Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 26 z 26

Téma: XDA IIi, asi momentálně nejlepší Phone Edition vůbec..

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Já bych ho bral IHNED! Ale jak to bude se zárukou? Jak to bude později s českou lokalizací?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

2 Commando: Zaruku mas u soudruhu v Nemecku a CZ lokalizaci si holt musis koupit .

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

A neví někdo, kdy bude lokalizace na WM2005? Jde mi hlavně o fakt, že MDAIV má klávesnici, na které bych rád psal česky... Plus doufám, že onen německý WM2005 nebude v němčině, ale angličtině.... ???

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od aaischa
    a za kolik bude prez ahmobile..? bude ho mit eurotel nebo tmobile ?
    :sarcastic:
    ti ho mi nebudou protoze by potom neprodali zlutasky MDA III

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Jinak ja uz se zacinam pomalu ohlizet na novej MDAcompact.....myslim si, ze pro me to bude lepsi nez MDA4

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Koukni na datum prvního příspěvku.. Tahle diskuse a toto zařízení není už tak moc aktuální.. Stejně jako MDA III. A pokud jde o tu klávesnici, to je přesně to co například mě u MDA III vždy spíše překáželo, než pomáhalo, takže tady jde vyloženě o priority.. Displej XDA IIi je přímo nádherný oproti tomu u trojky, takže myslím, že by tě možná i dokázal přesvědčit spolu se silnějším procesorem a 1.3mpix foťákem.. Ale jak říkám, teď už je aktuální úplně jiné zařízení, VGA ve Phone Edition nám již doslova ťuká na dveře..
    aha, tak datumu jsem si nevsiml...jinak obecne jsem psal svuj nazor, kdy me klavesnice opravdu maximalne vyhovuje a praci s PPC si bez ni nedokazu predstavit, takze do zarizeni bez klavky bych nesel....FAKT a nikdo me nepresvedci ani sebelepsi displej...a ze na XDA III je fakt spatnej...ale klavka je pro me priorita....jinak fotak v zarizeni pro me nema zadny vyznam....pro me je priorita, rozliseni displeje, klavka a procesor

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Nechcel som zbytocne zakladat novu temu k tomuto pre niekoho neaktulnemu PDA. Takze poporiadku. Zohnal som pred casom XDA IIi. Zaujimalo by ma ci display , bateria atd. z MDA II, XDA II je kompatibilny s tymto strojom. Ide o to ze mam par kusov MDA II na nahradne diely. Z tychto dielov som si zlozil pekne MDA II - to chcem dat dcere ked dorazi XDA IIi. Teraz sa neviem rozhodnut ci mam ostatne diely co mi zostali drzat alebo predat.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Podle mne bude displej a baterka stejná.
    Kde si sehnal XDA IIi ? Já na to tak před půl rokem narazil na špalnělským e-shopu, ale na dotaz mi odpověděli, že už není a hned to ze shopu stáhli

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Nasiel som jeden inzerat, tak som hodil dotaz. Nakoniec sa z toho vyklul Slovak zijuci v UK.(tam ho kupil) Tak sme sa vcera dohodli ze mi to posle po kolegovi, ktory ide koncom mesiaca domov. A chce za to 6000,- sk
    No nekup to!!!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Hlavně to v Wi - Fi v tom. To je to jediné, co dvojce chybí.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Nuze zatial to riesim WiFi SD kartou. Ale zas potom chyba pamet, ked nemozem mat zasunutu klasicku SD. Tak som aspon odstranil ext ROM a mam Storage 31MB. Ale integrovane wifi je hold intgrovane wifi.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Axia 308 - nejmenší WM PDA Phone Edition?
    Od beecher v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 03-04-2006, 15:18
  2. Nové dva Phone Edition PDA zařízení
    Od beecher v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 16-07-2005, 11:18
  3. PPC Phone Edition bez aplikace wmodem.
    Od sinix v sekci Zbývající PPC
    Poslední příspěvek: 03-05-2005, 22:58
  4. P505 - Phone edition PDA od Asusu
    Od beecher v sekci Zbývající zařízení Asus
    Poslední příspěvek: 02-01-2005, 18:14