Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 53 z 53 PrvníPrvní ... 343515253
Zobrazené výsledky: 781 až 789 z 789

Téma: SmartMaps - rady, tipy, zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Instalace z baliku demo Aponie, do cisteho n500 po HR. Probehla ti aktivace? Ja mel po uspesne aktivaci taky hlasku ze neni zadna mapa, ale v menu MAPA - VYBER mapy.. Byly mapy videt, stacilo vybrat.

Milda

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

No prave ze me se po startu na nic nepta... Normalne tam ma vyskocit to okno pro aktivaci, ale me to proste nenaskoci.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

No tak fakt netusim, vcera jsem to instaloval 2x vzdy to probehlo. Dnes uz to netestnu, PDA dostal programator, co bude delat na upravach. Kdyby neco, tel na me 602216721.

Milda

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Jarouš
    Mildo, díky, vím o čem mluvíš, ale to není můj případ, jukni na obrázek. Já jsem natáhnul všechno nově, ale stejně nevím, o jaké navigační databáze se jedná... o mapové podklady kontra body zájmu? Jak je vlastně možné, že nově natažené databáze jsou v rozdílné verzi?
    Nic takového by nemělo nastat. Mapové podklady ani body zájmu se nemění.
    Pouze se vylepšuje program a databáze pro hledání cest. Pokud máte staženou 2.5.1 a poslední data ze Samoobsluhy, pak je vše kompatibilní. Na "zrcadle" na www.pdamapy.cz budeme data aktualizovat zítra.

Jediná kolize by mohla opravdu být buď v duplicitě nebo použití starší verze aplikace a nových dat.
    To co je aktuálně ke stažení v Samoobsluze spolu bez problémů funguje.

Ještě mne napadá, jestli nemá MDA II PPC 2002? Aponie připravila verzi 2.5.1 bohužel jen pro WM2003....
    (omlouvám se, že to přesně nevím, ale jako komunikátor používám T650 ;-) )

A co se týče problému s instalací SMacr100, zde bych viděl poškozený instalační soubor (předpokládám, že instalujete z CD).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

MDAII jede pod WM03.
    SMacr100 mám z ze stránek Aponia.
    Opakuji, že jsem veškeré soubory (program, mapy, body zájmu atd.) natáhl nyní, tzn. že je vyloučena starší verze apliace a nových dat. Pokud instaluji soubory, které mám k dispozici po přihlášení v samoobsluze, nemůže snad dojít k nějaké duplicitě. Pokud ano, tak má na to být upozorněno.
    Opakoval jsem HR, opět jsem nejaktuálnější soubory instaloval do čistého MDA a situace je stejná, tzn. problém při instalaci SMacr100 (nutné instalovat každý program sólově volbou zatržítka). Zvláštní je, že jsem program sice nainstaloval, ale nemusel jsem zadávat žádný aktivační klíč, program jede i bez něj (stačilo zádávat SN), ale stále se stejnou chybou, tzn. že při vyhledání to hlásí problém navigačních databází.
    Začínám bejt pěkně naprdlej, hraju si s tím druhý den. O tom, že problém skutečně může být na straně programu svědčí podle mne to, že na několika cihlách to nainstalovat jde, na jiných není potřeba zadání aktivačního klíče a že po instalacích program nevidí v některých případech nainstalované mapové podklady.
    Další zvláštností je Volby>Navigace>Hlasová navigace, kde v okně "Zapnout hlasovou navigaci" mám k výběru: mužský/ženský/ženský/mužský/ženský/mužský... no chlapci, nějak se to opět nepovedlo, stane se, ale co s tím?

EDIT: Je dodávám, že jsem spokojeným uživatelem někdy od března, první instalace byla zcela bez problémů, s instalací postupně zveřejňovaných úprav nebyl nikdy problém. potíže jsou až od SM 2.5...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

MDA II se prodavalo s oficialnimi Windows Mobile 2003, casem se pro nej objevil neoficialni update (v nekterych zemich i oficialni) na Windows Mobile 2003 Second Edition, a nyni jiz od jara velka cast majitelu MDA II ma nainstalovano tak trosku nelegalni verzi Windows Mobile 5. Takze pro MDA II jiz existuji celkem tri verze operacnich systemu. :yes: Coz uz je tak trosku unikum.. Minimalne v porovnani s FS Looxem 720 a podobnymi nestastniky..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Přemýšlím jak to udělat s případným přechodem na verzi os WinMo2005 s instalací SmartMaps, která již má nezčetně aktualizací.
    Neexistuje něco jako Servis pack ?
    PS mám je nainstalované na SD.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Na co serice pack ?

1. zakladni instalace z CD
    2. instalace patche na posledni verzi
    3. nejnovejsi navigacni data

hotovo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Zde můžete pokračovat v započaté diskusi o tomto software.

Strana 53 z 53 PrvníPrvní ... 343515253

Podobná témata

1. SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy
    Od Petr_J v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2011, 14:40
  2. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 22:33
  3. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom