Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nabíjení

Dawe_ce4you (83)|3.2.2005 11:37
Nazdar, poslední dobou se mi pořád stava, že když nabíjí MDA2 na nabíječce, tak asi po 2-3 hodinách dioda začně problikávat,tak že z oranžové problikne do zelené,ale asi po 3sekundách zase z oranžoví a to se opakuje pořád po 5 minutách.Když sem ho takhle nechal celou noc, tak to ráno dělalo pořád dokola a když jej vytáhnu z nabíječky, tak mi hlásí jen 95% nabití a to tam byl nekolik hodin? Bojím o baterku, abych si ji nezničil.
Nevíte čím to je? Už pomalu začínám přemýšlet, že ho hodím do servisu.
Dawe_ce4you (83)|3.2.2005 13:57
ted jsem ho zkusil nábít přes PC USB a nabyl mi jej v pořádku
ElSoft (1244)|3.2.2005 17:16
Nevim jestli to pomuze, ale kdyz nabijis pres nabijecku, tak nastav aby se ti nevypinal, jen zhasni podsviceni a pak by se mel(a) nabijet stejne jak pres USB kdy AS nedovoli vypnuti MDAII,
Take jsem zjistil pri nabijeni s adapteru neduhy, sviti oranzove, zapnu, metr ukazuje to co pred vypnutim po chvilce skoci na 100% a rozviti zelenou led, no a mozna to i blika, jak popisujes(nikdy me nebavilo tak dlouho na to koukat).
David
KS (29)|3.2.2005 19:22
Kdyz nabijim, tak po skonceni nabijeni se rozne zelena, kdyz necham na nabijecce, MDAII zapnu, ukazatel je tam kde ukazoval pred nabitim zelena se zmeni zas na oranzovou a teprve po chvilce naskoci ukazatel na 100% a kontrolka opet zezelena. Na kolibce to stejne.
jiri.cech (151)|3.2.2005 19:47
Dělá mi to to samý ...
tribiani (95)|3.2.2005 22:06
......mně taky, ale ráno už svítí jenom zeleně
Dawe_ce4you (83)|3.2.2005 22:13
Je tady někdo, komu to nědělá? Jestli ho mám jít reklamovat nebo ne?
Dawe_ce4you (83)|5.2.2005 17:36
[QUOTE="ElSoft"]Nevim jestli to pomuze, ale kdyz nabijis pres nabijecku, tak nastav aby se ti nevypinal, jen zhasni podsviceni a pak by se mel(a) nabijet stejne jak pres USB kdy AS nedovoli vypnuti MDAII [/QUOTE]
Tak jsem to vyzkousel a nabíjí to normálně, že svítí jen zelená.
Ale stejne je to divný,proc to dělá. :evil:
ElSoft (1244)|7.2.2005 03:09
No ono se neni moc cemu divit, pri vypnutym stavu se setri co nejvic stavy a tudiz zrejme spomali i odezva systemu na okolni jevy pokud nektety uplne nezastavi
Pavel Koza (4761)|7.2.2005 11:06
...neprehriva se to? At uz zdroj nebo zarizeni? Uz nekolikrat mi ruzna zarizeni pri dobijeni v hustem koberci napsala, ze je baterie moc horka a ze dobijeni je preruseno. Mozna, ze MDA II nema podobnou ochranu a tak se to chova takto...