Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 50 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 736

Téma: Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti

Nováček
    Registrace
    May 2004

Ahoj vsichni, mam na Vas jeden dotaz. Neumistil by nekdo zde (nebo nekde jinde) link na premluvene Wavy v cestine k TomTom Navigatoru? Podarilo se mi je jednou stahnout, ale pak se mi podarilo uspesne je take smazat a na obou lincich uz nejsou dostupne. Dekuji predem.

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

http://www.pocket.sk/pocket/tomtomczech.rar

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Mám problém, který už jsem několikrát bezúspěšně řešil, a to nefunkční kombinace hx4700 x BT GPS NAVILOCK 308 a TOM TOM NAVIGATOR. Problém je v tom, že TOM TOM VIZARD nedetekuje GPSku, a to ani v momentě, kdy jej již spárovaná (a např. SmartMaps ji bez problémů přijme). Má někdo stejnou kombinaci (nejlépe funkční)? Ještě dodávám, že jsem si stáhnul na TTN všechny aktualizace (včetně té pro hx4700).

Nováček
    Registrace
    May 2005

Lze ještě někde sehnat ten TOMTOM Route Planner Milenium s mapami východní evropy a CZ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Mám problém, který už jsem několikrát bezúspěšně řešil, a to nefunkční kombinace hx4700 x BT GPS NAVILOCK 308 a TOM TOM NAVIGATOR. ...
    Skús si skontrolovať hodnotu klúča HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\Serial6 resp. \Serialx kde x je číslo BlueTooth portu . Mala by byť "BTCEIF.DLL" alebo podobná. Určite nie "--BTCEIF.DLL" ! Tento problém bol riešený v kontexte s PK. Možno pomôže aj tu.

Edit by MODERATOR

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Zdravím Vás,
    chtěl jsem touto cestou požádat, o zaslání souboru deutschland.cab, který mám na svém CD poškozen.Nemohu naistalovat mapy Německa,Rakouska.Moc dík. )

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Vachunek David
    Zdravím Vás,
    chtěl jsem touto cestou požádat, o zaslání souboru deutschland.cab, který mám na svém CD poškozen.Nemohu naistalovat mapy Německa,Rakouska.Moc dík. )
    Myslím, že toto by malo byť skôr adresované výrobcovi software, prípadne spoločnosti, ktorá Vám CD dodala. V licenčnej zmluve je uvedené, že šírenie software ako aj "iba čast softwarei" nie je bez súhlasu výrobcu možné.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Tak sem se potuloval po Bruselu a hledal něco kolem PDA a našel sem ráj GPS maniaků - samozřejmě v barvách TOMTOMa
    Prikládám pár fotek zařízení. Foceno MDAII
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00063738_1_4ole.jpg 
Zobrazení: 33 
Velikost: 36.6 KB 
ID: 1926  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

nevim jak je dostat všechny do jednoho prizpevku...:?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00063739_2_WSsK.jpg 
Zobrazení: 25 
Velikost: 48.3 KB 
ID: 1927  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

a do třetice
Název: 00063740_3_IPKY.jpg 
Zobrazení: 26 
Velikost: 50.4 KB 
ID: 1928  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

a poslední
Název: 00063742_4_8Onp.jpg 
Zobrazení: 24 
Velikost: 48.2 KB 
ID: 1929  

Nováček
    Registrace
    May 2005

Ahoj,
    jsem úplný začátečník.
    Našel by se někdo kdo by mi napsl přesně cestu kam nahrát české vaw?
    Děkuji (samozřejmě i za ty soubory)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Podíváš-li se o pár stránek této diskuze vzad tak najdeš odkar pro stažení. ve složce tomtomvoice přemázneš původní soubory těmi staženými.
    Edit by MODERATOR

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Chystam se přeinstalovat TOMa. Polohy a seznam favorites destinací je v dokumentech/TomTom Navigator Settings v souborech s příponou *.cfg které se mi nepodařílo niak otevřít (asi sem čekal, že tam bude řádka s GPS polohou a jméno pod jakým je ve favorites
    Zkopírovat je do stejné složky po reinstalaci by asi neklaplo ,protože se do nich zapisují ůdaje registrace -to by mohlo dělat bordel.
    Né moc elegantní ale funkčni způsob jak zálohovat je ve fovorites podržet ťapátko na položce, show on map pak Tools/ Go to co-ordinates a ta poloha, která tam je - to je poloha té favorites položky. to si opsat a pak po instalaci to opačným postupem dát z5. Stejné je to i s položkama Itinerary.

Má někdo elegantnější způsob:?:

Nováček
    Registrace
    May 2005

Omlouvám se,
    ale soubor tomtomvoice nemohu najít. Program mám nainstalovaný na kartě.
    PS: Mějte se mnou trpělivost, já se určitě zlepším.

Strana 3 z 50 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 21:33
  2. Alturion - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci Alturion
    Reakcí: 270
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 14:22
  3. OziExplorerCE - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 412
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 14:20
  4. SmartMaps - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 788
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 13:38