Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vybíráme Windows CE zařízení (pracovní verze)

Pavel Koza (4761)|29.8.2002 23:39
Tato diskuze je ke článku, jehož plné znění naleznete na adrese pod uvedené níže:

/articles/detail.asp?a=31

Pokud to někomu pomůže, budu jen rád. Chcete-li se na něco zeptat, klidně se ptejte. Chybí-li vám v tom seznamu vaše oblíbená prodejna, sem s ní:)
váňa (242)|30.9.2003 16:08
Článek je bezva, jen malá chybička na konci - link na KAPESNI POCITACE je stejný jako na COMPAQPLUS :)) , na kvalitě článku ta ale nic neubírá.
Pavel Koza (4761)|30.9.2003 16:16
Oops:oops: Opraveno, diky za upozorneni.
VILIAM_ce4you (156)|30.9.2003 16:37
Článek je dostatečně obsáhlý a přehledný. Možná by neškodilo Zařadit prodejnu PDA PLANET. navštívil jsem jí i osobně a byl jsem spokojen.
adresa:www.pdaplanet.cz
e-mail: obchod@pdaplanet.cz
lokalita: Praha 1
tel.: 224 232 656
Pavel Koza (4761)|30.9.2003 17:13
Neskodilo, je tam:)
CarlosL (126)|30.9.2003 18:50
Ještě bych zařadil AutoCont. U nich je dobrý, pokud vlastníte zlatou nebo stříbrnou kartu T-Mobile Clubu, tak máte slevu 10 nebo 5 procent. A to už zahejbe cenou PDA.

Carlos
Orbb_ce4you (58)|1.1.2005 21:54
Jinak kdyz uz jsme u tech prodejen, tak bych tam dal trebas i www.czechcomputer.cz a www.alzasoft.cz . Casto tam mivaji i lepsi ceny nez u konkurence :-) Ja jsem sveho Asuse kupoval v Alzaci o 200 stovky levneji nez ho meli jinde :-) Taky si myslim ze treba hodne zduraznit vydrz baterie ...
Me vydrzi cca 6 hodin u minimalniho podsviceni a max. vykonu procesoru a je to sakra malo :_( Takze lidi: Baterku co NEJVETSI :-) Jinak jeste jedna vec. Nekupujte si PDA bez BT dneska to, alespon podle me nema cenu ... Komunikovat se musi, a IR+USB kabel jsou dost malo ... Clanek jinak super :-) jsem ho v te dobe cetl asi 5x :-))))
aaischa (660)|2.1.2005 10:14
Ahoj, měl jsem několik PALM OS zařízení: PALM ZIRE, PALM m100, SONY CLIé NR70V, Palm IIIc... tak můžu nabídnout zkušenosti... Ovšem teď tedy mam iPAQ 3970 a XDA 1 a sem spokojenější než s Palmem četl jsem že chceš udělat ňáký článek o Pocket PC a PALM OS :yes:
klak (148)|2.1.2005 14:36
[QUOTE="Orbb"]Jinak kdyz uz jsme u tech prodejen, tak bych tam dal trebas i www.czechcomputer.cz a www.alzasoft.cz . Casto tam mivaji i lepsi ceny nez u konkurence :-) Ja jsem sveho Asuse kupoval v Alzaci o 200 stovky levneji nez ho meli jinde :-)[/QUOTE]

imho u u mobilních zařízení záleží nejen na prvotní ceně, ale i na možnosti uplatnit záruku (jak je zmíněnoi v článku) protože na rozdíl od PC, tady si nic sami neopravíme. mám zprostředkované informace, že u czechcomputer jsou prý reklamace přijatelné, u alzasoftu už tolik ne.

[QUOTE="Orbb"]Taky si myslim ze treba hodne zduraznit vydrz baterie ... Me vydrzi cca 6 hodin u minimalniho podsviceni a max. vykonu procesoru a je to sakra malo :_( Takze lidi: Baterku co NEJVETSI :-)[/QUOTE]

souhlasím, zvláčť při komunikaci přes WiFi či Bluetooth je i úplně nová baterka rychle prázdná!

jinak jsem přispěl trochou poznámek sem https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=5027&fi=50 a asi to mělo být tady, tak prosím administrátora aby to sem přesunul čí překopíroval. děkuju.

klak
aaischa (660)|2.1.2005 15:47
Reklamace u Alzasoftu sou hrooozný :evil: :no: já tam reklamuju za dva měsíce už podruhý tu samou věc!! a ochota žádná..vyjádření technika mi tam napsali: NELZE S NÍM PACOVAT :D nedoporučuju kupovat u Alzasoftu.. Czech Computer je OK
Forrest_ce4you (31)|14.6.2006 16:57
Já bych byl ještě pro zařazení www.kasa.cz. Prodejna v Praze a sklad v Praze a u Kutné Hory. Nejspíš u nich budu kupovat moje první PDA MIO A701(to sem asi nepatří, ale strašně se těším a doufám, že mě to nákupu nepustí) To jen na okraj.
Kitt2002 (21)|28.8.2007 19:26
Pekny clanek, ale jelikoz pouzivam zatim wm2003SE, tak v tom mam mensi chaos. Uvazuju o koupi Meizu(Emgeton) M8, ktery bezi na Win CE 6.0. Ted ma otazka, jak to bude s instalaci aplikaci pro tento telefon? Mohu tam instalovat jakykoliv soft pro PPC ? Diky za odpoved

Zatim sem se docet, ze WinCE je jen jakesi jadro OS, kde kazdy vyrobce upravuje toto jadro pro sebe. Proto nevim, zda aplikace , urcena pro jine zarizeni (s Win CE) pojede i na tomto zarizeni. Pokud tento WinCE bude nepouzitelny pro instalaci jinych softu, tak do nej nepujdu

Diky za odpoved