Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 35 z 50 PrvníPrvní ... 25333435363745 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 511 až 525 z 736

Téma: Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Citace Původně odesláno od MilanSu
    Prepnu mapu do CR, a dam itinerar, spustit navigaci a ukoncim TT5, tim se mi trasa ulozi.
    Spustim TT5 a nacte se mi posledni trasa, a jedu na hranicich pri cekani na celnici prehodim mapu a mam podrobnosti vsude kde jedu.
    Trochu nechápu to ukončení TT5. Ti si to připravuješ před cestou doma nebo to musíš udělat v autě?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Kdyz dam navigovat na blizky bod zajmu, TomTom vzdy spadne. I po HardResetu. Zkousel jsem i updatovat na 5.1 a stale nic. Pokud se to tu jiz resilo, omlouvam se, ale procitat 92 stranek je opravdu mnoho

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Nevím proč, ale občas se 5.1 upgrade nepovede úplně, zkusil bych znovu nahrát data.chk i TomTom Navigator.exe ručně (oba soubory jsou v instalačním CABu).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Pokud ukončím TT5 nabídkou Ukončit aplikaci, pri dalsimn spusteni se mi nacte trasa aktualni v dobe ukonceni. Je jedno jestli to delam v aute nebo doma, nebo kdekoliv.
    Pokud jsem bez signalu, pouziji pokrocile planovani z Doma do nekam, trasa se spocte i bez signalu, ukoncim TT5. Sednu do auta , zapnu TT5 a "mam ji tam"

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Ted uz jen jak je z ttn.cab vypreparovat... Nebo mas na mysli jiny cab?
    Citace Původně odesláno od tortoise
    Nevím proč, ale občas se 5.1 upgrade nepovede úplně, zkusil bych znovu nahrát data.chk i TomTom Navigator.exe ručně (oba soubory jsou v instalačním CABu).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od landys
    Ted uz jen jak je z ttn.cab vypreparovat... Nebo mas na mysli jiny cab?
    Mám na mysli přesně tento. Otevře to např. PowerArchiver. Správné jméno souboru se pozná z INI, nicméně to 1.6MB je TomTom Navigator.exe a to skoro mega jsou ty data. U mně to pomohlo, předtím 5.1 stále padal na bodech zájmu, dnes už ne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

otevři např. ve WinRARu

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Evžen Všetečka
    Máte někdo zkušenosti s kombinací TT5 a Loox 720/718 + Asus BT100 ? Podle výrobce TT toto PDA funkční není ale přitom jsem slyšel že to funguje.
    Presne tuhle konfiguraci pouzivam a funguje to bez problemu...
    Edit by MODERATOR

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Nahodou nemate nekdo manual na TT5 v CZ ?

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Zkus http://www.tomtom.com/lib/doc/go5/refman/Main_menu_ces.html.
    Je to sice na TomTom Go , ale az na drobnosti v HW je ovladani programu je stejne.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Otočený displej:

Všem mohu pouze doporučit. Z důvodu nedostatku místa jsem si nechal otočit zobrazení o 90° a umístil PDA naležato. A nestačil jsem se divit. Dohled "nahoru" v 3D byl stejný, jako když je displej stojatý, a přibyl větší rozhled do stran. Ale hlavně všechny nápisy v dolní části jsou podstatně větší a tím čitelnější. Nezatracujte a vyzkoušejte.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Taky opouzivam TomToma "nalezato". Informaci je subjektivne na obrazovce vic.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Boban1108
    Ale hlavně všechny nápisy v dolní části jsou podstatně větší a tím čitelnější. Nezatracujte a vyzkoušejte.
    Teď jsem porovnával screenshoty z verze nastojato s verzí "naležato" a písma dole jsou stejně velká kromě názvu silnice, na kterou se jede. Nic to nemění na tom, že je to tak přirozenější a lepší než nastojato.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

No jde asi na zvyku, mne pripada prirozenejsi nastojato, pri jizde obcas se potrebuji podivat na kontakt, kalednar a to mam vsechno nastojato. Navic mam pouzdro Krusell a nevim jak bych to uchytil nalezato (i kdyz asi bych to vydumal). V kazdym pripade si myslim, at nalezato nebo nastojato je TT5 super. Mimochodem dneska bych mel dokoncit manual k TT5 navigator (castecne prevzato z ceskeho prekladu pro GO). Az bude hotovo dam sem PDF, nebo odkaz ke stahnuti. Snad se bude nekomu cesky manula hodit.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

No me zrovna stejny neprijdou, viz obrazek.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00083896_Screen001_ajK.png 
Zobrazení: 20 
Velikost: 8.2 KB 
ID: 2718  

Strana 35 z 50 PrvníPrvní ... 25333435363745 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 22:33
  2. Alturion - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci Alturion
    Reakcí: 270
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 15:22
  3. OziExplorerCE - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 412
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 15:20
  4. SmartMaps - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 788
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 14:38