Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazené výsledky: 91 až 97 z 97

Téma: GSMobil a záruka. Nezákonný postup

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Zdar,
    Co takhle priklad z praxe?
    Ja mel MDA I od Tmobile a lonsky leto odesel dobijeci obvod.
    Byl jsem na dovolene, takze uz jsem to nestih hodit na kolibku a preflashovat na orig. verzi a baterka chcipla.
    Zkusil jsem to hodit na zarucni opravu a milacci s GSMobilu si dali tu praci to pdacko rozebrat, dali tam jinou baterku, zjistili jinej firmware a tim to skoncilo- neopravneny zasah,ztrata zaruky.
    Samotny Tmobile mi ale doporucil podat odpor vuci rozhodnuti GSMobilu(!!!) s doporucenim at tam gsmobile nahraje originalni romku a otestuje zda ten problem je i nadale!!! Za 30 dnu prislo vyjadreni z GSMobile:
    Vysledek- uznana reklamace-oduvodneni HW zavada,vracene penize a obratem koupeny MDA II -spokojeny provider (penize z tarifu) a hlavne ja )

Adam

Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

BTW. Jaka je oficialni verze XDA 2 romky u Eurotelu? (pripadne jeste lepe- nema ji nekdo?)
    Obavam se, ze by mi to uz podruhy neproslo..)
    Dik
    Adam

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od sabak
    Zdar,
    Co takhle priklad z praxe?
    Ja mel MDA I od Tmobile a lonsky leto odesel dobijeci obvod.
    Byl jsem na dovolene, takze uz jsem to nestih hodit na kolibku a preflashovat na orig. verzi a baterka chcipla.
    Zkusil jsem to hodit na zarucni opravu a milacci s GSMobilu si dali tu praci to pdacko rozebrat, dali tam jinou baterku, zjistili jinej firmware a tim to skoncilo- neopravneny zasah,ztrata zaruky.
    Samotny Tmobile mi ale doporucil podat odpor vuci rozhodnuti GSMobilu(!!!) s doporucenim at tam gsmobile nahraje originalni romku a otestuje zda ten problem je i nadale!!! Za 30 dnu prislo vyjadreni z GSMobile:
    Vysledek- uznana reklamace-oduvodneni HW zavada,vracene penize a obratem koupeny MDA II -spokojeny provider (penize z tarifu) a hlavne ja )

Adam
    A to je přesně ono. Ona příčinná souvislost. I když - dobíjecí obvod u MDA I souvisí nějak s rádiem ne? Tak tady asi zabrala "intervence" T-mobile. A to už není o právu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od notready
    A zákon takovéhle podmínky pro kompletní ztrátu záruky připouští ??
    Tím si právě nejsem právě tak jist. Podle mého názoru ne. Ale to je můj prozatím neověřený názor. Pokud jsem měl možnost zjistit, soudy to ještě neřešily; nechám se poučit, jestli někdo už našel nějaký judikát.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od blue face
    Citace Původně odesláno od notready
    A zákon takovéhle podmínky pro kompletní ztrátu záruky připouští ??
    Tím si právě nejsem právě tak jist. Podle mého názoru ne. Ale to je můj prozatím neověřený názor. Pokud jsem měl možnost zjistit, soudy to ještě neřešily; nechám se poučit, jestli někdo už našel nějaký judikát.
    To je právě problém. Nikdo se nechce pouštět do " žádnejch větších akcí " a prodejce, potažmo servis na to hřeší. Takže to budu muset vyzkoušet sám jako člen STS Chvojkovice-Brod. Možná výsledek může být dále použit jako precedens. Bohužel i v případě negativního výsledku :-(((.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Tak jak pokračujem, je podaná žaloba?

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Je v běhu bezplatná výměna MDA 2 za MDA 3. Podrobnosti sdělím až jak to dopadne. Ještě to není jistý.

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Podobná témata

1. Zaruka na Acer N35
    Od lukash v sekci Acer
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-11-2006, 19:04
  2. Instalace nové ROM - záruka,...
    Od santox v sekci Acer
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 20-10-2006, 22:57
  3. záruka u axima x50v