reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Motorola MPx200 hačky a čárky

Šeba_oldd (1184)|2.2.2005 18:49
Málokdy je na Nńetu použivám - ale nějak mi drnčelo v ušich když jste mi rikali SEBA chtěl jsem být ŠEBA - výsledek se svou motorolou se nejsem schopen zaregistrovat na ce4you :mad: Poradite mi někdo jak mam napsat háček na S aby z toho vzniklo Š:?:
Pomohla by instalace české T9?
boss_ce4you (73)|2.2.2005 19:02
[QUOTE="Šeba"]Málokdy je na Nńetu použivám - ale nějak mi drnčelo v ušich když jste mi rikali SEBA chtěl jsem být ŠEBA - výsledek se svou motorolou se nejsem schopen zaregistrovat na ce4you :mad: Poradite mi někdo jak mam napsat háček na S aby z toho vzniklo Š:?:
Pomohla by instalace české T9?[/QUOTE]

a už ju nemáš lokalizovanú ?
Ak si ju kupoval teraz niekedy a máš ju v češtine, lokalizované znaky nájdeš pod #.
Pokiaľ nie, tak tam hoď češtinu.
Šeba_oldd (1184)|2.2.2005 19:07
Cestinu tam mam nejakou polovicatou a znaky lokalizovane nemam jak na to?
VILIAM_ce4you (156)|2.2.2005 19:17
Podle toho co říkáš tam máš asi WM 2003 a částečně počeštěné. Tak tam ty české znaky co já vím ještě nikdo nedostal.
boss_ce4you (73)|2.2.2005 19:36
hmm... ak máš 2003, tak na to zabudni...
ale ak chceš češtinu, tak to flashni na 2002, ale prídeš o veľa dobrých veci.
VILIAM_ce4you (156)|2.2.2005 20:01
Ješte existuje jedna možnost kterou jsem zatím nezkoušel ale jako náhradní řešení funguje. Použij program xBar. Ten umí pracovat se schránkou jako klasické PC. Na počítači si napíšeš textový soubor se znaky, které potřebuješ a nahraješ do telefonu. Potom si už jen zkopíruješ znak který potřebuješ a vložíš kam chceš. Je to sice neohrabané ale na to aby ses přihlásil to stačí.
Šeba_oldd (1184)|2.2.2005 20:31
Neco podobneho mne jiz napadlo s nejakym remote control , ale zatim jem nedonutil ctrlC a ctrlV aby mi to tam vlozil - jinak diky za tip - vyzkousim