Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 47 z 50 PrvníPrvní ... 374546474849 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 691 až 705 z 736

Téma: Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od mat`a
    Zdravim, zde jsem nasel ke koupi tomtom 5 nainstalovany primo na SD karte. nemate nekdo blizsi info? diky
    Z nazvu vyrobku vypliva, ze jsou v baleni mapy Western Europe. Takze asi neco je na CD neco na SDkarte. Nevite nekdo jak velka je prilozena SD karta? bohuzel sam prodejce ani netusi co to vlastne prodava. Nevi jake mapy, karta, vubec nic nevi :?

Musim nejakou navigaci poridit co nejdrive. Rad bych vedel, jestli si vystacim s prilozenou SD kartou. At zbytecne nevyhazuju 2 litry z okna.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

zdravim. po naistalovani TT5 a BTtools vse funguje, lec se mi objevila jina moucha....
    kdyz mi nekdo vola nebo ja jemu, pusti se mi bluetooth sam od sebe...
    a nez se pusti, nic neslyslim a nikdo me.
    dela to jeste nekomu? podle toho co jsem tu cetl tak asi ne :-(

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Zdravim, nejde mi nastavit hlasitost u BETAPLAYERu /prehravani MP3 na pozadi/ na 100% a TomToma na 70%. Resp. to funguje do doby, nez Miloslav poprve promluvi. Pak se hlasitost Betaplayeru snizi taky na tech 70%.
    Nevi nekdo, jak by se to dalo osalit? Zatim me napada jen zvysit hlasitost pri tvorbe MP3...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Zkus (B)GSPlayer ten ma nastaveni urovni

OPRAVA GSPlayer - omlouvam se pisu desne blbe. moje chyba.
    http://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=191

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

ahoj, zkuste me nakopnout: kdy TT5 hlasi odbocky? jiz nekolikrat se mi stalo, ze mi ji nezahlasil a kolikrat hlasil jedte rovne. prijde mi, ze hlasi jen sjezd z hlavni a nebo krizeni s hlavni. coz by bylo super. porad po hlavni a jen kdyz z ni sjizdim, tak se ozve. ale to opravdu vi ktery silnice jsou hlavni?

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Podle mych zkusenosti ma nekdy zmatek v hlavnich a vedlejsich, nekdy kdyz mlci tak mysli jet po hlavni at vede kamkoliv a jindy ma evidentne na mysli jed rovne, ikdyz hlavni odbocuje treba doprava

Mapovy podklady v tech pripadech asi nejsou moc aktualni.
    Melo by platit, ze nerekne-li jinak jedu po hlavni, na dalnici pak vlevo

Nováček
    Registrace
    Feb 2002

podobná zkušenost - pokud prejizdim ve Zbraslavi přes most Závodu míru a pokračuji rovně do Břežanského údolí, mlčí, i když hlavní odbočuje doleva

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

dobra, diky. a co takhle pouziti pokrocileho planovani? dobra vec pri planovani/demostraci bez zapnute gps. pouzivate to i pri navigaci? kdyz se vybere navigace do cile a pak nastavi misto prujezdu, tak to tuto funkci v navigaci nahradi, ne? napadne vas nejaky priklad vyuziti pokrocileho planovani pri navigaci?

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Pročistil jsem tuto diskuzi od OT a duplicitních dotazů. Ze 135 stránek jsem se dostal na 70. Neříkám, že je to skvělé a že by to nešlo ještě zkrátit. Určitě šlo. Strávil jsem s tím skoro 10 hodin a na víc jsem v tuto chvíli neměl. Snažně Vás prosím, držte se tématu a nově příchozím doporučuji si tuto diskuzi pročíst od začátku. Jsou v ní již pouze relevantní informace, které Vám určitě hodně dají a pokud se chcete opravdu něco dozvědět o tomto skvělém softu, tak nemůžete počítat, že za 10 min. četby budete vědět vše. Do budoucna budu nucen vzhledem k rozsahu diskuze všechny OT, dotazy mimo dané téma a duplicitní dotazy mazat. Děkuji za pozornost.

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Mam dotaz, nevite nekdo, co muze byt za problem, ze se mi do TT 5.1 nechteji natahnout mapy USA? Kdyz dam verzi TT 5, tak to jede.
    Dik Spacir.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Zdravim, nekolikrat byla v diskuzi zminena existence moznosti stazeni zenskeho hlasu pro navigaci. Nicmene ani po opetovnem poctivem precteni cele diskuze jsem odkaz nenasel. Mozna zmizel behem cistky, nemohl by mi prosim nekdo hlas nebo odkaz zaslat. Diky T. tomas2@seznam.cz
    Edit by MODERATOR: Odkaz byl na začátku této diskuze, nicméně na tom serveru již soubor neexistuje. Zkus se obrátit na uživatele s nickem Baharis, byl to tuším on, který tam link dával.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Rad bych poprosil o cesky hlas pro tomtom a navodek s tim jak to do IPAQu nainstalovat.

Diky

fireboy_ce4you
    Guest

Citace Původně odesláno od elit
    Rad bych poprosil o cesky hlas pro tomtom a navodek s tim jak to do IPAQu nainstalovat.

Diky
    Prihlas se na tomtom.com do Plusservices a tam najdes vse, co potrebujes. Cesky hlas i navod.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Jde prosim v TT nejak zadavat vic prujezdnich bodu primo z mapy ?
    Itinerar je ponekud nepohodlny a pokud zadavam primo z mapy, tak mi jde zadat vzdy jen jeden bod a ty predchozi to smaze :-( ...

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

maniac> nakonec to bylo pro jinou verzi TT. ty hlasy mam (i prevedeny a zkompilovany), kdyby si chtel, ale tak trochu mi nevyhovuji, rika to trosku jinak nez ma treba misto "na konci ulice" rekne "vepredu" apod.

Strana 47 z 50 PrvníPrvní ... 374546474849 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 22:33
  2. Alturion - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci Alturion
    Reakcí: 270
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 15:22
  3. OziExplorerCE - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 412
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 15:20
  4. SmartMaps - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 788
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 14:38