Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 13 z 53 PrvníPrvní ... 3111213141523 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 181 až 195 z 789

Téma: SmartMaps - rady, tipy, zkušenosti

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2002

Citace Původně odesláno od ipf
    Prohledal jsem celou cihlu a soubory mám jen jednou na CF. Přesto mi program nabízí mapy 2x.
    Já jsem postupoval podle návodu (mám sd slot) a funguje to :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od ipf
    Prohledal jsem celou cihlu a soubory mám jen jednou na CF. Přesto mi program nabízí mapy 2x.
    Zkuste prosim soft-reset, u Windows je to vzdy nejrychlejsi reseni problemu.... Verim, ze se to tim vyresi.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od PLANstudio
    ...Zkuste prosim soft-reset...
    SR používám k zapínání cihly , ale můj problém to neřeší.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od karlic
    Citace Původně odesláno od PLANstudio
    U upgrade na verzi 2.2.8 jsou opravene definicni soubory mapy. Ve vasem pripade se nainstalovaly do RAM a puvodni zustaly na karte. Proto se ted objevuji 2x a hlasi chybu.
    Naprava je velmi jednoducha - soubory s nize uvedenymi nazvy PRESUNTE z RAM na kartu, kde prepiste puvodni.
    acr100.smm
    acr300.smm
    ccr100.smm
    ccr300.smm
    V RAM je naleznete na Program Files/Aponia Software/SmartMaps/
    Na karte je cesta stejna.
    Díky, díky, díky .. Už je to po tomto kroku OK :yes:
    Jo, jo, mě ten zásah taky pomohl. Díky...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2002

Citace Původně odesláno od kjicha
    Hlasová navigace je v dnešním update zesílená.
    Jsem majitelem iPaqu 4150, který se kromě jiného vyznačuje právě tichým reproduktorkem. Po upgradu se sice situace zlepšila, přesto bych uvítal ještě vyšší hlasitost. Věřím, že majitelé ostatních PDAček by dokázali své stroje utlumit, protože já i při maximální hlasitosti navigace nemohu mít puštěné radio.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

No tak že bych měl puštěné rádio při navigaci to mě opravdu nenapadlo. Asi bude třeba si rozmyslet a něco vypnout - navigaci nebo rádio. Za chvíli přijde jaro a vedro a majitelé vozů bez klimatizace by si začali stěžovat, že neslyší navigaci při otevřeném okně při jízdě po dálnici... Podle mě je nyní hlasitost OK (používám polovinu možného nastavení) Ale ať se k tomu vyjádří i ostatní... :?:

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2002

Citace Původně odesláno od svejcar
    No tak že bych měl puštěné rádio při navigaci to mě opravdu nenapadlo.
    Mám i rádio i klimatizaci a opravdu netuším, proč bych měl např. při dvousetkilometrové trase vypnuté rádio. A že iPaq 4150 má jeden z nejtišších reproduktorů je všeobecně známo (mj. někteří výrobci navigací na toto upozorňují). Doufám, že Tě příliš nezatíží si svou navigaci ještě o kousek ztlumit, když já tu svou prostě zesílit nedokážu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Myslím, že jednodušší (pro obě strany) bude zesílení toho iPAQa. Někde se tu napojení na rádio už řešilo. Zkus se podívat do diskusí.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

No pokud se hlasuje, já taky skutečně nevím proč bych neměl mít puštěné rádio, samozřejmě pokud používám navigaci, tak ho krapítek ztlumím. Ono stačí i pokud neběží rádio a v autě jedou 4 diskutující, tak se taky kolikrát může stát, že se přeslechne hlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2002

...při jízdě po dálnici...
    A ještě snad jeden postřeh - zkusil jsi někdy jet s běžně nastavenou hlasitostí po naší "betonové" dálnici HK - Praha? Tam neslyšíš při stotřicítce ani rádio!

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2002

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    Myslím, že jednodušší (pro obě strany) bude zesílení toho iPAQa.
    V tom, zda je toto řešení jednodušší, se asi dost lišíme. Problém s hlasitostí jsem tu neměl jediný, proto firma přistoupila k zesílení. A pokud dokázala zesílit o kousek, který některým vyhovuje, jiným méně, nevidím nic špatného na tom, aby ještě trošku posunula "volume doprava". Toto řešení se mi zdá naprosto jednoduché a transparentní. Samozřejmě bych to tu neřešil, kdyby se už tím směrem úspěšně neupgradovalo.
    Pokud Vás ale svým požadavkem neúměrně zatěžuji, omlouvám se...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

... to měla být rada, ne umlčování, ale jestli to tak bereš ... :sarcastic:
    Věřím, že i na zesílení dojde (mně teda vyhovuje i při zapnutém rádiu a zkoušel to na 2 různých zařízeních).

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Nechci rejpat, ani neberte mou poznámku jízlivě, ale je opravdu dost podstatné jakým autem, po jaké silnici a jakou rychlostí jedete.
    Já při 130km/h na dálnici za Prahou slyším i pípající mobil vzadu v kufru, ale stačí dojet na Větrný Jeníkov a na betonce končím. Proto se i já přimlouvám za zesílení, protože ztlumit z maxima se dá kdykoliv ale zesílit z maxima již ne (a věřte, že každý bude občas potřebovat zesílit víc, než je současné maximum).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Roman B
    Dobrý den mam problém se zadáním souřadnic .Dostal jsem souřadnice v tomto formátu N 49 50.2995 E017 32.9776 a nemohu to rozchodit .
    Používám smartmaps Navigátor a YAKUMO DELTA 300
    Poraďte prosím
    Jde o jinou formu vyjádření souřadnic WGS 84 jen ve stupních a minutách, kdy vteřiny jsou převedeny na minuty.

Převod zpět je jednoduchý - vteřiny dopočítáte jako 0.2995 * 60 a získáte 49° 50' 17.97". Druhá část je potom 17° 32' 58.656".

Tyto hodnoty je pak možné jednoduše použít pro určení pozice ve SmartMaps.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Frankie
    ...při jízdě po dálnici...
    A ještě snad jeden postřeh - zkusil jsi někdy jet s běžně nastavenou hlasitostí po naší "betonové" dálnici HK - Praha? Tam neslyšíš při stotřicítce ani rádio!
    Ale já proti dalšímu zesílení hlasové navigace vůbec nic nemám. Pouze jsem poukázal na to, že se vždy najde někdo, kdo bude mít ještě slabší reproduktor než má Frankie a vývojáři SW mají před sebou i jiné problémy, které na ně, mimo jiné i my, každý den vršíme... Takže v klidu a já si cihlu v pohodě ztlumím a nebo si pustím rádio

Strana 13 z 53 PrvníPrvní ... 3111213141523 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy
    Od Petr_J v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2011, 14:40
  2. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 22:33
  3. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom