Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 19 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 271

Téma: Alturion - rady, tipy, zkušenosti

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od elit
    Kdeze se nastavuje viditelnost nazvu ulic? V nastaveni to zaskrknute mam, ale stejne to nevidim.
    To nezobrazovani ulic lze vyresit, ale ponekud zvlastnim zpusobem: standardne zastupce ve Start menu spousti LaunchGPS.exe.
    Kdyz jsem to zmenil na Alturion GPS.exe, ulice se zobrazuji a vsechno funguje tak jak ma.
    Jak tu byly ke stazeni ty jazykove knihovny, meli opravit i diakritiku pri vybirani trasy, nebo jen tu uzivatelskeho rozhrani?
    Jedina diakritika, ktera mi blbne, je v mape samotne u ulic, vybirani ze seznamu i ovladaci prvky uz jsou v pohode - viz obrazky:
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00054230_Screen002_OVQd.jpg 
Zobrazení: 39 
Velikost: 57.1 KB 
ID: 1592  

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Tak to je divny...pri vyberu mest ci ulic mam stale problem s diakritikou. Misto treba "Ž" tam mam takovy to erko v krouzku co se pouziva u registrovanych znamek Jak si toho docilil, ze to mas Cesky? Jinak samotnej soft je v cestine.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Myrek
    Kdeze se nastavuje viditelnost nazvu ulic? V nastaveni to zaskrknute mam, ale stejne to nevidim.
    To nezobrazovani ulic lze vyresit, ale ponekud zvlastnim zpusobem: standardne zastupce ve Start menu spousti LaunchGPS.exe.
    Kdyz jsem to zmenil na Alturion GPS.exe, ulice se zobrazuji a vsechno funguje tak jak ma.
    Jak tu byly ke stazeni ty jazykove knihovny, meli opravit i diakritiku pri vybirani trasy, nebo jen tu uzivatelskeho rozhrani?
    Jedina diakritika, ktera mi blbne, je v mape samotne u ulic, vybirani ze seznamu i ovladaci prvky uz jsou v pohode - viz obrazky:
    Presne takhle to nemam

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Tak to je divny...pri vyberu mest ci ulic mam stale problem s diakritikou. Misto treba "Ž" tam mam takovy to erko v krouzku co se pouziva u registrovanych znamek Jak si toho docilil, ze to mas Cesky? Jinak samotnej soft je v cestine.
    Podivej se do souboru logfile.txt v adreaseri Alturionu na Pocket PC - mas tam toto?
    Application name: Alturion GPS.exe
    Application version: 6.0.1.16
    Application build: AGPS Standard.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Podivej se do souboru logfile.txt v adreaseri Alturionu na Pocket PC - mas tam toto?
    Application version: 6.0.1.16
    Application build: AGPS Standard.

Je tam toto:

Application Started at: Tuesday, March 15, 2005 (10:00:42)
    Application version: 6.0.1.10
    Application build: AGPS Professional.
    Processor: Samsung - Samsung S3C2440 - 305 Mhz
    Total Memory available: 29704192 bytes.
    Free Memory available: 8425472 bytes.
    OS Platform: Pocket2003

A spousta erroru Mam nainstalovat tu zaplatu co mi to zmeni na verzi standard?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Hod tam jenom z te zaplaty jenom ten exac, to staci. Budes mit sice "jen" standard verzi, ale ja osobne jsem ty featurky navic stejne nevyuzil.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Super, moc diky

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Mel jsem problem s ceskou diakritikou v Alturionu 6 - nektere znaky (Č, Ř, Ď apod.) se stale zobrazovaly nespravne, tak jsem projel soubory LS-Lang_005.dll a Lang_005.dll a tyto znaky jsem odhackoval
    Zde jsou - ty puvodni v adresari na Pocket PC, kde je nainstalovany Alturion, si nekam zazalohujte, a temito prepiste.
    Kam to přesně instalovat nebo kde najdu ty původní ? V adresáři s programem nejsou ? Nebo jsem lama ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Diesel
    Mel jsem problem s ceskou diakritikou v Alturionu 6 - nektere znaky (Č, Ř, Ď apod.) se stale zobrazovaly nespravne, tak jsem projel soubory LS-Lang_005.dll a Lang_005.dll a tyto znaky jsem odhackoval
    Zde jsou - ty puvodni v adresari na Pocket PC, kde je nainstalovany Alturion, si nekam zazalohujte, a temito prepiste.
    Kam to přesně instalovat nebo kde najdu ty původní ? V adresáři s programem nejsou ? Nebo jsem lama ?

Jsou tady: Zde klikni

A kopiruj do hlavniho adresare aplikace Alturion na tvem PPC.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Dělám to takhle : Rozbalím knihovny, nakopíruju do adresáře Alturion GPS a nevidím žádné změny. Dělám něco špatně ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Diesel
    Dělám to takhle : Rozbalím knihovny, nakopíruju do adresáře Alturion GPS a nevidím žádné změny. Dělám něco špatně ?
    No pokud si vzpominam, tak jsem to delal naprosto stejne a slo to.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Ted jsem to kontroloval a jsou vazne v hlavnim adresari Alturionu. Mimo jine jsou v nem i adresare routes, skins, weathers, bitmaps...atd, to jen pro upresneni, ze mame na mysli stejny adresar. Stejne pojmenovany soubory jsi tam musel mit i predtim, jen s jinym obsahem, takze je stacilo zamenit/ prepsat.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od haplm
    ...a pravdepodobne ve vetsi kvalite nez ted - podivejte se na:
    http://coverage.digi-map.de/
    Tak ty mapy pro CR (tedy spis hlavne pro Cechy) uz vypadaji zajimave. Snad budou soucasti toho noveho Navigonu. Co sjem se koukal, tak ze vsechn ostatnich statu stredni a vychodni Evropy (samozrejme krome Rakouska) jsme na tom nejlip ...

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Ted jsem to kontroloval a jsou vazne v hlavnim adresari Alturionu. Mimo jine jsou v nem i adresare routes, skins, weathers, bitmaps...atd, to jen pro upresneni, ze mame na mysli stejny adresar. Stejne pojmenovany soubory jsi tam musel mit i predtim, jen s jinym obsahem, takze je stacilo zamenit/ prepsat.
    To je on, ale před tím tam žádné knihovny toho jména nebyly :?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2002

Pokud jsi nainstaloval anglickou verzi, tak tam tyto knihovny samozrejme nemas. Podivej se do toho adresare a soubory s podobnym nazvem tam budou, jen maji jine cislo na konci (v pripade andlicke verze 409). Staci, kdyz tyto soubory prejmenujes (nebo smazes) a ty nove prejmenujes na stejny nazev, tedy zmenis to cislo na konci z 005 na 409. Pak budes mit ceske rozhrani.

Strana 5 z 19 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 22:33
  2. MapFactor - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 59
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 15:26
  3. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom