
Fog=Mlha
AM Showers=Dopolední přeháňky
PM Showers=Odpolední přeháňky
Few Showers=Občasné přeháňky
Scattered Showers=Místy přeháňky
Clear=Jasno
Mostly Clear=Většinou jasno
Sunny=Slunečno
Mostly Sunny=Většinou slunečno
Scattered T-Storms=Místy bouřky
Isolated T-Storms=Bouřky
Fair=Hezky
AM T-Storms=Dopolední bouřky
PM T-Storms=Odpolední bouřky
AM Rain / Snow Showers=Dopolední déšť se sněhem
PM Rain / Snow Showers=Odpolední déšť se sněhem
Scattered Snow Showers=Místy sněhové přeháňky
Snow Showers=Sněhové přeháňky
AM Snow Showers=Dopolední sněhové přeháňky
PM Snow Showers=Odpolední sněhové přeháňky
N/A=Nedostupné
Overcast=Zataženo
Hot=Horko
Mist=Mlha
Wind=Vítr
birkoff_ce4you (128)|4.2.2005 13:48
Tak ten ceskej preklad je opravdu prima, ale jeste to neni uplne ono. Aspon teda na me cihle. Nektere vyrazy mi to proste neprelozi, nevite nekdo co s tim?

V tom .txt souboru mam samozrejme preklad...

Viz obrazky...
shantu (18)|9.2.2005 13:20
Kde a jak se takováhle věc dá koupit? Nemám žádné dolarové účty a mdačko mam teprve chvilku tak s tím nemám ještě moc skušenností nejlepší je někam zajet a zaplatit maximálně někam převést penízky z účtu ale v cz měně.
Pavlucha (1496)|9.2.2005 13:21
Zkus kontaktovat AHMobile.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|9.2.2005 14:43
[QUOTE="birkoff"]Tak ten ceskej preklad je opravdu prima, ale jeste to neni uplne ono. Aspon teda na me cihle. Nektere vyrazy mi to proste neprelozi, nevite nekdo co s tim? [/QUOTE]
Může se jednat o dva okruhy problému. Ten nepřeložený výraz je někde zakuklen přímo v exe programu a to bývá někdy problém, do toho šáhnout. Druhá možnost je, že se jedná o textový údaj, který je přijímán z meteocentrály a s tím se toho moc nedá udělat, např. i žabožrouti či taliáni to nemají při plné lokalizaci přeložené. Stejný je problém i u PocketWeather, ale tam se údajně připravuje nějaký překladač do programu... No, a třetí možností je, sice mizivou, že ano, že se překladatel o řádek či dva přehlédl :D :D .
scenic (225)|8.1.2006 11:34
Ahojte, nemate niekto najnovsiu verziu Beta 2.4.22 ? Ak b y sa niekde nasla mohli by ste mi pls poslat link?!?
Dik

EDIT Tak si odpoviem hned aj sam :). Tato beta verzia sa da stiahnut TU
velitel (58)|8.1.2006 18:03
Osobne bych s tim kupovanim weatherpanelu pockal. Tvurce stranek marsware.net i weatherpanelu "martian" je uz delsi dobu nezvestny. A platnost webhostingu konci nekdy tento rok. A autorizace probiha pres tyto stranky. Radeji investujte do jineho programu. Sam jsem pred rokem weatherpanel zakoupil, je to vyborny program, nyni ovsem uz bez oficialni podpory. Vice najdete ve foru na marsware.net.
scenic (225)|8.1.2006 18:08
No niekto tam zit musi lebo pred rokom pustili vo fore novu beta verziu 2.4.2.0 ale dnes co som si odtial stiahol a nainstaloval je v 2.5 .
velitel (58)|9.1.2006 00:48
Pokud dobre vim, ta verze se hlasi jako 2.5. Ale po blizsim prezkoumani je to
2.4.22. Nic novejsiho jsem nikde uz rok nenasel. Zkus si dat test pripojeni v zalozce about.Hned prvni radek je cislo verze
scenic (225)|9.1.2006 08:41
Ano mas pravdu, ked spustim diagnostiku hodi mi tu verziu 2.4.2 . Skoda, celkom dobry, skor by som povedal vynikajuci program. Nemusela by zaniknut ta stranka...:(
velitel (58)|9.1.2006 19:16
Nejake naznaky by byly, rada lidi by rada pokracovala ovsem tvurce stranek je buhvi kde. Objevili se i pokusy ho nejak najit, ovsem bezvysledne. Ale nadeje umira posledni, take bych nerad investoval do noveho pocasi...
scenic (225)|10.1.2006 16:38
TU sa nieco deje... Predpokladam ze sa jedna o ten isty program o ktorom sa bavime tu.