Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 48 z 53 PrvníPrvní ... 384647484950 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 706 až 720 z 789

Téma: SmartMaps - rady, tipy, zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Zdravim a omlouvam se za obtezovani s dotazem zda nekdo pouziva SM Navigator i s mapou Brna, resp. se zkusenosti, zda SM hlasova navigace je korektni. Moje zkusenost (v2.3.4] je, ze ackoliv nalezena trasa je dobre, vlastni navigace (hlasova i sipka) velmi casto naviguje na opacnou stranu.
    Pokud to bylo bez mapy Brna, jen coby autoatlas, tak jsem chyby nezaznamenal.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Používám SM i s mapou Brna a vše OK

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Uz je to tady. Koukam na Aponia.cz a uz je ke stazeni verze 2.5. Dokonce jsem dostal i upozornovaci mail. A vzhuru do testovani!

Nováček
    Registrace
    May 2004

Stáhnul jsem si novou verzi 2.5 a je tam nová nabídka OTÁČET MAPU. Zkoušel jsem simulaci a bez otáčení v pohodě. Jakmile dám otáčet mapu, okamžitě mi to spadne. Tak nevím, kde je chyba... Doufám, že mezi PDA a židlí...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nevypadá to. Mám stejný problém. Bez otáčení mapy simulace jede dobře, jakmile zapnu otáčení mapy, tak zásek. Pokaždé. :no:

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Tak mě mail neposlali ... Já už fakt nevím ....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

pokud se tyce padani, tak se take pridavam.
    hx2410 pro beh programu volnych 12MB, instalace program pamet, data CF karta. pri simulaci s natacenim mapy program spadne - ukonci se. nejdrive jsem si myslel, ze mam malo volne pameti, ale kdyz to dela vice lidem, tak by to chtelo v tomto pripade asi vice optimalizovat (pokud je to pametovym narokem)...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Myslím, že paměťovým nárokem to nebude. Spouštím program se 60 MB volné RAM. Zakopaný pes bude jinde.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Stag
    Tak mě mail neposlali ... Já už fakt nevím ....
    a jsi si jistej, ze mas v samoobsluze povolene zasilani informacnich emailu?? :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Tak jsem vyzkousel novou verzi. Cesta Praha Kolin, dnes rano.
    PDA ukazuje stale verzi 2.4 a ne 2.5 , i kdyz jse me ptala aplikace, jestli muze byt preinstalovana.
    Program neukazuje cas do konce cesty, jenom celkovou vzdalenost (cisilka vpravo dole).
    Program (na muj vkus ) zcela nesmyslne hlasi (sipka a vzdalenost vpravo dole) spostu odbocek.
    Na rovnem, nebo lehce proavotocivem useku dalnice, kde je sjezd, my hlasi odbocte vlevo a pokracujte po dalnici. Vypada to tak, ze naviguje od sjezdu ke sjezdu a hlasi odboceni i tam, kde je rovny usek jenom proto,ze tam je sjezd. JIne zmeny jsem nezaznamenal.

A jeste jeden poznatek, delala to i stara verze. Pokud si pripravim trasu doma,a pak zacnu cestu "trochu mimo" teto naplanovane trasy, (jel jsem natankovat), tak to SmartMaps NEDOPOCITA a porad mi ukazuje modrou sipku, kam ze mam dojit, aby zacal navigovat. Mel jsem i 1800 metru k naplanovane trase.
    Navigace NEMUZE zacit jinde, nez kde jsem, jinak nenaviguje, pouze me modrou sipkou posila na vypoctenou trasu.
    Lada

Nováček
    Registrace
    May 2004

Hlášení si můžeš upravit v menu - volby - navigace. Na navigování z cesty modrou šipkou už jsem si zvykl) JInak mě to hlásí verzi 2.5.0 a čas do konce mi to taky zobrazuje, hned vedle km do konce. Ale padání při otáčení mapy je nic moc. I když číst nápisy vzhůru nohama asi taky nebude žádná slast (pokud se to teda bude natáčet )

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Ahoj,
    taky mám stejný problém s padáním aplikace při zapnutí otáčení.
    Dále při normální navigaci mě to v půlce případů hlásí odbočení na druhou stranu. Čekal jsem zlepšení a přišel opak:?: )

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Jeste se omlouvam (opet problem Brno), muzete nekdo zkusit (i simulaci) napr. Pionyrska - Slavickova. Jedina odbocka Drobneho-Gen.Piky (je realne vlevo) je u mne navigovana vpravo (sipka i hlas).

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od PetrSenk
    Stáhnul jsem si novou verzi 2.5 a je tam nová nabídka OTÁČET MAPU. Zkoušel jsem simulaci a bez otáčení v pohodě. Jakmile dám otáčet mapu, okamžitě mi to spadne. Tak nevím, kde je chyba... Doufám, že mezi PDA a židlí...
    Taky mně po zapnutí otáčení a volbě Simulace Smartmaps okamžitě "spadnou"
    To zase Aponia utržila ostudu.

Zeptám se opačně: Je tady někdo, komu by Smartmaps 2.5 fungovalo s otáčením mapy?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

RE:Prusvit

Stejný problém mi to dělalo již v neděli s verzí 2.4 ale s novým "Update dat pro vyhledavání cest" Zadal jsem v Brně (Křenová - Nerudova)
    Nakresleno bylo vše ok, ale celou cestu po Kolišti mi to hlasilo střídavě odbočit do doleva a doprava.
    (na Cejlu doleva, Bratislavská doprava, Milady Horákové doleva... přitom je to furt rovně po hlavní) zapnuto "zjednodušená navigace"

Strana 48 z 53 PrvníPrvní ... 384647484950 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy
    Od Petr_J v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2011, 13:40
  2. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 21:33
  3. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom