Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 53 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 789

Téma: SmartMaps - rady, tipy, zkušenosti

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Probíralo se to na pražském srazu, kde to mělo vééélký úspěch
    Službu T-Mobile Locator netřeba představovat. Na noc sem nechával schovaný v autě šunku telefon s tím, že pokud tam ráno nebude pošlu sms "kde yyyyyyyy 605xxxxxx" a příde mi např. +420605xxxxxx Hlavni mesto Praha, cast: Praha 2, nazev obvodu: Podskali. E14*24'49"@N50*4'17" +-500m 24:23:56 17.01.05.
    Vím tedy kde stará je - páč sem jí tu kartu rád daroval Mám Smartmaps a otázka zní jak v položce "zobrazit polohu" zadat GPS souřadnice z sms? Smartmaps chce formát WGS84... Gps umí i nadmořskou výšku rozezná to i 10 cm, když ... bude mít na sobě jenom telefon a sem-tam?...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Suoraj
    Probíralo se to na pražském srazu, kde to mělo vééélký úspěch
    Službu T-Mobile Locator netřeba představovat. Na noc sem nechával schovaný v autě šunku telefon s tím, že pokud tam ráno nebude pošlu sms "kde yyyyyyyy 605xxxxxx" a příde mi např. +420605xxxxxx Hlavni mesto Praha, cast: Praha 2, nazev obvodu: Podskali. E14*24'49"@N50*4'17" +-500m 24:23:56 17.01.05.
    Vím tedy kde stará je - páč sem jí tu kartu rád daroval Mám Smartmaps a otázka zní jak v položce "zobrazit polohu" zadat GPS souřadnice z sms? Smartmaps chce formát WGS84... Gps umí i nadmořskou výšku rozezná to i 10 cm, když ... bude mít na sobě jenom telefon a sem-tam?...
    No ja si myslim, ze to zas tak slavne nebude. Ta GPS pozice bude pozici vysilace/prijimace GSM. Aspon podle zkusenosti z GPS urceni pozice z vlastniho mobilo kde se s nim nachazim. To funguje uz od leta.

Ale jinak s tim autem to je docela dost dobry napad. Takhle by se dalo docela dobre hlidat auto za par korun.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Zase nepochopil Jad mám zadat tu pozici z sms do Smart! Přepočítat do toho formátu nebo sou tam jinak oddělovače?

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Pozici zadáte v dialogu Mapa->Zobrazení pozice.
    Do pole "Šířka": 50 | 4 | 17
    "Délka" : 14 | 24 | 49

Teď jsem to zkoušel a zobrazí Podskalí.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Stejně to neukáže - musím mít GPS modul? A jsou mezi těmi příčníky mezery?

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Stejně to neukáže - musím mít GPS modul? A jsou mezi těmi příčníky mezery?
    Zapomněl jsem napsat, že je to ve formátu WGS84. Znak "|" znázorňuje, že každé číslo je v jiném zadávacím poli.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

....pošlu sms "kde yyyyyyyy 605xxxxxx" a příde mi např. +420605xxxxxx Hlavni mesto Praha, cast: Praha 2, nazev obvodu: Podskali. E14*24'49"@N50*4'17" +-500m 24:23:56 17.01.05.
    ...
    Pomalu, jsem natvrdlej (počítám daně, tak už přemejšlím jen v procentech ).
    Takže:
    1. Na jaké číslo mám poslat tu SMS? Na to, které hledám?
    2. Nikdo neodpověděl Suorajovi na to, jak zadá příchozí koordináty do SmartMaps, takže se také přimlouvám.
    Díky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Tam žádný pole nejsou?[IMG]null[/IMG]
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00047077_poloha_trxf.jpg 
Zobrazení: 37 
Velikost: 14.8 KB 
ID: 1341  

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Tam žádný pole nejsou?[IMG]null[/IMG]
    Bohužel máte starou verzi, kterou ještě nevyvíjela naše firma.
    Proto bych Vás s dotazem na způsob zadání zkusil přesměrovat na www.pdamapy.cz

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Taky jsem si to vyskoušel a funguje to bezvadně nám poslední verzi 2.2.0

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Zdravim , mam nasledujici problem s programem smartmaps , spustim instalacni program - Autoatlas_CR_PDA_Setup.exe -> zadam sve heslo , zadam umisteni - pda , instalace probehne v poradku , v pda se mi objevi ikonka v nabidce start -> Smart Maps CZ , chci to spustit ale pokazde se objevi hlaska : Chyba : Odkaz "\Program Files\Smart Maps CZ\SINFO" neobsahuje zadne mesto! a tim to konci , nic se nespusti , nevim si s tim rady , dekuji za pomoc.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

A obsahuje ten adresar nejakou mapu nebo ne ?

Pokud ne, tak myslim ze je to jasne. Protoze mapa CR se do pameti vetsiny PDA nemuze vejit, obvykle se instaluje na kartu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Podivej se jestli máš ve složce "Program files" složku SINFO a v ní "Autoatlas CR" (46.08 MB), případně "Praha" (23.86 MB). Pokud tam nejsou tak se to nenainstalovalo. Raději to nahraj na kartu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od dReAmCZ
    Zdravim , mam nasledujici problem s programem smartmaps , spustim instalacni program - Autoatlas_CR_PDA_Setup.exe -> zadam sve heslo , zadam umisteni - pda , instalace probehne v poradku , v pda se mi objevi ikonka v nabidce start -> Smart Maps CZ , chci to spustit ale pokazde se objevi hlaska : Chyba : Odkaz "\Program Files\Smart Maps CZ\SINFO" neobsahuje zadne mesto! a tim to konci , nic se nespusti , nevim si s tim rady , dekuji za pomoc.
    Odinstaluj to, nainstaluj znovu na kartu a vyzkoušej znovu.
    Jakou máš verzi Autoatlasu? Mně totiž verze 2.2.0 po instalaci udělá zástupce, který po spuštění hlásí, že "ProVaši lokalitu nejsou k dispozici žádné mapy". Musím si najít ten "pravý" spoštěcí soubor a pak to běží.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Včera jem jel pomocí SmartMaps a GPS z Prahy do Karlových Varů a nestačil jsem se divit. Mám nejposlednější verzi, včetně UP z netu. Opravdu jste vy všichni, co máte stejou verzi spokojeni?
    Krátce: výjezd z Hostivice, takže po Praze nevím. V Jenči mne nutil jet místo na R6 na Unhošť a na R6 se napojil až ve Velká Dobrá. Pak už jel po 6-ce až do KV, ale: měl jsem puštěné podrobné info o trase a zobrazování křižovatek. Nevím proč program jede od jedné mimoúrovňové křižovatce k druhé, dokonce si plete křižovatku s přemostěním silnic. A navíc, přestože pokračuji po 6-ce rovně, zobrazuje, že na příští křižovatce budu odbočovat (prostě šipka doprava a údaj k ní xx metrů :sarcastic: .
    Přiznám, možná je to rukmama, proto dnes udělám opakovaný pokus a večer doplním tyto informace.
    A jaké jsou vaše zkušenosti?

Strana 2 z 53 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy
    Od Petr_J v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2011, 14:40
  2. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 22:33
  3. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti