Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

98% programů pro PDA mi nefunguje

Rudolf Repka (5)|31.1.2005 15:12
Nevím čím to je, ale např. programy: cetask 1.0.zip; pocketexplorer 2.20.zip; meminfo.net 3.0 rc1.zip; a mnoho dalších mi při pokusu o nainstalování napíše: "...není platná aplikace por Pocket PC"
Možná používám nespravávné pořadí kroků.
Pohl by mi někdo poradit jak přesně postupovat?
v případě jiných programů mi při pokusu o instalaci PDA napíše: "...nebyl asociován s žádnou aplikací. Spusťte aplikaci a program spusťte z ní. Vůbec nevím, co to po mně chce.
-vlastním acer n30-
procesor Samsung s3c2410/266 Mhz
operační systém v4,20
Pavlucha (1496)|31.1.2005 15:18
[QUOTE="Rudolf Repka"]Nevím čím to je, ale např. programy: cetask 1.0.zip; pocketexplorer 2.20.zip; meminfo.net 3.0 rc1.zip; a mnoho dalších mi při pokusu o nainstalování napíše: "...není platná aplikace por Pocket PC"
Možná používám nespravávné pořadí kroků.
Pohl by mi někdo poradit jak přesně postupovat?
v případě jiných programů mi při pokusu o instalaci PDA napíše: "...nebyl asociován s žádnou aplikací. Spusťte aplikaci a program spusťte z ní. Vůbec nevím, co to po mně chce.[/QUOTE]

Podle koncovek to nejspíš bude v tom, že nemáš nainstalovaný žádný archiver (k rozbalení těch archivů). Jeden je např. tady. Pak záleží na tom, jestli jsou v archivech soubory CAB nebo EXE.

Z praxe:
- EXE je většinou nutno instalovat z PC (přes ActiveSync). Občas jde přímo o "spouštěcí" soubory a stačí je uložit někde v paměti nebo na kartu.
- Soubory CAB by se po rozbalení archivu měly automaicky nainstalovat.
PavelR. (2184)|31.1.2005 15:24
... bez zip archivu toho opravdu moc nenainstalujes. Nicmene pokud ti to dela jeste i u jinych souboru nez s koncouvkou zip je klidne mozne, ze se jedna o starsi programy (i kdyz pro PDA s WinCE), ktere mohou byt urceny pro procesory typu SH3, MIPS, jenz se jiz nepouzivaji ...

PavelR.
ipf (2136)|31.1.2005 16:02
[QUOTE="Rudolf Repka"]..mohl by mi někdo poradit jak přesně postupovat?
v případě jiných programů mi při pokusu o instalaci PDA napíše: "...nebyl asociován s žádnou aplikací. Spusťte aplikaci a program spusťte z ní. Vůbec nevím, co to po mně chce.[/QUOTE]

Přečti si tento článek, najdeš tam většinu odpovědí.
xtra01_ce4you (36)|1.2.2005 12:13
no já bych to nejdřív zkusil v compu rozbalit a pak to přes např. ActiveSync sesynchronizoval.;)
Pavlucha (1496)|1.2.2005 12:16
[QUOTE="xtra01"]no já bych to nejdřív zkusil v compu rozbalit a pak to přes např. ActiveSync sesynchronizoval.;) [/QUOTE]

... obávám se, že tady není co synchronizovat. Jde, pokud se nepletu, o instalace ... ;)
xtra01_ce4you (36)|1.2.2005 12:22
Jo jasně já to blbě napsal...Rozbalit, připíchnout PDA k USB, a sputit aplikaci a samo se to tam nacpe,ne? nebo už to neumim:)