Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 43 z 53 PrvníPrvní ... 334142434445 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 631 až 645 z 789

Téma: SmartMaps - rady, tipy, zkušenosti

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Ad Sazka -jak jsem psal, ja tam vytvoril vlastni bod a ten jsem pouzil. Dle meho je to i logictejsi zpusob v pripade, ze je to casteji pouzivane misto. Rychleji se to zada pri hledani cesty.

Ad vektory - taky jsem si vsiml, ze treba v itinerari je daleko vice bodu. Takze -kdyz tyhle vsechny pujdou pouzit i jako koncovy bod, velmi se to zlepsi.

Citace Původně odesláno od PLANstudio
    ad Sazka - mne to naslo spravne (z rejstriku jsem vybral ulici K žižkovu 2)
    ve verzi 2.5 bude hledani primo ve vektorech, takze pokud si kliknete primo na silnici kam potrebujete dojet, spocita se cesta presne na tento bod/vektor

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Taky už jste tak nedočkaví na novou verzi 2.5.0 jako já. Doufám, že se programátorům povedou všechny zde avizované vylepšení.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nestalo se nekdy nekomu, ze pri vyheldavani cesty v Navigatoru, to ukaze jen "Chyba pri vyhledavani cesty" a nic se nedeje? Jsem docela uz zoufalej :/

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od frogale
    Nestalo se nekdy nekomu, ze pri vyheldavani cesty v Navigatoru, to ukaze jen "Chyba pri vyhledavani cesty" a nic se nedeje? Jsem docela uz zoufalej :/
    Citace ze stránek s aktualizacemi:
    * Pozor: při instalaci nové verze programu je nutné nejprve ukončit běžící aplikaci v PDA pomocí menu Mapa > Konec! Bez řádného ukončení se nová verze správně nenainstaluje.

* Pozor: pokud program po instalaci dat pro hledání cest hlásí „Chyba ve vyhledávání cest!“ jedná se kolizi starší a nové verze dat, přičemž jedna verze se nachází na kartě a druhá v hlavní paměti. Řešením je ruční smazání souboru „CR.SMR“ z karty i z hlavní paměti a opětovná instalace aktuálních dat.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Aha to bude asi ten problem, soubor cr.smr na karte ani v hlavni pameti neni. Co s tim?
    Mimochodem co jsou data pro hledani cest?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Zdravim,soubor cr...no to je právě ten soubor-data pro hledání cest velikost 9.2M po instalaci přes Pc.Pokud je na kartě i v Pda tak SM hlásí konflikt .obojí smazat na kartě i v Pda a znovu nainstalovat

Registrace
    Feb 2007

To: PlanStudio
    No můj problém se souborem „CR.SMR" je takový, že pokud ho dám na kartu, tak se cesta hledá někdy i 3 minuty, pokud ho dám do RAM, tak hledá za 5 vteřin, ale zase mi chybí 10MB drahocenné RAM. "Kde asi udělali soudruzi v NDR chybu" Co s tím? Chystáte v nové verzi nějakou indexaci nebo něco, co by hledání zrychlilo a databáze by mohla být na kartě?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

nekdy pomuze defragmentace karty, nebo jina karta
    Me to z CF 1 giga beha normalne.
    Jinak pozoruji, ze jakakoli operace s SD je vyrazne pomalejsi, nez s CF.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Aha, tak ja nevedel, ze se ty data pro cesty musej instalovat zvlast ted je vse OK.
    Zda se mi to, nebo Smartmapa nema prujezdni CR?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Tezko povazovat autoatlas CR 1:100 000 za prujezdni
    Jinak zalezi na tom, co za SM mas. Pokud je to treba Praha, CR logicky neni.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Zdravim .To:karlic .Vyzkoušel jsem přendat soubor cr...z pda na kartu .Hledání tras se opravdu drobet zpomalilo.Trasu přes celou republiku u mně ale najde do 10-ti sekund,takže soubor nechávám na kartě .Ještě neformátovaná . )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Mel jsem moznost ted vyzkouset Turistickou mapu a docela me prekvapila - asi mozna nepravem, protoze jsem od ni cekal aspon vyhledani turisticke trasy apod. Samozrejme me to nenaslo, ale zapojilo do toho standardni navigaci - tj. normalnima silnicema. To si myslim, ze v te mape chybi. Taky by byla dobra "ficura" to (kdyz ma clovek PDA i GPS v batohu), ze by se dalo treba nastavit interval co 10 minut, ze by PDA samo o sobe zahlasilo "do cile Vam zbyvaji dva kilometry". Aby clovek porad nemusel lozit do batohu a nebo koukat na obrazovku.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Turisticka mapa je pouze podrobnejsi mapovy podklad, nic vic

Hlaseni vzdalenosti je prakticky nemozne - protoze jedine co lze zmerit, je vzdusna vzdalenost dvou bodu na mape. Delka cesty ani prevyseni odecist nelze.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Dovoluji si upozornit,
    že jsme připravili testovací databázi se seznamem Geocache v Česku.
    Databázi najdete zde:
    http://www.pdamapy.cz/pocket-pc/body-zajmu/

Pro neznalé doporučuji stránky:
    http://www.geocaching.cz/

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od PLANstudio
    Dovoluji si upozornit,
    že jsme připravili testovací databázi se seznamem Geocache v Česku.
    Databázi najdete zde:
    http://www.pdamapy.cz/pocket-pc/body-zajmu/

Pro neznalé doporučuji stránky:
    http://www.geocaching.cz/
    Existuje moznost si doma na PC pripravit - prepsat sve body zajmu a vytvorit si svou databazy? Je to jednoduzsi, nez krmit PDA tyckou.
    Diky
    Lada

Strana 43 z 53 PrvníPrvní ... 334142434445 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy
    Od Petr_J v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2011, 13:40
  2. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 21:33