Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 133

Téma: Navigon - rady, tipy, zkušenosti

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Jakakoliv mapa ktera neobsahuje kompletni silnicni sit je prakticky nepouzitelna, mozna tak k jezdeni po D1 z Brna do Prahy. Ale nelze to nazyvat silnicni mapa CR.

Mapu bez kompletniho pokryti by si slusna firma nikdy nedovolila vydat. I prvni betaverze mapy od VW a Blaupunktu mela vsechny silnice.

Pouzivat k navigaci v CR mapu, kde neni 85% silnic neni moc dobry napad.

Ano, software je dobre udelany, v Nemecku funguje perfektne ale ja jsem zvykly na jine mapove pokryti. A 1/3 silnicni site me opravdu nenadchne.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Navic nechapu co na tom trva - navigacni mapa z rijna 2003 ma kompletni pokryti CR, takze by me zajimalo od koho jsou tyhle mapove podklady. Uz 2 roky musi existovat kompletni mapove podklady.

Ad silnice III tridy - pokud na te mape nejsou, tak se do naproste vetsiny mist kam chci jet podle te mapy nedostanu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od petr22
    Navic nechapu co na tom trva - navigacni mapa z rijna 2003 ma kompletni pokryti CR, takze by me zajimalo od koho jsou tyhle mapove podklady. Uz 2 roky musi existovat kompletni mapove podklady.

Ad silnice III tridy - pokud na te mape nejsou, tak se do naproste vetsiny mist kam chci jet podle te mapy nedostanu
    Jaký máš soft?
    Já mám ještě Pocketa takže se dostanu naprosto všude.:yes:
    PS: řekni kam se teda s Navigonem nedostanu...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

skus Kalubice (okres Rakovnik), Dolejsi Krusec, Smedava, Nove udoli

jestli tam vede silnice

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od martinhamr
    Citace Původně odesláno od ANGELLO
    chci se zeptat mam taky Acer N35 pouzivam alturion6 ale moc mi nesedi je navigon5 lepší a ma hlasovou navigaci v češtině
    Nemohu posoudit alturion6,ale Navigon je alespoň pro mne naprostá bomba.Jel jsem v Pondělí do Drážďan a ta přesnost navigace je skutečně na centimetry! Hlasová navigace je dokonalá a skoro by se člověk nemusel ani na ten displej dívat,ale nekoukejte se na něj když je to tak pěkně graficky vyvedené ) Například nastavené značky rychlosti byli měněné skutečně tak jak byli na silnici. Již se těším na modul TMC a jeho dopravní hlášení,mám ho teprve objednaný.
    díky za odpoved. jo a jak to vypada s pokrytím Prahy a větších měst v čr umíto prahu do popisnách čísel :?:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

... V České republice jsou velice dobře pokryté silnice I.a II. třídy a to dostatečně stačí.
    Hmm, například nemít něco jiného, tak do Semil s Navigonem netrefím ... Proste a jednoduše I a II .třída silnic nestačí.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od ANGELLO
    ...díky za odpoved. jo a jak to vypada s pokrytím Prahy a větších měst v čr umíto prahu do popisnách čísel :?:
    Čísla ani náhodou ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

No podle mě je to marketingový tah . Prostě vzali průjezdní mapu Evropy, aby ušetřili a mohli tvrdit co vše mají pokryté ...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Spis nechali neco za co lidi skasnout priste :-)

Proste mapa CR = dalnice :-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

skus Kalubice (okres Rakovnik), Dolejsi Krusec, Smedava, Nove udoli

jestli tam vede silnice
    Ano,to jsi řekl přesně...:yes:
    Jestli tam vůbec vedou silnice.

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Navigon 4.2 - v celých mapách můžu zadávat body/adresy pro navigaci.
    Ale v exportovaných částech mapy mi to troubí "address not found".
    Připadá mi to, že adresy jsou dostupné pouze v plných mapách - setkali jste se s tím taky někdo???

Díky předem za postřehy.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

V exportovane mape by mely byt k dispozici jen ty adresy ktere obsahuje

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

To jsem si taky myslel, je to logické.
    Jenže ejhle, když píchnu stylusem do full mapy, bod se ukáže, ale u části mapy nic...
    Asi nezbude nic jiného, než to zkusit znovu stylem pokus / omyl...

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Co vy na nize citovany text? Netusite, zda je nadeje mit mapy od TeleAtlasu v normalnim Navigonu, kdyz Navteq zatim pokryva CR relativne tragicky?

----

http://navigon.com/site/int/en/news/8/104

NAVIGON is cooperating with OEM-partner Mio Technology and Tele Atlas

NAVIGON team up with Mio Technology (Mio Tech), Europe’s second-largest supplier of portable navigation devices and TeleAtlas, the worldwide leading provider of digital maps and dynamic location content for a variety of navigation, in selected European markets with immediate effect.

Due to this co-operation NAVIGON provide international customer`s the opportunity to purchase mobile navigation software from NAVIGON within the latest product range of Mio Tech (Mio 268 and Mio 269). NAVIGON´s new software MobileNavigator|5 as well as digital maps from TeleAtlas for more than 20 European countries will be integrated in Mio Tech devices.

For more information: http://www.teleatlas.com

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Jenze je ten sw u nas nepouzitelny, takze na co kupovat jen navigaci Nemecka.....
    Proč ty máš Navigon5 že máš takovéhle poznatky? V České republice jsou velice dobře pokryté silnice I.a II. třídy a to dostatečně stačí.Navíc já potřebuji mapu celé Evropy protože často jezdím do ciziny. A když bude tempo pokrytí ČR pokračovat jako doposavad tak se máme skutečně na co těšit. Viz: v předchozím příspěvku mapy… :yes:
    S tou II.třídou v ČR to jistě nemyslíš vážně. I.třída snad, ale třeba takové Boskovice, či Blansko, které bohužel na I.třídě neleží , jsem nenašel. Vesničky na I.třídě z Brna do Hradce už oproti N 4.2 jsou, ale okolo jsou stále "lvi".

V Z.Evropě pohoda, ale ten Východ. Ve středu jsem zkoušel Polsko, včera Slovensko. Výběr měst, které jsou volitelné pro navigaci, je spíš k pláči než smíchu. Přesto, včera po Bratislavě byla navigace v pohodě, až do čísla popisného v zvolené ulici, ale když jsem se pak z centra chtěl dostat na dálnici na Žilinu, tak mě nutila stále se otočit do protisměru, je-li možno, ale ono na dálnici s dělícím pruhem, byť ve městě, je problém. Trvalo mi snad 2 kilometry, než mi docvaklo, že nikdo není neomylný, a jet opačným směrtem se dá jedině přes dálniční sjezd a nájezd. První dojem perfektní Bratislavy vystřídalo zklamání z neaktuálních podkladů. Zbytek cesty směr Žilina byl bez připomínek. Zpět na Moravu zná jen I.třídu.

Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Navigon 7210 - tipy, triky a obecné zkušenosti...
    Od Tarabascz_ce4you v sekci Navigon
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-01-2009, 20:32
  2. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 22:33
  3. Alturion - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci Alturion
    Reakcí: 270
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 15:22
  4. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti