Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: Rychlost flashování MDA II přes kolébku

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Zajímalo by mne, jaká je tak normální doba, za níž máte hotový upgrade ROM,ExtROM a Rádia. U mne to celý loňský rok trvalo vždy slabě přes jednu hodinu.:dead: Na novém PC mi tato doba najednou klesla na skvělých 23 minut a 30 sekund. Měřeno od okamžiku kliknutí na "upgrade" do okamžiku kdy po ukončení vylétne informační pole, že upgrade byl úspěšně dokončen. Přitom ale nemám příliš odlišnou (výkonově) konfiguraci. Dříve to byla P4 2.4GHz a samozřejmě USB 2.0, a teď je to 64bit Athlon Hammer 3400+ a samozřejmě také USB 2.0. Nevím ale, proč je tam takový propastný rozdíl v té rychlosti..:? Navíc dříve to byl desktop, a teď je to notebook..
    Nevíte někdo co by mohlo rychlost upgradování přes USB vlastně tak moc ovlivňovat?
    A jaké jsou vaše časy? Jak dlouho to trvá vám?..
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

no tak to ti teda povím

trubka jsem zapoměl přehodit kolíbku do USB 2.0
    a čekal jsem na to 2 hodiny a 15 minut

už jsem myslel, že se z toho opupínkuju

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

mne to trvá cca 25 min. Z mojej skúsenosti sa mi zdá že viac ako výkon počítača to ovplyvnuje veľkosť RAM a najmä vyťaženosť USB. Keď som mal na usbčka napichaných viacero zariadení natiahlo sa to až na 1h.30min.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jo, asi jo, jenže já měl tenkrát 512MB RAM, a teď ji mam stejně velkou. Tenkrát jsem v USB neměl jiné zařízení krom kolébky, zbyte byl na PS2, a teď to samé, jen kolébka, a zbytek mi běží přes BlueTooth..:sarcastic: Tak čím to sakra může být, tak velký rozdíl? Je to vlastně trojnásobek..

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

A zdroj? ten tiež ovplyvňuje napájanie USB-a teda aj samotnej kolísky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Dříve jsem měl 300Wattů. A byl relativně silný, jelikož mi to přes USB nabilo MDA za poměrně krátkou dobu.:yes:
    A teď? Je to notebook, takže nic moc, silný opravdu moc není, vzhledem k tomu, že mi to přes USB nabíjí MDA dvojnásobnou dobu.. Takže je to přesně obráceně než by člověk čekal..:? Nechápu.
    Pokud jde o operační systém, dříve to byl Win XP Profi, teď je to Win XP Home..

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

len pre info moja zostava AMD barton 3200+, MSI K7N2 delta-ILSR, 1GB RAM Dual, 450W zdroj+ samostatne napájané USB.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, tak to mam okrem procesoru horší než ty, a přesto to mam hotové za kratší nebo stejně dlouhou dobu jako ty.. Divné..

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

A čo procesy na pozadí nebeží ti tam toho veľa? ja sa snažím povypínať čo sa dá. Skús pri najbližšom flashy zapnúť antivir test.defragment,a prípadne film -Uvidíme čo to spravý

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No většinou přitom na noťasovi i pracuji, přehrávám hudbu, atd.. Dříve na starém PC jsem raději ze strachu nedělal nic.. Bál jsem se aby se to nepřerušilo..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Výborně ste si pokecali chlapci...

Jen dotaz, do teď sem žil v domění že mda podporuje jen usb 1.0, ale tady si čtu že i dvojku??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... mě update MDA2 netrval nikdy déle než 30-35 minut (a to včetně všech počátečních a neveřejných ROM verzí 0.89, 0.91 atd.). Na PC jsem měl jen USB 1.1 ...

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od yasmeene2

Jen dotaz, do teď sem žil v domění že mda podporuje jen usb 1.0, ale tady si čtu že i dvojku??
    Jo presne tak - presne to same mam na srdci - MDA II podporuje USB 2.0?! :O Jestli ano, tak si bezim dokoupit do pocitace kartu, ktera podporuje USB 2.0, protoze nahravani cehokoliv (obzvlaste multimedii - mp3, divX ap.) trva nechutne dlouho - kdyby to bylo tim, ze mam v pocitaci jenom USB 1.1 a to MDAcko II to USB 2.0 opravdu podporovalo, tak neni co resit (ale abych pravdu rekl, moc se mi to nezda..)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od yasmeene2

Ja som nespomínal že je to spôsobené USB 2.0 a myslím že XP tiež túto vec nebral do úvahy čo ty na to XP?
    A aj to ostatné je vecou diskusie a dohadov, ide skôr o ďaľšie skúsenosti a o to dôjsť k dôvodu tohto vcelku zaujímaveho javu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jasně! Jde nám jen o to, dopátrat se čím je způsobena tak značně rozdílná doba flashování, ačkoliv máme všichni dostatečně výkonné, lépe řečeno předimenzované stroje.
    A já sám zažil rozdíl v čase až trojnásobný, takže mne to vážně zajímá čím to je.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. MDA II - Flashováni přes SD kartu
    Od casyk_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-05-2007, 21:28
  2. MDA 2 nabíjí přes kolébku
    Od Feel_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 02-02-2005, 18:03
  3. Problem - nejede mi synchronizace sunnysoft world offline přes kolébku
    Od iloveyou v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-10-2004, 06:53
  4. Trochu bastlení !!! Napájení PDA přes kolébku z USB.
    Od iloveyou v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-10-2004, 01:30
  5. Nabíjení přes USB kolébku a MDA I
    Od Zelvak_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-04-2004, 11:40